Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Znakomita wiadomość - Tusk awansował!
Kategoria: Polityka polska   Niedziela, 31 sierpień 2014 15:19 Napisał

Znakomita wiadomość - Tusk awansował!

Donald Tusk został wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej. Zastąpi na tym stanowisku Hermana Van Rompuy’a.

Przeprowadzka do Brukseli ma nastąpić 1 grudnia. 

Donald Tuska będzie musiał zrezygnować z funkcji premiera rządu przed wymienioną datą. Wtedy prezydent ma 14 dni na powołanie nowego premiera i ministrów, a sejm musi te kandydatury zatwierdzić. Jeżeli głowa państwa nie utworzy nowego rządu, czekają nas wybory. 

To wydarzenie jest sukcesem całego polskiego „podziemia”!

Osobiście uważam Donalda Tuska za bardzo utalentowanego polityka. Ma wybitne zdolności wpływania na społeczeństwo. Jego język, sposób wymowy, argumenty, bardzo mocno przekonują Polaków. 

Takich osób w ekstraklasie politycznej od 1990 roku mieliśmy niewielu. Wymienię tylko jednego z najbardziej szkodliwych dla Polski polityków – Aleksandra Kwaśniewskiego.

Dokonał najgorszego przekrętu w historii Polski jakim był zapis w Konstytucji o pozwoleniu ograbiania nas przez wielki kapitał – „Unia Europejska okrada nas!”- a i tak był przez wiele lat najbardziej ukochanym politykiem narodu.

Odejście Donalda Tuska z polskiej polityki jest ciosem dla całej mafijnej, okrągłostołowej kliki. Premier wyciągał ich z każdej opresji. Nawet ostatnie taśmy nie pociągnęły ich na polityczne dno.

Bardzo sensownym pytaniem jest: czy PO rozpadnie się na kilka kawałków?

Tego im życzę z całego serca.

Nie jestem złośliwy, tylko pragmatyczny. Powinni rozpaść się na kilka partii politycznych i podzielić los AWS.

Donald Tusk trzymał ten zakłamany układ w garści. Kompletnie nie widzę polityka, który mógłby go „godnie” zastąpić. Każda kandydatura osłabi działania opozycyjnych kłamców, osłabi peerelowskie media, jak i cały układ okrągłostołowy.

Oczywiście nie jest to ostateczny sukces polskiego podziemia, ale kolejny po taśmach (rozmowa Belki z Sienkiewiczem) krok w kierunku normalności.

Do tej pory uważałem PO z Donaldem Tuskiem za bardzo mocnego przeciwnika. Bez tego polityka, pozostanie skłócona partia z kilkoma mizernymi liderami, która nie ma szans przetrwać w tak mocnym, jak obecnie, peerelowskim uścisku.

Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 31 sierpień 2014 15:27
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Znakomita wiadomość - Tusk awansował!