Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska 11 stycznia - Polacy kontra agentura obcych...
Kategoria: Polityka polska   Środa, 11 styczeń 2017 06:25 Autor: admin

11 stycznia - Polacy kontra agentura obcych...

Jutro dojdzie do próby sił. Polskiej większości w  parlamencie i polskiego rządu z konfidentami obcych nazywanymi dla niepoznaki "totalną opozycją". Ludzie Swetru i Gregora już bez żadnej osłony dążą do wywołania kryzysu państwa. I nie wadzi im, że poprzez swoje działania ujawniają swoją agenturalność i obcych mocodawców. Tak przed wiekami zrywali sejmy agenci obcych dworów. Za pieniądze sprzedawali honor, godność i zasady. Akurat tych wartości nie są w stanie sprzedawać PO-szuści i "nowośmieszni" z prostej przyczyny - nigdy ich nie mieli. Widać wyraźnie, że rząd PiS naruszył już tak wiele interesów, zepsuł tak wiele geszeftów, że nie ma na co czekać. Dla Sorosa i jemu podobnych nie ma żadnego znaczenia, że Swetru ze swymi głupimi paniulkami czy Gregor ze swą łąjdacką bandą skompromitują się totalnie. To tylko pajace, które dostały pieniądze i mają wykonać zadania, a nie zastanawiać się nad swoja przyszłością. Za pieniądze znajdą się nowi "liderzy" i nowe "partie broniące demokracji".

"Nowośmieszni" to tylko produkt me(n)dialnej propagandy, zbudowany za pieniądze międzynarodowych geszefciarzy, by rozbijać parlament. To nie jest polityczna partia, bo nie buduje struktur, nie zakorzenia się w Polsce. Od razu widać, że to twór na jeden sezon. Dlatego nie prowadzą żadnej pracy parlamentarnej, istnieja tylko na ekranach telewizorów. Ale Swetru już się zużył i mocno ośmieszył, przydałby się ktoś następny. Poza tym to "partia" - bankrut, nie dotrwa do końca kadencji. PO-mafia jest o krok od rozpadu. Gregor nie panuje nad "swoimi" kolesiami, wie, że każdy fałszywy ruch wykorzystaja ludzie Tuska i politycznie go zamordują. Pewnie dlatego tak się napina i jest "bezkompromisowy". Większość jego kolesi rozumie, że za trzy lata zamiast ław sejmowych będą okupować ławy oskarżonych, albo... więzienne spacerniaki. I nikt w UE nie będzie o nich pamiętał...

W tej grze na "twardy kurs" tzw. opozycji widać rękę Tuska. On może wrócić tutaj tylko na wezwanie elyty, gdy dotychczasowi liderzy skompromitują się zupełnie. Swetru i brodaty alimenciarz w ciągu kilku dni z gorliwych "obrońców demokracji" zamienili sie w zwykłych zakłamanych lumpów bez przyzwoitości. Oni już nikogo nigdzie nie poprowadza. Jeżeli jutro Gregor zaliczy klęskę - w co wierzę - to Tusk dla wielu może okazać się ratunkowym kołem. On ma tak wiele za uszami, że prędzej czy później na pewno trafi do ZK. Uratować go może tylko zmiana władzy w Polsce. I to zmiana gwałtowna, a nie za pomoca wyborczej kartki.

Dlatego przestrzegam i proszę - bądźmy gotowi bronić tej władzy zdecydowanie i realnie. Wątpiącym w możliwość dokonania przez PO-sitwę kryminalnych czynów w parlamencie zadaję proste pytanie - a byli Państwo w stanie wyobrazić sobie Smoleńsk przed 10 kwietnia? Myśleli Państwo, że przy współudziale ówczesnego premiera rządu i marszałka Sejmu można było zaplanować i dokonać "katastrofy" na elicie państwa? Nawet za cenę śmierci własnych partyjnych kolegów... pilnujmy Polski!

 

Źródło: niepoprawni.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 11 styczeń 2017 07:40
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska 11 stycznia - Polacy kontra agentura obcych...