Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Czemu po wytycznych Springera do mediów nie ma Ciamajdanu?
Kategoria: Polityka polska   Środa, 22 marzec 2017 19:50 Napisał

Czemu po wytycznych Springera do mediów nie ma Ciamajdanu?

Zupełnie tego nie rozumiem jak to jest w Polsce z niezależnością. Zaczęło się od prokuratury. Zaczęto przenosić śledztwa w drugi koniec Polski, bo podobno ta w mieście X nie mogła być niezależna. Potem z miasta Y przenoszono śledztwo do miasta X, tego samego które w innej sprawie było niegodne zaufania, a wystarczyło tylko w jednej i drugiej prokuraturze wywalić z pracy znanego z nieuczciwości prokuratora.

Podobnie jak ze "sprawiedliwością" jest z "wolnością" mediów.

Pamiętacie o co poszło w grudniu? Przypomnę Wam:

Gazeta Wyborcza pisała:

"To kastracja mediów"

Wygląda na to że Bracia Czerscy mieli rację. Media zostały wykastrowane i z pewnością "nie mają jaj", gdyż nie protestują przeciw ingerencji w wolność mediów koncernu Springera. Totalnie wykastrowano chyba też totalną opozycję (wszystkich trzech płci) bo oni też już nie protestują. Może zaszkodził im wigilijny pasztet, który żarli przy świecach.

Czyżby:

Instrukcja szefa RASP dla dziennikarzy...

nie była tak rażącym naruszeniem wolności mediów jak instrukcja Marszałka Sejmu określająca, że pseudo dziennikarstwo musi przestrzegać norm kultury i nie dezorganizować pracy Parlamentu.

Ciamajdan narobił w gacie i dla pokrycia smrodu wymyślił konstruktywne votum dla rządu cieniasów o którym od dnia jego powołania nikt nigdy nie słyszał.

A przecież szef RASP dokonał na wolności słowa gwałtu jak RASP - Putin.

PS. Podobno wytyczne co do tego jak gamonie z koncernu mają myśleć i pisać są wysyłane "na bieżąco". Tyle tylko że tym razem sprawa się "leak_ła".


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 22 marzec 2017 17:43
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Czemu po wytycznych Springera do mediów nie ma Ciamajdanu?