Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Zaskarżę TVP do sądu.
Kategoria: Polityka polska   Środa, 16 listopad 2016 10:49 Napisał

Zaskarżę TVP do sądu.

Zaskarżę tylko TVP, bo tu rząd zmusza mnie abym płacił za to czym mnie na siłę raczą. Telewizje komercyjne są bezpieczne wobec procesów o znęcanie się nad widzem, gdyż tu wykupu abonamentu nie ma. Nie lubię - nie kupuję.

A TVP nie dosyć że mnie chce okradać, to jeszcze wpędza mnie w depresję na granicy załamania.

Jak bowiem inaczej nazwać przymuszanie mnie do oglądania wyglądających i mówiących jak zbiegły pacjent psychiatryka, opowiadający o zwidach jakie miewa.

No bo czy można inaczej traktować to co opowiada Schetyna albo Petru o rządach PiS?

Trzeba być zupełnym idiotą, jeśli się wierzy w to że normalnie myślący Polak w takie brednie uwierzy.

Mogłem się przez rok powstrzymywać, ale co te głupki wygadują w rocznicę rządu PiS przekracza wszelkie granice nieprzyzwoitości.

Głupota liderów opozycji (wobec zdrowego rozsądku) jest jak Łaska Boska - nieograniczona.

Amen.

Rychu "Einstein" Petru gdyby rozumiał co mówi już dawno pękłby sam ze śmiechu (nawet przy swojej "niedyspozycji intelektualnej" musiałoby dotrzeć do niego jego błazeństwo).

Przypomina mi on kłótliwą rzepichę z tej scenki:

Do mężczyzny ociekającego wodą podbiega wściekła kobieta:
- Pan uratował moje dziecko?!
- Ja - odpowiada mężczyzna.
- A gdzie berecik?!

Tak właśnie Rubikoń ocenił wynik gospodarczy Polski: "Według szacunków GUS - produkt krajowy brutto wzrósł o 2,5 proc., a nie jak się spodziewano o 2,9 proc. rok do roku." - grzmiał Petru.

Według jego poziomu bezmyślności nie jest ważne że Polska żyje, że uratowano ją z tonącej platformy. Temu geniuszowi ekonomi, który nie potrafi rozliczyć własnego funduszu wyborczego zabrakło nie berecika, ale antenki przy berecie. Bo zabrakło mu 0,4% z przewidywań...

Nie lepszy jest Schetyna, który nie potrafi tak jak ten co go tyle lat trzymał w "klatce dla osób niebezpiecznych, wypowiedzieć zdania w którym nie ma słów Jarosław Kaczyński. Gdyby jutro zabrakło Prezesa na scenie politycznej Polski, Schetyna i spora ilość podobnych mu pomiotów musiałaby wezwać seryjnego samobójcę.

I wtedy Polska złapałaby wreszcie oddech.

PS. W tej opowieści Petru przypomina to uratowane z topieli dziecko w bereciku z antenką, które wciąż jeszcze nie odzyskało przytomności.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 16 listopad 2016 12:30