Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Jakie wyniki ogłosi PKW?
Kategoria: Polityka polska   Piątek, 21 listopad 2014 13:43 Autor: admin

Jakie wyniki ogłosi PKW?

Jakie wyniki ogłosi PKW? foto: Lukasz2/Wikimedia Commons/CC

Wyniki wyborów do władz lokalnych będą w przybliżeniu absolutnie adekwatne do stanu faktycznego. Jeśli chodzi o wybory do sejmików wojewódzkich, to tu jest właśnie pies pogrzebany.

Całe przedstawienie medialne z niedziałającym systemem informatycznym ma służyć stosownemu przygotowaniu opinii publicznej do strawienia oszustwa, jakie dokona się w stosunku do wyboru władz wojewódzkich. Dowodem na jeden wielki szwindel będzie potworna liczba nieważnych głosów w przypadku kart do głosowania na kandydatów do sejmików wojewódzkich.

 

O ile nie da się oszukać bezpośrednio społeczności lokalnych, o tyle te społeczności będą zarządzane nadal przez układ nadrzędny przydzielający im środki na poziomie województw przez ogromne lochy, które nie mogły tym razem odejść od koryta dającego utrzymanie całym stadom żon wujka bratowych z dziadkami babci i wnuczków razem wziętych.

 

Czekamy na ogłoszenie wyników zbiorczych, które jednoznacznie potwierdzą, że tylko w terenie można było zakombinować ze skreślaniem dodatkowych kratek celem unieważniania głosów.

Tylko idiota mógłby uwierzyć, że rolnicy po wsiach i małych miasteczkach wybierali przedstawicieli PSL, który zarządzając rolnictwem przez ostatnie 8 lat doprowadził tą grupę na skraj bankructwa.

Czym przedstawiciele PSL mogliby nastraszyć rolników? – tym, że jak Kaczyński dojdzie do władzy, to Ruscy nie będą kupować jabłek i świń?

PSL-PO na poziomie województw będą decydować nadal o sprawach lokalnych i dzielić pomiędzy siebie łupy. W tym celu wygenerowano cały ten cyrk wyborczy tak, aby dać czas na porządne posprzątanie nieważnych głosów.

 

Dowodem na to będzie porównanie wyborów do Parlamentu Europejskiego z bieżącego roku w dziedzinie nieważnych głosów w stosunku do aktualnych wyników w obszarze list wyborczych do sejmików wojewódzkich. Listy były dokładnie takie same, tylko w tych wyborach chodzi o zupełnie inną bajkę. Nie zdziwię się, jeśli PKW nie poda tej właśnie informacji, która dotyczy liczby nieważnych głosów na listach do sejmików wojewódzkich i wymyśli kolejny powód, że te dane są niemożliwe do wprowadzenia.

 

Oto lista wyników wyborów do PE z powiatu wejherowskiego :

 

http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/powiaty/view/2215

 

gdzie łączna ilość głosów ważnych wyniosła 96.75%.

 

Powiat rypiński :

 

http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/powiaty/view/0412

 

łączna ilość głosów ważnych 96.83%.

 

Czekamy na wyniki nieważnych głosów z aktualnego głosowania do sejmików wojewódzkich, które moim zdaniem wykażą ogromną liczbę głosów nieważnych poza większymi ośrodkami, czyli tam, gdzie ciemnotę można wciskać do woli i jest mało prawdopodobne aby ktokolwiek chciał to sprawdzać.

 

Źródło artykułu: 3obieg.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 21 listopad 2014 15:47