Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Pospieszalski, Targalski, Rachoń kpią z prawdy o istnieniu NWO i finansjery
Kategoria: Polityka polska   Wtorek, 22 listopad 2016 17:13 Napisał

Pospieszalski, Targalski, Rachoń kpią z prawdy o istnieniu NWO i finansjery

Pospieszalski, Targalski, Rachoń kpią z prawdy o istnieniu NWO i finansjery „Asian American Capitalism Girl Sketch” (CC BY 2.0) by ssoosay

W studiu telewizji polskiej odbył się program na temat dezinformacji w internecie.

Doktor Jerzy Targalski oskarżył portal zmianynaziemi.pl o działalność na rzecz Putina. Jest to poważne oskarżenie, dlatego sprawa powinna trafić do sądu.

Jerzy Targalski nie jest dla mnie żadnym autorytetem geopolitycznym, dlatego ma prawo mówić głupoty. Jeżeli ten człowiek nie dostrzega działania międzynarodowej finansjery, systemu NWO, robi z tego pośmiewisko, wyszydza prawdę, to być może działa w interesie drugiej strony konfliktu geopolitycznego.

Jednak muszę przyznać rację na podstawowym polu informacyjnym. Olbrzymim błędem naszego środowiska jest upatrywanie w Rosji wyzwoliciela, wybawiciela, rycerza na białym koniu.

Ani Rosja ani Chiny nie są państwami niosącymi pokój. Oczywiście, walczą z międzynarodową finansjerą, sprzeciwiają się islamizacji, jednak głównie z powodu ochrony nie świata, tylko własnych głów, własnych biznesów.

Gdyby Rosja rządziła światem, nie byłoby nic lepiej, niż obecnie.

Dowód?

Przez lata ropa była na wysokich poziomach cenowych. Czy przez to poprawił się byt zwykłego Rosjanina?

Gdyby Rosja była dobrobytem świata, jak chce tego nasze środowisko, to Rosjanin zarabiałby tyle co Niemiec czy Francuz.

Kolejny dowód: śledztwo smoleńskie. Jeżeli ktoś chce rządów Rosji na świecie w takim spojrzeniu, jak prowadzone było śledztwo smoleńskie, to narody zostaną zamienione w obóz pracy.

Zaskoczył mnie Michał Rachoń

Michał Rachoń pracuje jako dziennikarz w TVP. Jego brak edukacji w zakresie NWO osiąga szczyt propagandy jaka pojawia się na portalach czerwonych.

Dobrze byłoby, gdyby chociaż raz na jakiś czas słuchał wypowiedzi amerykańskich prezydentów. Idee NWO – nowego porządku świata propagował klan Bushów. Nie jest to teoria spiskowa. Aż wstyd, że tego pokroju dziennikarz nie ma takich informacji.

Ośmieszaniem prawdy zajmuje się gazeta wyborcza czy newsweek, ale nie sądziłem, że tą drogą idzie pan Rachoń.

Cały czas w programie Pospieszalskiego mówiono o szerzeniu propagandy przez Rosjan. To prawda, jednak dlaczego nie widzą strony przeciwnej?

Jak to możliwe, że program o dezinformacji, dezinformuje?

Jeżeli wskazujemy tylko na jednego oprawcę, to bierzemy udział w medialnym kłamstwie.

Doceniam pracę pana Pospieszalskiego, wiele jego programów trafiało w dziesiątkę. Jednak w przypadku, kiedy dobiera tendencyjnych dziennikarzy, którzy mają ubrany tylko garnitur antyrosyjski, to należy wspomnieć o uczciwości dziennikarskiej. Czy pan Pospieszalski chce kopiować jednokierunkowe spojrzenie Tomasza Lisa.

Lis na lewo, Pospieszalski na prawo…

Dzisiaj propaganda, kłamstwa, obłuda płynie zarówno z bloki rosyjskiego, jak i amerykańskiego.

Panowie w studiu tego nie zauważają.

Jeżeli pan Pospieszalski będzie w taki sposób prowadził program telewizyjny, to szybko straci poparcie internetu. Nie będzie niczym różnił się od gwiazd dziennikarskich pokroju Tomasza Lisa.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny

P.S. 48 artykułów/10 wideo/11 ebooków o zdrowiu, NWO, finansjerze - Bezpłatnie - LINK

 

|Oczywistym jest że Rosja nie jest rycerzem na białym koniu, który przybył żeby zbawić świat. A sam Putin, jako były oficer KGB też nabył wiele cech bandyty, o czym nikogo przekonywać nie trzeba.

Natomiast należy starać się przynajmniej zachować resztki zdrowego rozsądku i pozwolić sobie na chwilę refleksji, zanim zaczniemy wtórować wojennym bębnom nawołującym do III Wojny Światowej. W bębny biją zachodni globaliści, bo grunt pod nogami im się pali, czasu mają z godziny na godzinę coraz mniej. Mało tego, oni tej wojny chcą tutaj, w Twoim domu.

Obserwujmy więc procesy geopolityczne. Ja gwarantuję, że jeśli pojawią jakiekolwiek fakty świadczące o najmniejszej rosyjskiej agresji, to ten będzie pierwszym który będzie o tym trąbił, na razie poza proamerykańską propagandą nie świadczy o tym nic.

Jakiego byśmy kryterium nie przyjęli, czy będzie to liczba wywołanych wojen, zrzuconych bomb, zrównanych z ziemią państw, otrutych, okaleczonych, czy w inny sposób skrzywdzonych osób, to największym globalnym bandytą na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci są USA.

Ja rozumiem, że perspektywa bycia okrzykniętym ruskim agentem to nic miłego, ale ja tutaj zacytuję słowa Henryka Pająka: "Jeśli boisz się głosić prawdę, już jesteś niewolnikiem".

Putin to wytrawny gracz, któremu ufać nie wolno, ale pokażcie mi wysokiej rangi polityka, który jest godny zaufania. Zamiast słuchać wszelkiej wszelkiej maści podpowiadaczy nauczmy się samodzielnie obserwować fakty i wyciągać własne wnioski. To jedyna droga dotarcia do Twojej prawdy, której nie poznasz wyłącznie słuchając cudzych opinii. A stawka jest wysoka, bo na szali ważą się losy całej cywilizacji.

Jeśli chodzi o śledztwo smoleńskie to jest tutaj pełna zgoda, sprawa śmierdzi od samego początku, a prawda tym zdarzeniu może być porażająca.

admin|


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(28 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 22 listopad 2016 20:25
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Pospieszalski, Targalski, Rachoń kpią z prawdy o istnieniu NWO i finansjery