Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Dlaczego warto wybrać płatności elektroniczne dla e-sklepu?
Kategoria: Gospodarka polska   Czwartek, 30 czerwiec 2016 10:35 Napisał

Dlaczego warto wybrać płatności elektroniczne dla e-sklepu?

Jeżeli myślisz o założeniu własnego sklepu internetowego lub już teraz jesteś jego właścicielem, pamiętaj o tym, że na realizację procesu zakupowego przez klientów w dużej mierze ma wpływ metoda płatności.

Dzisiaj do dyspozycji jest szeroka gama metod zapłaty za zakupy w internecie – to już nie tylko możliwość płatności wykonanym ręcznie przelewem ze swojego konta bankowego czy płatności za pobraniem, ale również można skorzystać z e-płatności. Gdy zależy ci na tym, aby twoi potencjalni klienci łatwiej dokonywali decyzji zakupowych, w takim przypadku skorzystanie z tego rodzaju systemów płatności internetowych jest najlepszym rozwiązaniem.

Dobry sklep internetowy to taki, który nie tylko `ma szeroki asortyment i przystępne ceny. Również bardzo ważna jest jego funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, ponieważ to właśnie one wpływają na podejmowanie decyzji o zakupach on-line. Dzisiaj, gdy sklep nie posiada wdrożonego systemu płatności internetowych, wielu klientów rezygnuje z zakupów – nie tylko ze względu na większą wygodę takiego rozwiązania, ale również dlatego, żę dostępne w sklepie płatności elektroniczne, wraz z certyfikatem SSL budują jego większe zaufanie oraz zwiększają wiarygodność.

Za pomocą systemów płatności elektronicznych w sieci można zarówno wykonywać przelewy internetowe bez potrzeby wypełniania formularza przelewu, jak i płacić kartami płatniczymi lub kredytowymi. Aktualnie z operatorami płatności on-line współpracuje większość banków w Polsce oraz wystawców kart, dlatego też klienci mogą wybrać dla siebie najbardziej dogodną formę zapłaty. Informacja na ten temat od razu przekazywana jest do sprzedającego, który może rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Gdy zatem chcesz włączyć płatności on-line w swoim sklepie internetowym, wybierz odpowiedniego dostawcę rozwiązań tego rodzaju, który zapewni twoim klientom bezpieczeństwo, szybkość i komfort podczas płatności za zakupy – taka decyzja z pewnością spowoduje, że zainteresowanie twoim sklepem internetowym będzie jeszcze większe.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 30 czerwiec 2016 20:38
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Dlaczego warto wybrać płatności elektroniczne dla e-sklepu?