Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Rozpoczęła się okupacja PKW
Kategoria: Polityka polska   Piątek, 21 listopad 2014 10:26 Autor: admin

Rozpoczęła się okupacja PKW

Rozpoczęła się okupacja PKW foto: Wikimedia Commons/CC

Czwartkowy protest środowisk narodowych i patriotycznych zakończył się okupacją siedziby PKW w Warszawie, przy ulicy Wiejskiej 10.

W wywiadzie udzielonym TV Republika Ewa Stankiewicz, prezes stowarzyszenia Solidarni 2010, poinformowała, iż rozpoczęła się okupacja siedziby PKW. W sali konferencyjnej PKW znajduje się grupka ok. 30 osób, wśród których są m. in reżyser Grzegorz Braun, Jerzy Wasiukiewicz oraz osoby związane z Ruchem Narodowym.

W chwili obecnej policja zablokowała dostęp do budynku i nie pozwala liderom Ruchu Narodowego dostać się do środka.

Przed siedzibą zbierają się osoby pragnące wesprzeć protestujących.

Grzegorz Braun nawołuje do okupacji budynku, do momentu podania się do dymisji wszystkich członków PKW oraz rozpisania nowych wyborów.

Mobilizacja!!! Wszyscy na Wiejską 10, POD SIEDZIBĘ PKW!!! Poprzeć okupację a kto może ze śpiworami, prowiantem, wodą….Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 21 listopad 2014 15:13