Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Witamy w Polin.
Kategoria: Polityka polska   Sobota, 04 maj 2019 07:03 Napisał

Witamy w Polin.

Witamy w Polin. Dima Bushkov/Flickr/CC BY 2.0

Po dekadach względnego spokoju wolnego od wojen Polska staje w obliczu nowego niebezpieczeństwa. Zagrożenia które kiedyś były namacalne, mogące wywołać alarm i reakcje narodu zostały dziś zastąpione przez ukryte wrogie działania mające ten sam cel. Szkopuł w tym, że trzeba tego dokonać na tyle inteligentnie, żeby Polacy nieświadomi zagrożenia sami oddali suwerenność.

''1000 lat wspólnej historii i trwania razem-w Polin, ziemi przyjaznej żydowskiemu narodowi''. powiedział Prezydent Polski Andrzej Duda.
Od tamtej pamiętnej chwili minęło już kilka lat. Najwyraźniej Andrzej Duda już wtedy wiedział co mówi. Państwo Polin zaczyna nabierać określonej formy i nie trudno się domyśleć jaki cel przyświeca kreatorom nowego kształtu Polski.

Witamy w Polin, w którym nad przebiegiem legislacyjnym nowelizacji ustawy o IPN dyskutuje się w siedzibie Mosadu.

Witamy w Polin, w którym żydowskie święto Chanuka jest celebrowane w Sejmie RP oraz przez głowę państwa w Pałacu Prezydenckim.

Witamy w Polin, w którym rządząca partia wykazuje brak jakiejkolwiek reakcji nad uchwalaniem ustawy 447 , której celem jest ograbienie Polski przez środowiska żydowskie na kwotę 300 mld dol.

Witamy w Polin, w którym bezpodstawne oszczerstwa insynuujące, że Polacy przyczynili się do holocaustu Żydów przechodzą bez jakiejkolwiek reakcji ze strony rządu.

Witamy w Polin, w którym Dyrekcja Muzeum Auschwitz , kierowanego przez Piotra Cywińskiego odmawia Stowarzyszeniu Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych  uczestnictwa z okazji 74 rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego.

Witamy w Polin, w którym folklor bicia kijem Judasza jest przedstawiany jako wyraz antysemickiej nienawiści do narodu wybranego.

Witamy w Polin, w którym policja nęka prezesa stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza w związku z kampanią #NieDlaRoszczeń żydowskich.

Witamy Polin, do państwa którego pomimo nie gasnącej kampanii oszczerstw i oskarżeń o antysemityzm w Izraelu wydaje się masowo obywatelstwo, nie zważając na fakt, że jedna na 20 osób mówi w języku polskim, a w wielu przypadkach nie wiedzą nawet gdzie Polska leży.

Witamy w Polin, gdzie izraelska spółka Tahal przejmuje kontrole nad strategiczną gałęzią gospodarki jakim jest sieć wodociągowa.

Witamy w Polin, w którym lotnisko w Rzeszowie jest przejmowane przez służby izraelskie, w czasie gdy pielgrzymi tysiącami przybywają na grób cadyka Elimalecha w Leżajsku.

Witamy w Polin, w którym Prezydent Andrzej Duda przeprasza żydowskich komunistów i katów stalinowskich za to, że zostali w 1968 roku wypędzeni z Polski.

 

 

Źródło: Planetaprzemian.blogspot.com





Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(29 głosów)



Ostatnio zmieniany Sobota, 04 maj 2019 09:07