Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Posłowie ciężko pracują? To niech spróbują w kopalni!
Kategoria: Polityka polska   Środa, 30 listopad 2016 12:19 Napisał

Posłowie ciężko pracują? To niech spróbują w kopalni!

Ręka rękę myje chce się powiedzieć. Pan Morawiecki broni tych, którzy przyklepują w Parlamencie decyzje swoich pryncypałów, głosując według wzorca jaki dostają na kartce.

Podwyższono kwotę wolną od podatku dla najbiedniejszych na poziomie 6 600 złotych i teraz ludzie żyjący na poziomie nędzy może nie zapłacą podatku. Nędzarzom posłom przysługuje jednak kwota wolna od podatku na poziomie 30 tysięcy złotych. Wicepremier Mateusz Morawiecki uważa, że to sprawiedliwe rozwiązanie i spełnienie obietnic wyborczych przez PiS, mimo że PiS obiecywał najniższą kwotę - 8 tys. zł.

Dlaczego rząd nie zamierza zmniejszyć kwoty wolnej dla parlamentarzystów, która pozostaje na poziomie 30 451 złotych? Posłowie wykonują bardzo ciężką pracę i od 20 lat nie mieli regulacji kwoty wolnej od podatku. Doceńmy ciężką pracę polityków - odpowiedział Morawiecki. 

Skoro rząd (pan Gliński płakał w TVP o tym jak to ciężko haruje) i posłowie uważają że wykonują tak cięzką pracę, że należą się im niekonstytucyjne ulgi to może niech spróbują pracy tu:

Odpowiedź Morawieckiego na pytanie o nieopodatkowane diety poselskie jest zwyczajnie bezczelna - skomentował Łukasz Warzecha. Ja też tak uważam.

Jak widać w rządzie trwa bezlitosna walka. Pan Morawiecki pozazdrościł kultury panu Glińskiemu.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 30 listopad 2016 16:52
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Posłowie ciężko pracują? To niech spróbują w kopalni!