Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Ustawka KOD-ziarzy w Radomiu. Zrobili "scieżkę zdrowia" młodziakom
Kategoria: Polityka polska   Środa, 28 czerwiec 2017 09:16 Napisał

Ustawka KOD-ziarzy w Radomiu. Zrobili "scieżkę zdrowia" młodziakom

Już Gierek oskarżał w 1976 roku Radomian o demolowanie demokracji. On - demokrata wszechczasów. Teraz do Radomia zjechały jego bękarty Centralnego Komitetu POdłych Obrońców Demokracji.

W trybie ekspresowym wyrzucono z posady Komendanta Policji w Radomiu. Jakim prawem, pytam, rząd podlizuje się opozycji? Czyżby były nowomagdalenkowe ustalenia, że "opozycja" jest nietykalna?

Komendant policji ma takie same prawa jak każdy obywatel. To nie USA, gdzie można powiedzieć "you are fired" i wyrzucić kogoś za drzwi w tym samym momencie. Postępowanie wobec komendanta powinno być na tych samych zasadach jak u wszystkich. Stawia  się zarzut to przysługuje człowiekowi prawo do obrony, do złożenia wyjaśnień. Najwyżej można było komendanta zawiesić.

Zacznijmy od tego, że prawo w Polsce jest postawione na głowie jeśli bandyta, który urządza prowokację i dostaje za swoje jest poszkodowanym a napadniętych czyni się oskarżonymi.

Po drugie czy na pewno policja powinna odpowiadać za naparzanki dwóch gangów? Jeśli ktoś organizuje imprezkę - demonstrację powinien być odpowiedzialny za bezpieczeństwo uczestników. Dlaczego ma to robić policja za pieniądze podatników? Wystarczy zmienić prawo i ustalić że jeśli musi wkraczać policja to na koszt organizatorów. Organizator występując o zezwolenie powinien razem z wnioskiem wpłacać kaucję na pokrycie ewentualnych kosztów użycia policji. Byłby porządek.

Zwolniono komendanta w Radomiu? A dlaczego nie zwolniono komendanta w Warszawie który dopuścił do blokady Parlamentu, ograniczenia wolności posłów i zakłócania ruchu i bezpieczeństwa Warszawiaków przy zablokowanych ulicach.Dlaczego do dziś nie ukarano żadnego z grudniowych warchołów a od ręki znowu karze się "warchołów z Radomia?"

Stawia się w stan oskarżenia młodzież z Radomia podczas gdy rozróbę w tym mieście robili podobno zakodowani faszyści z W-wy?

Z komentarzy internautów na S-24 wynika że:

"KoDoWcy przyjechali z Warszawy autobusem z firmy www_warmos_pl nr rejestracyjny WZ 5660H , na Mari Skłodowskiej Curii, wysiedli koło Cepeli około 13:25 jakieś 28-31 osób. Typowa ustawka pod kamerki . Autobusik niczego sobie pewnie wynajęcie sporo kosztowało. Komitet Ogólnopolskich Deb***li. I poszli sprofanować rocznicę Radomskiego Czerwca 76. Dużo osób fotografowało ich w końcu, nie często zdarza się oglądać takie ZOO i egzotyke. No i tyle człekopodobnych chodzących na 2 nogach. Ciekawe kto ich sponsoruje ?? Autobus szybko się zwinął, widocznie kierowca wstydził się, że musiał ich podwieźć."

http://www.salon24.pl/newsroom/789145,pobicie-dzialacza-kod-w-radomiu-komendant-odwolany-trzy-osoby-z-zarzutami

Według innego internauty na zdjęciu :

image

wyraźnie widać że to podobno napadnięty 61-letni agresor z KOD Andrzej M. kopie uciekającego młodzieżowca!

"Ten KODowany z Warszawy podobno tak został pobity, że ani śladu na nim nie było widać. Kiedy był gościem lewackiego dziennikarzyny na PolsacieNews2 w programie "od lewego do prawego", chełpił się nawet jaki to on wysportowany jest i tym ze dal rade czterem "młodocianym bandytom"

"Żadnej obdukcji nie zrobił, żadnych siniaków nie miał to i nie było śladów jego pobicia". Pamiętacie kto potrafił tak bić że żadnych śladów po wypuszczeniu z komendy nie było?

Czyżby ci sami którzy w 1976 roku nie dokończyli roboty przyjechali teraz aby ofiarom 1976 r. napluć w twarz?

Znowu jak wtedy podobno nasłano speców spoza Radomia aby nie mogli być przez mieszkańców rozpoznani.

I teraz agendy rządowe oskarżają tylko uczestników jednej strony? Akurat Narodowców? A może to jednak nie byli Narodowcy. Może to tylko była propagandowa ustawka bo jak wiadomo "ruchy narodowe" są w Ełropie na śmierć skazane i robi się od dawna wszystko aby je obrzydzić.

Dobrze wiemy że partia rządząca nigdy nie wsparła Marszu Niepodległości. "Teraz tak nagle, błyskawicznie ustalono winnych oraz wydano wyroki w obronie sierotek- UBeków, SBeków, PZPRowców, ORMOwców - pokomunistycznych szumowin i ich potomstwa mianujących się "komitetem obrony demokracji", .....

Nie dajmy się oszołomić - politycznym oszołomom

https://youtu.be/_Cr2CtEDefE

PS. Oświadczenie Młodzieży Wszechpolskiej:

 

Wczoraj – jak co roku, od wielu lat – radomskie środowisko narodowe postanowiło uczcić ofiary brutalnej pacyfikacji protestów robotniczych w Radomiu w czerwcu ’76.
Sam przemarsz, organizowany przez Młodzież Wszechpolską przeszedł do celu bez żadnych przeszkód.

Po czasie otrzymaliśmy informację od mieszkańców, że swoje zgromadzenie tego dnia organizuje Komitet Obrony Demokracji. Tragedię w Radomiu do własnych celów politycznych próbowała wykorzystać organizacja, w której szeregach nie brakuje ludzi poprzedniego systemu, w tym bandytów z SB oraz ZOMO. KOD czynnie broni przywilejów tych, którzy w ’76 r. tłumili robotniczy zryw. Na manifestacjach KODu, z ust przemawiających byłych funkcjonariuszy można było usłyszeć, że w czasach PRLu „naród był z wojskiem i policją”, a służby traktowały sprzeciwiających się komunistom łagodnie i z godnością.

Uznając to zgromadzenie za naplucie w twarz radomskim robotnikom, nasi działacze udali się na miejsce pikiety organizowanej przez KOD, aby wyrazić swoje krytyczne stanowisko wobec tego typu działań. Wszechpolacy spotkali się z obelgami ze strony KODowców, ale pozostali jeszcze na miejscu by przypomnieć, jakich ludzi „obrońcy demokracji” popierają i honorują.

Podczas powrotu nasi działacze zauważyli jednak, że za ich plecami pozostał jeden z kontrmanifestantów, który był przetrzymywany przez działaczy KOD. Wówczas udzielili mu pomocy w wyniku której doszło do szarpaniny i wymiany ciosów obu grup – zwolenników i przeciwników KOD. Dzięki tej interwencji wspomniany kolega wraz z pozostałymi narodowcami wrócił tego dnia do domu.

W tym miejscu pragniemy wyrazić swoje zażenowanie postawą części dziennikarzy, którym przemoc wobec środowiska narodowego nigdy nie przeszkadza, natomiast zawsze dokonują próby przyklejenia nam łatki agresorów. Niejednokrotnie spotykaliśmy się też z ich strony z otwartym nawoływaniem do fizycznej konfrontacji z naszymi zwolennikami. Przypomnijmy też próby blokowania Sejmu przez Komitet Obrony Demokracji na przełomie roku i sceny temu towarzyszące. Wówczas ci sami dziennikarze za godną pochwały „postawę obywatelską” i „obronę demokracji” uznawali opluwanie, wyzwiska i fizyczną agresję. Ta sama agresja wobec dziennikarzy i przeciwników wylewa się zresztą z każdej manifestacji KODu. Wszystko to obnaża hipokryzję lewicowo-liberalnych dziennikarzy i manipulacje, które stały się ich znakiem rozpoznawczym.
Krytycznie przyglądamy się niektórym posunięciom rządzącej partii, wbrew propagandzie „Gazety Wyborczej” i innych pism z gatunku fantastyki, nie wspieramy ani nie oczekujemy wsparcia rządu. Równocześnie jednak KOD i jemu podobne organizacje uznajemy za kontynuację tradycji targowickiej i jako wrogom Polski, mimo jazgotu mediów głównego nurtu, nie zamierzamy ustępować pola.

Dziękujemy wszystkim organizacjom i środowiskom, które tego dnia były z nami w Radomiu i zapraszamy ponownie za rok.

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 28 czerwiec 2017 10:03
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Ustawka KOD-ziarzy w Radomiu. Zrobili "scieżkę zdrowia" młodziakom