Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska O okupacji PKW. Chocholi taniec narodu polskiego
Kategoria: Polityka polska   Sobota, 22 listopad 2014 16:07 Autor: admin

O okupacji PKW. Chocholi taniec narodu polskiego

W dniu wczorajszym, w wyniku spontanicznej akcji Grzegorza Brauna oraz Ewy Stankiewicz od godziny 18, zaraz po zakończeniu wiecu protestacyjnego, miała miejsce okupacja budynku Państwowej Komisji Wyborczej (PKW).

Demonstracja zorganizowana wspólnie przez środowiska narodowe oraz patriotyczne rozpoczęła się o godzinie 17. Po godzinie przemówień, m.in. liderów „Ruchu Narodowego” (RN) — Krzysztofa Bosaka oraz Roberta Winnickiego, prezes „Solidarnych 2010” Ewy Stankiewicz, posła Kongresu Nowej Prawicy (KNP) Przemysława Willera, europosła KNP Korwina Mikkę oraz reżysera Grzegorza Brauna, do siedziby PKW udała się delegacja w celu złożenia petycji w imieniu około tysiąca protestujących.

Po około 15 minutach od wejścia delegacji do budynku, w drzwiach wejściowych, pojawił się Grzegorz Braun, który zwrócił się do liderów RN z pilnym apelem, aby wezwać skandujących demonstrantów do wejścia do budynku. Ponieważ apel Brauna nie spotkał się z żadnym odzewem, a raczej z paraliżem decyzyjnym liderów RN, Grzegorz Braun osobiście zaapelował do demonstrantów stojących przy drzwiach aby przyłączyli się do akcji wręczenia petycji na ręce PKW. W tym czasie drzwi pilnował jeden starszy ochroniarz, dlatego nie było to trudne i do siedziby dostało się ok. 30 osób.

Co się stało w samym budynku? Wg Ewy Stankiewicz oraz Grzegorza Brauna PKW nie zgodziła się na udział mediów podczas przekazania petycji, dlatego delegacja wiecu wezwała samych demonstrujących do aktywniejszego udziału w rozmowach z sędziami PKW.

Dokładnie w tym momencie urwała się transmisja stream zorganizowana przez Ruch Narodowy a na profilach mediów społecznościowych organizatorów nastąpiła głucha cisza.

O tym, iż okupacja pomieszczeń PKW była spontaniczną akcją może świadczyć fakt, iż Grzegorz Braun już wcześniej, podczas przemówień Korwina Mikke oraz Przemysława Wiplera chciał opuścić wiec i udać do PKW aby złożyć petycję razem ze środowiskami, które reprezentował, tj. Krucjatą Różańcową oraz monarchistami. Został jednak powstrzymany przez Krzysztofa Bosaka, który zasugerował, aby Braun poczekał i udał się do siedziby PKW razem z resztą protestujących oraz liderami RN oraz KNP.

Ponieważ protest przybrał nieoczekiwany przebieg, we wszystkich żydowskich mediach oraz wśród samych żydowskich organizatorów z RN oraz KNP nastąpił zupełny paraliż decyzyjny i informacyjny. Jedyną stacją TV, która relacjonowała z rozpędu okupację była Telewizja Republika, która ustami zaproszonych gości bardzo szybko skrytykowała okupację.

Ponieważ okupacja PKW nie była akcją zorganizowana przez rozwiedkę żydowskie służby nie mogły dopuścić do tego, aby przybrała ona masowy, narodowy charakter. Dlatego pierwsze informacje o okupacji pojawiły się w mediach głównego nurtu dopiero ok. godziny 20 — dwie godziny od rozpoczęcia okupacji! Dwie godziny od momentu, w którym akcja protestacyjna mogła przerodzić się w coś większego.

Niemały wkład w tłumienie samej możliwości powstania narodu mieli liderzy RN, którzy miast wezwać już w pierwszych chwilach okupacji do ogólnokrajowej mobilizacji działaczy i osób dobrej woli, zamieścili na facebooku informację, iż protest dobiegł końca a demonstrujący udali się do domu. Dopiero powszechne oburzenie zwolenników RN spowodowało, iż liderzy postanowili jednak wrócić się do siedziby PKW oraz podłączyć pod akcję Brauna i Stankiewicz. Widać oficerowie prowadzący RN nie dosyć szybko dostali z centrali kryzysowej odpowiednie wytyczne dla swoich podopiecznych. Lansować na patriotów i narodowców się jednak trzeba.

Gdy liderzy RN oraz KNP (Krzysztof Bosak, Robert Winnicki, Przemysław Wipler) zostali pokazani w transmisji na żywo w ogólnopolskich telewizjach zapowiadając, iż okupacja „będzie trwać do momentu spełnienia postulatów…” — zaraz po swoich występach poszli sobie do domu. Dziwnym trafem po ich wyjściu okazało się, iż policja szykuje pacyfikację okupujących. Co też się stało po północy.

Całe to wydarzenie pokazuje nam kilka rzeczy. Po pierwsze, jak widzimy, w Polsce nie mają prawa odbywać się niekoszerne akcje opozycji. Każda akcja opozycyjna winna posiadać certyfikat od naczelnego rabinatu i kolejnych, niższych szczebli zarządzania gojami.

Druga rzecz to reakcja „prawicowych”, „patriotycznych” i „narodowych” mediów oraz środowisk na to niekoszerne wydarzenie. O serwisie fronda pisaliśmy już wczoraj. Dzisiaj warto odnotować wypowiedzi takich „patriotów” jak Sakiewicz z Gazety Polskiej czy z innej beczki Sendecki, który przypisuje Braunowi działalność agenturalną. Tym samym nawet tak niszowa postać jak Sendecki staje po tej samej stronie co Gazeta Wyborcza, TVN, Polsat, TVP, Gazeta Polska, Telewizja Republika, itd. itp.

I ostatnia sprawa. Twierdzenie, iż działalność Brauna i Stankiewicz to woda na młyn dla rządu oraz władzy okupacyjnej, ponieważ zostanie to wykorzystane aby przedstawić słuszne postulaty w złym świetle, jest twierdzeniem kłamliwym. Rząd i jego media mogą dzisiaj twierdzić wszystko co chcą — tylko co z tego, skoro dzisiaj nikt temu rządowi i tym mediom nie wierzy?


Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)1 komentarz

 • Link do komentarza Krzysiek4 Wtorek, 25 listopad 2014 18:51 napisane przez Krzysiek4

  Protest wyborczy

  O co chodzi?

  Z całego kraju spływają do nas liczne informacje o nieprawidłowościach w trakcie wyborów samorządowych. Jako obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, czujemy się odpowiedzialni za nasze państwo, dlatego stworzyliśmy stronę, która ma służyć pomocą wszystkim osobom, które w sposób zgodny z prawem chcą dążyć do wyjaśnienia nieprawidłowości.

  Chcemy, aby strona służyła realną pomocą tym, którzy mają informacje o nieprawidłowościach i chcą je przekazać organom właściwym do orzeczenia nieważności wyborów na konkretnym obszarze. Nie istnieje jeden odgórny organ, który mógłby orzec nieważność wyborów samorządowych. Wybory można unieważnić na konkretnym obszarze. W tym celu zachęcamy do składania protestów wyborczych.


  protestwyborczy.pl


  -

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 22 listopad 2014 17:10
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska O okupacji PKW. Chocholi taniec narodu polskiego