Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Petycja do Andrzeja Dudy ws. wyjścia Polski z UE
Kategoria: Polityka polska   Niedziela, 12 marzec 2017 19:09 Autor: admin

Petycja do Andrzeja Dudy ws. wyjścia Polski z UE

„UE nie rozwiązała żadnego z podstawowych problemów w Polsce, a wręcz przeciwnie – powoduje upadek i powolną śmierć naszego państwa” – podkreślają autorzy petycji do prezydenta RP Andrzeja Dudy i apelują o przeprowadzenie referendum w sprawie wyjścia z UE. Ich zdaniem „UE jest antychrześcijańska, promuje dewiacje i zabijanie nienarodzonych dzieci oraz eutanazję, UE jest antydemokratyczna, europosłowie nie mają rzeczywistej władzy a prawdziwi rządzący nie są wybierani w drodze wyborów”.

W petycji wyliczono powody wyjścia z UE. Wśród negatywnego wpływu Wspólnoty na Polskę wymieniono zadłużanie, które doprowadziło do wyprzedaży majątku narodowego, przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i o mały włos doprowadziło do sprzedaży lasów. „Polskie rolnictwo i rybołówstwo zostało zniszczone poprzez nałożone limity, zakazy oraz nakazy. Zniszczone zostały także cukrownie, a potężne połacie polskiej ziemi i jezior liczone w tysiącach hektarów zostały wykupione przez obcy kapitał” – argumentują autorzy.

Dodają, że około miliona Polaków zostało naciągniętych na kredyty we frankach szwajcarskich, podatki są coraz wyższe i skutecznie tłamszą polską przedsiębiorczość. Ich zdaniem UE „nieustannie wydaje wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki”. „Przeznaczono nam rolę niewolników a nie partnerów, zabiera nam się naszą wolność i suwerenność” – podkreślają autorzy petycji. Nie zgadzają się też na to, by „niemieccy politycy typu Schulz, Juncker czy Marnix Norder ubliżali Polsce i Polakom oraz ingerowali w sprawy wewnętrzne Polski tworami typu komisja wenecka!”.

I dalej: „Jesteśmy suwerennym i samodzielnym narodem za którego wolność i niepodległość walczyło 35 pokoleń naszych przodków!”. Ponadto – jak podkreślono w apelu — UE zmusza Polaków do przyjmowania milionami obcych kulturowo i niebezpiecznych wyznawców islamu, w tym morderców i terrorystów. W związku z tym prezydent Andrzej Duda powinien zarządzić przeprowadzenie referendum w sprawie wyjście Polski z UE.

Petycję, którą znajdziecie TUTAJ, podpisało już ponad 8 tys. osób.

Źródło: pl.SputnikNews.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 12 marzec 2017 19:21
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Petycja do Andrzeja Dudy ws. wyjścia Polski z UE