Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Dostęp Polaków do broni. Macierewicz znowu wyskakuje przed szereg.
Kategoria: Polityka polska   Wtorek, 29 listopad 2016 19:40 Napisał

Dostęp Polaków do broni. Macierewicz znowu wyskakuje przed szereg.

Od jakiegoś czasu prowadzona jest w Polsce dyskusja o dostępie Polaków do broni. Nie napisałem "prawie posiadania broni", bo takiego prawa nikt nam nie mógł odebrać. Zabroniono posiadania broni.

Nie da się prawa do posiadania potwierdzić w poprawce do Konstytucji, bo obecna nie nadaje się do poprawki, ale w całości do wyrzucenia.

Możliwość posiadania broni to nie przywilej, ale przyrodzone prawo. Mając broń możesz sam skutecznie chronić swoje interesy. Gdy broń posiada każdy, wszyscy mogą się zorganizować i wystąpić przeciw tyranii władzy.

Prawica wszędzie zrobiła się strachliwa i czai się w obawie, aby nie podpaść mediom, które i tak bezwzględnie popierają lewackie światowe rządy.

Lewackie media będą krytykować prawicę niezależnie od tego, co prawica – cmokając o poprawności politycznej zrobi. Jeśli politycy prawicy nie będą mieli odwagi, to wymrą jak dinozaury. Wówczas uczciwi ludzie sami zorganizują się w samoobronie. Wezmą swoje sprawy i swoje karabiny w swoje ręce.

Musimy się sami bronić przed reżimową władzą i złem, która ona toleruje.

A władza jak widać sam się na nas szykuje.

Pojawiła się inicjatywa zmierzająca do przywrócenia normalności, tak żeby Polacy przestali czuć się bezbronni. Jeśli PiS tej inicjatywy nie poprze i nie okaże zaufania do Obywateli, to dlaczego Polacy mieliby ufać PiS-owi?

Szerszy dostęp Polaków do broni?

Dostęp obywateli do broni palnej w Polsce może w przyszłości zostać rozszerzony - sugeruje w swojej wypowiedzi minister obrony Antoni Macierewicz.

Tylko dlaczego w tej sprawie nie wypowiada się Premier lub Minister Spraw Wewnętrznych, albo Prezydent. Co Macierewiczowi do tego czy chcę nosić przy sobie procę czy kałacha?

"Przyjdzie czas, kiedy będzie można rozszerzyć dostęp do broni palnej w znacznie większym stopniu" - powiedział Macierewicz. Dodał, że "ważnym krokiem w tym kierunku" jest utworzenie terytorialnych sił obronnych kraju, składających się z wolontariuszy. Ale wojsko to wojsko, a prywatny obywatel to co innego i wszystkim ministrom nic do niego.

Broń palna "to wielka odpowiedzialność i Polacy po prostu muszą się tej odpowiedzialności nauczyć" - rzucił mimochodem Macierewicz przechadzając sie na targach książki w Warszawie. Póki co panie Macierewicz to odpowiedzialności muszą wpierw nauczyć ministrowie powierzający odpowiedzialne funkcje w państwie siusiumajtkom potrafiącym tylko układać pigułki, ale w aptece.

Gdyby nie odpowiedzialność Obywateli już dawno byłoby po was, a po magadalenkowej targowicy nie byłoby śladu.

Macierewicz dodał, że Polacy muszą najpierw "przejść przez kolejne etapy dojrzewania w użyciu i posiadać broń palną". Pan minister traktuje nas jak ulęgałki co to muszą dojrzeć? Spokojnie panie ministrze. Damy radę.

Macierewicz zasugerował, że w Polsce obecne przepisy ograniczające dostęp do broni mogłyby zostać złagodzone w nadchodzących latach (a nie dekadach).

Te uniki mówią dobitnie, że mamy kolejny lewacki układ władzy.

„Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to, że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu” (Thomas Jefferson).

Dlatego też w Polsce nigdy nie pozwolą obywatelom na posiadanie broni.

Źródło: thenews.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(24 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 29 listopad 2016 20:36
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Dostęp Polaków do broni. Macierewicz znowu wyskakuje przed szereg.