Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Prezes NIL domaga się cenzury ws. szczepień
Kategoria: Polityka polska   Piątek, 25 listopad 2016 01:35 Autor: admin

Prezes NIL domaga się cenzury ws. szczepień

W sobotę 19 listopada w Telewizji Polskiej wyemitowano program „Studio Polska”, w którym dyskutowali zwolennicy i przeciwnicy szczepionek. Jako zwolennicy wypowiadali się głównie lekarze, a jako przeciwnicy rodzice, których dzieci zostały uszkodzone neurologicznie po przymusowym wstrzyknięciu metali ciężkich.

Mizeria argumentów zwolenników szczepień była tak zauważalna, że dla wielu osób aż szokująca. Można było odnieść wrażenie, że nie bronią oni niewyedukowanego, jak twierdzili, społeczeństwa przed możliwymi epidemiami, tylko raczej ochraniają wielomiliardowe wpływy koncernów farmaceutycznych niemal jak lobbyści.

Okazało się, że program obnażający prawdę na temat szczepionek i braku reakcji polskiej służby zdrowia na Negatywne Odczyny Poszczepienne – w skrócie NOP – bardzo nie spodobał się prezesowi Naczelnej Rady Lekarskiej, Maciejowi Hamankiewiczowi, który w piśmie do prezesa TVP, Jacka Kurskiego, nie tylko potępił publiczne dyskutowanie na temat ciemnej strony biznesu szczepionkowego, ale zażądał usunięcie zapisu tego programu ze stron internetowych TVP.

„Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i podziękowania za „odwagę, uczciwość, profesjonalizm, rzetelność, przełamanie tabu milczenia” skierowane do nas po programie „Studio Polska” na temat Niepożądanego Efektu Poszczepionkowego (NOP). To słowa dla całej Ekipy SP, przekazałem je Koleżankom i Kolegom. Mam natomiast ogromną prośbę: jeśli uznajecie Państwo, że ten program „Studio Polska” byt ważny, potrzebny i rzetelny – piszcie to proszę na stronie TVP.pl tam, gdzie jest kontakt z widzami. To ważne, bo szef Naczelnej Rady Lekarskiej właśnie zażądał od Prezesa TVP natychmiastowego zaprzestania emitowania tego rodzaju programów i usunięcia ich ze stron TVP” – pisze na profilu „Facebooka” Maciej Pawlicki, jeden z prowadzących „Studio Polska”.

Link pod którym można wyrazić poparcie dla podjęcia tak ważnego i rytualnie dotychczas pomijanego przez media tematu, znajduje się TUTAJ. Gdyby ktoś chciał poprzeć ekipę programu za odwagę i uczciwe podejście do zagadnienia, można to uczynić wypełniając odpowiednie pola dla kontaktu z widzami.

 

Na podstawie: PCh24.pl, za: ZmianyNaZiemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 25 listopad 2016 04:00
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Prezes NIL domaga się cenzury ws. szczepień