Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Likwidacja "Studio Polska" to dobry pomysł.
Kategoria: Polityka polska   Niedziela, 05 luty 2017 08:50 Napisał

Likwidacja "Studio Polska" to dobry pomysł.

Opozycja po raz kolejny robi przysługę obozowi rządzącemu. Po wyborze Kijowskiego na Sułtana mazowieckiego KOD kolejny prezent.

Kurski miałby ogromy problem z likwidacją audycji przypominającej obrady w Magdalence. Ja nie miałem siły oglądać tego "szał" gdyż dostawałem szału. Ale TVP ciągnęła to żenujące widowisko tylko po to, aby udowadniać że uprawia ideowy pluralizm.

A było to tylko gniazdo antyrządowego plujactwa. Współprowadząca lewaczka i jej bezradny partner nie panujący nad dyskusją. Większość  uczestników (część z nich stali bywalcy) to lewacy i libertyni: Towarzysze Celiński i Święcicki, towarzysz komunista Ikonowicz, libertyn poseł ze "spalonego wrocławskiego teatru". Stronę rządową reprezentowali zwykle osoby "drugiego sortu" którzy nie radzili sobie w dyskusjach i robili "dobrej zmianie" więcej szkody niż pożytku.

Przez grzeczność nie wspomnę o doborze i organizacji widowni.

Tak więc lepiej że ten program zniknie. Nastąpiła już dobra zmiana w innych programach w których nie ma już tak często sytuacji że na jednego przedstawiciela partii rządzącej organizowano sforę : PO, PSL, Nowoczesna i niby bezstronny Kukiz. Tak to na jedno zdanie następowała feeria oszczerstw i kłamstw i to najczęściej nie na temat. Tyrady partyjnych goebellsów wołających o prawo do kłamstwa i takiejże repliki.

Także i w studio Polska widywaliśmy parady politruków. Wreszcie nastąpi koniec.

Jedyne politycznie obiektywne programy telewizyjne, prezentujące pluralizm (od plucie na PiS i Kaczyńskiego) odtąd będziemy mogli oglądać jedynie w TVN , Polsacie czy Superstacji. Czego tam nie pokażą możesz sobie doczytać w Lisweeku.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 05 luty 2017 13:04
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Likwidacja "Studio Polska" to dobry pomysł.