Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Blokada islamskich uchodźców. Zwycięstwo Trumpa w SN nauczką dla Polski
Kategoria: Polityka polska   Wtorek, 27 czerwiec 2017 12:32 Napisał

Blokada islamskich uchodźców. Zwycięstwo Trumpa w SN nauczką dla Polski

Zwycięstwem administracji Trumpa w Sądzie Najwyższym zakończyła się w poniedziałek walka z lewackimi sędziami federalnymi, którzy blokowali dekrety Prezydenta dotyczące zakazu podróży do USA mieszkańców sześciu wskazanych państw muzułmańskich, które wspierają i hołubią terrorystów.

Na orzeczeniach kasty sędziowskiej, należącej do totalnej opozycji wzoruje się nasza kasta sędziowska, która zablokowała areszt dla gangu złodziei z Polic, krytych przez Platfonsów

Decyzja Sądu Najwyższego USA potwierdza, że pierwszym obowiązkiem każdego rządu jest zapewnienie bezpieczeństwa własnych obywateli. Dokładnie takie stanowisko prezentuje obecny rząd Rzeczypospolitej.

"Dzisiejsza jednomyślna decyzja Sądu Najwyższego jest wyraźnym zwycięstwem naszego bezpieczeństwa narodowego", powiedział Trump w oświadczeniu"... Jako Prezydent nie mogę pozwolić, aby ludzie którzy chcą nas skrzywdzić wjeżdżali na teren naszego kraju. Chcemy ludzi, którzy mogą kochać Stany Zjednoczone i wszystkich jego obywateli,  którzy będą pracowici i produktywni".

I dodał: "Moją głównym zadaniem jako głównego dowódcy jest utrzymanie bezpieczeństwa w Stanach Zjednoczonych. Dzisiejsze orzeczenie pozwala mi używać ważnego narzędzia do ochrony Ojczyzny i Narodu".

Sąd wyjaśnił, że podstawowe elementy dekretów Trumpa  mogą być egzekwowane od zaraz. Pełne wysłuchanie argumentów ma odbyć się jesienią tego roku. 

"Indywidualna osoba lub podmiot, która chce wjechać do kraju jako uchodźca, a która ma w USA  relacje zwane "w dobrej wierze"z konkretną osobą, może legalnie domagać się zniesienia trudności, jeśli osobie tej odmówiono prawa wjazdu" - napisał sąd.

"Ale jeśli chodzi o uchodźców, którzy nie mają takiego związku ze Stanami Zjednoczonymi, to rząd może wobec nich stosować przepisy zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa narodu".

Zauważyliście jaka z tej sentencji wypływa nauczka dla Polski i Polaków?

Ci którzy mają już w kraju bliższą lub dalszą rodzinę, znajomych, kuzynów, miejsce pracy lub miejsce na studiach mogą wymusić wjazd na terytorium Polski.

Uczynienie jakiegokolwiek wyłomu i wpuszczenie do Polski, jak chcą zdrajcy z PO i jej totumfaccy, "karmiących matek", różnych ponoć sprawdzonych uchodzących przyszłych terrorystów na bezbłędnie podrobionych papierach - otwiera puszkę Pandory.

 image

Wystarczy wpuścić rodzinę ( podobno chrześcijańską) , co ja mówię, pojedynczą osobę, a wkrótce wtargną do Polski jej liczni bracia i siostry, wujki i stryjki, wszelkie pociotki w nieograniczonych ilościach bo przecież oni tak mocno są związani rodzinnie że obejść bez siebie się nie mogą. A wiecie chyba jak liczne są tamtejsze rodziny a i na zasiłkach rozmnażają się jak króliki.

https://youtu.be/tn9jb91ceN0

Ludzie nie dajcie się nabrać na para ewangeliczne wezwania agentów jak niejaki Nycz który wsławił się organizacja koncertu sekty scjentologów i pokazu mody w Katedrze Warszawskiej a który ukradł sakrę archidiecezji warszawskiej w wyniku puczu przeciwko biskupowi Wielgusowi.

 image

Chce Nycz pomagać potrzebującym to niech pokaże ilu wdowom, chorym i sierotom, ilu samotnym matkom, ilu naszym głodującym dzieciom jego diecezja pomogła w tym roku. Mają nadwyżki jak twierdzi Episkopat? To niech opłacą prywatne badania lekarskie setkom tysięcy Polaków, którzy miesiącami czekają na badania i latami na zabiegi. Niech zorganizują pomoc dla kobiet, które mogłyby uniknąć aborcji gdyby mogły, tak jak pseudouchodźcy, liczyć na stałą, konkretną pomoc.

Pomagajmy potrzebującym kandydatom na uchodźców tam, na miejscu, w ich krajach, aby nie musieli opuszczać ojczyzny.

Stworzenie wyłomu nawet najmniejszego, pod pozorem przyjęcia do Polski na leczenie lub kształcenie, spowoduje lawinę, pod którą nasza cywilizacja zginie.

Nie dajmy się się zwieść politycznym oszustom wszelkiej maści.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(37 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 27 czerwiec 2017 14:19
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Blokada islamskich uchodźców. Zwycięstwo Trumpa w SN nauczką dla Polski