Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Dwaj doradcy Kopacz wydzwonili w 10 miesięcy 147 tysięcy złotych
Kategoria: Gospodarka polska   Czwartek, 23 czerwiec 2016 09:03 Autor: admin

Dwaj doradcy Kopacz wydzwonili w 10 miesięcy 147 tysięcy złotych

Okazuje się, że suma ta stanowi ponad 35% ogółu wydatków na telefony całej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w której pracuje kilkaset osób. Zdaniem posła PiS – Arkadiusza Czartoryskiego sytuacja ta najlepiej pokazuje jak Platforma Obywatelska przez osiem lat rządów traktowała Polskę.

Raport mówi, że Łukaszowi Zarębie od 25 lipca 2013, a Sławomirowi Nitrasowi – od 1 stycznia 2015 roku przyznano nieograniczony limit kosztów usług telekomunikacyjnych. Tylko w ubiegłym roku wydali 147 000 złotych. Jak uzasadniali tę sytuację?

„Wysoką częstotliwością wyjazdów zagranicznych lub też służbowym charakterem zadań”.

Innego zdania jest wspomniany wyżej poseł PiS.

Wydarzyło się coś niebywałego. Panowie wydawali średnio ponad 14 tysięcy złotych miesięcznie na telefony komórkowe. Tak nie może być. Czy można wszystko zrobić z państwem polskim? – uważa Arkadiusz Czartoryski.

 

Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 23 czerwiec 2016 13:06
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Dwaj doradcy Kopacz wydzwonili w 10 miesięcy 147 tysięcy złotych