Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Macierewicz boi się o życie
Kategoria: Polityka polska   Poniedziałek, 07 sierpień 2017 03:14 Autor: Kaszuszka

Macierewicz boi się o życie

Na Antoniego Macierewicza ma dybać jeszcze niezidentyfikowany i nie określony publicznie przez organy ścigania człowiek. Ta wstrząsająca informacja od rana obiega polskie media.

Jak ustalili dziennikarze „Gazety Wyborczej” i radia TOK FM, prokuratura w Krakowie prowadzi szeroko zakrojone śledztwo w sprawie, jak pisze gazeta „przygotowań do fizycznej likwidacji” szefa życiowo ważnego dla państwa ministerstwa, jakim jest Ministerstwo Obrony Narodowej. A dokładniej rzecz biorąc chodzi o „usunięcie przemocą poprzez fizyczną likwidację”. Potencjalny zamachowiec musi być przekonany zatem, że inne usunięcie, jak tylko poprzez fizyczna likwidację nie wchodzi w rachubę. Antoni Macierewicz nie zwykł dawać się usuwać tak po prostu.

„GW” twierdzi, że komunikat Prokuratury Krajowej w lakoniczny sposób informuje o tym wydarzeniu. Chodzić ma o to, że zagrożeniem dla życia ministra obrony narodowej miał być wpis na fecebooku, w którym jego autor pytał o miejsce zamieszkania Macierewicza, zaś ktoś odpowiedzieć miał, iż „sprawa zostanie załatwiona”. W komunikacie Prokuratury Krajowej nie jest napisane, kto personalnie odczytał te zapisy jako potencjalne zagrożenie życia pana ministra i uruchomił cała machinę organów ścigania, by zbadać ten tak poważny sygnał. Fakt pozostaje faktem, że śledztwo się toczy i można nie mieć żadnych wątpliwości, że ten, kto śmiał umieścić tak niebezpieczny wpis, zostanie złapany i ukarany z cała surowością prawa.Źródło: Portal STRAJK


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 07 sierpień 2017 13:53