Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Polityka polska   Środa, 16 listopad 2016 08:16 Napisał

Trump już pomógł rozwiazać katastrofę Smoleńską.

Donald Trump tak jak PiS słynie z dotrzymywania obietnic wyborczych.

Antoni Macierewicz: znam wypowiedź Donalda Trumpa o pomocy w śledztwie smoleńskim

Z tym "znam" to może być tak jak z nagraniami rozmowy Tuska z Putinem, które też znali wszyscy zanim tajemnicę z nagrania uczynił pan minister.

https://www.youtube.com/watch?v=sv0Nrjq_X6I

Moje wiewiórki donoszą że nienagrana część rozmowy dotyczyła tego, że Trump już pomógł rozwiązać problem mówiąc coś w tym rodzaju: "Chciałbym żyć w kraju takim jak Polska. To musi być kraj szczęśliwego dobrobytu".

Jakże mogłoby być inaczej, skoro od sześciu lat najważniejszym problemem jest katastrofa samolotu, której nikt nie chce wyjaśnić.

Trump obiecał ewentualnie pomóc w ściągnięciu wraku, jeśli Polacy faktycznie chcą pozbyć się tego jedynego tematu, który scala ich nienawiść, więc by sprawę ostatecznie zamknąć on pomoże ściągnąć wrak, z którego można zbudować pomnik będący symbolem walki adwersarzy.

Jest to również spełnieniem drugiej części obietnicy dotyczącej obrony przed Rosją. Zakończenie konfliktu wobec wraku likwiduje zagrożenie ze strony Rosji i wojska NATO na wschodniej flance będą zbędne.

Wypowiedź Trumpa sprowadza się do krótkiej konkluzji: "Polacy, weźcie się za rozwiązywanie prawdziwych problemów kraju, bo jest sporo do zrobienia."

Ekshumacje mają być wygodnym uzasadnieniem dla zamknięcia sprawy.

PS. Swoją drogą jest zadziwiające jak ludzie, którzy nie maja zielonego pojęcia o amerykańskiej rzeczywistości, mogą z taka pewnością prezentować poglądy nie mające żądnego pokrycia w faktach. Nie przesadzajmy że w Pennsylwanii przesądziły głosy Polonii. Tam raczej, tak jak gdzie indziej przesądziło lenistwo czarnych wyborców i zadufanie Hitlary. Wystarczyła mobilizacja białego człowieka w USA, który w sytuacji zagrożenia wolności ruszył do urn i dał głos. Jak będzie trzeba "biała Ameryka" sięgnie po broń, bo "czarna zmiana" nie zdołała jej im odebrać.

Ostatnio prawo białego człowieka do obrony swej ziemi z bronią w ręku potwierdził sąd USA.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Środa, 16 listopad 2016 11:47