Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Ruch Zaparcia Umysłowego
Kategoria: Polityka polska   Niedziela, 06 październik 2013 22:21 Autor: admin

Ruch Zaparcia Umysłowego

W takich momentach jak niedzielny zjazd nowej partii Palikota żałuję, że interesuje mnie polityka, że pokochałem kroczenie drogą dziennikarstwa. Bo rozum mówi: człowieku wyłącz tego idiotę, wyjdź na powietrze bo do reszty zlasuje Ci się ten mały móżdżek.

Już się podnoszę, już wychodzę a tu cholernie irytujący głosik mówi: Zostań, przecież to Cię interesuje jako publicystę portalu informacyjno – publicystycznego. I który głos wygrał? Ten zdroworozsądkowy, czy ten cichy szaleńczy, wręcz masochistyczny? Oczywiście ten drugi. 

Siedziałem więc jednym półdupkiem (bo drugi ciągnął ku wyjściu i zdawał się wołać: spieprzaj póki czas) i słuchałem wywodów impotenta umysłowego zastanawiając się co pewien czas, czemu akurat dzisiaj nie może zabraknąć prądu. Janusz Wibrator z każdą sekundą konfabulował coraz bardziej. Wołał, że Ruch Palikota zmienił Polskę, rozkruszył beton sklejony krwią smoleńską, dostał się do Sejmu wbrew mediom, komentatorom i politologom. Usłyszeliśmy, że świat był dumny z Polski, kiedy w kraju papieża Polaka do Sejmu weszła partia antyklerykalna z gejami i marychą na sztandarach. Janusz uważa też, że to on wprowadził nas w XXI wiek. Dzięki Januszowi też nikogo nie gorszą homoseksualiści (!), nikogo nie śmieszą żarty Leszka Millera o zaczynaniu i kończeniu (!!), nikogo nie dziwi podnoszenie tematów duchownych pedofilów (!!!). Czekałem tylko na moment, kiedy usłyszymy że dzięki Januszowi i jego ludziom jutro zaświeci słońce, że dzięki niemu płynie Wisła i śpiewają ptaki. 

Do Janusza dołączyły nowe postaci. Był Kalisz (niezależne źródła mówią, że potrzeba było trzech wzmacnianych tytanem krzeseł), Nowicka, Hartman i ogólnie kwiat lewactwa. Przybyć miał też Urban, ale jego uszy nie zmieściły się w drzwiach więc zrezygnował. 

Ogólnie atmosfera była szampańska, patrząc i słuchając tego co się działo na kongresie można było wysnuć wniosek że to przemawia przyszły premier do swojej zwycięskiej w wyborach partii. A to po prostu zjazd dziwaków z tworu politycznopodobnego, który z dnia na dzień staje się coraz większym pośmiewiskiem. Nasuwa się też pytanie. Skoro ten Ruch Palikota był taki wspaniały, skoro tyle zmienił i pociągnął Polskę do Europy to czemu przeprowadzany jest gruntowny lifting oblicza? Czemu służyć ma zmiana nazwy, nowe twarze i zasłanianie się kwestiami gospodarczymi? Kury znoszącej złote jaja się nie zarzyna. Prawda jest jednak taka, że ta kura od dawna nie znosi złotych jajek tylko obsrywa nasze polskie podwórko. 

Michał Górski


Źródło artykułu: Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 07 październik 2013 13:20