Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Ruszyła nachalna propaganda za głosowaniem korespondencyjnym. Należy zmusić PKW do zmian wytycznych
Kategoria: Polityka polska   Niedziela, 26 kwiecień 2015 05:32 Autor: admin

Ruszyła nachalna propaganda za głosowaniem korespondencyjnym. Należy zmusić PKW do zmian wytycznych

Szanowni Panowie Pełnomocnicy Komitetów Wyborczych i Panowie Kandydaci na Prezydenta RP!

W poprzednim mailu wysłałem kilka różnych omówień i przykładów na szykowany przekręt za pomocą kilku metod - teraz wysyłam maila kolejnego, juz tylko na temat glosowania korespondencyjnego - oto potwierdzają sie te informacje o szykowanym falszerstwie (a w mediach krajowych nie bez powodu teraz właśnie ruszyła nachalna propaganda za glosowaniem korespondencyjnym)

Oto jak gwałtownie rośnie liczba chętnych (oczywiście to tylko kłamanie by uzasadnić wielka liczbe głosów korespondencyjnych =.Urzędnicy z dużych miast:"Liczba zgłoszeń rośnie dość gwałtownie'' http://t.co/tU03M9Uwlc

Panowie to będzie wielki błąd jesli nie zrobicie wspolnej konferencji prasowej, najlepiej w siedzibie PKW!!! PKW należy zmusić do zmian wytycznych!

Jedynym sposobem na zmuszenie PKW do zmiany wytycznych (lub skompromitowanie PKW) jest wlasnie takie dramatyczne zadzialanie, ktore medialnie tylko pomoze kandydatom a dla Narodu będzie czytelnym sygnałem (brak Panstwa reakcji tez bedzie czytelnym sygnalem)

Milczenie oznacza ZGODĘ na te łajdactwa oraz na puszczenie z dymem olbrzymiej ludzkiej pracy RKW nad przypilnowaniem wyniku wyborczego. Troska o ten wynik oraz o przestrzeganie prawa to wprost działania, którymi zajmować się muszą reprezentowane przez Panów komitety wyborcze i za co swym honorem ręczą Szanowni Kandydaci, którzy ufają w Państwa rozeznanie i pilnowanie spraw takich jak przebieg samych wyborów i kampanii wyborczej.

Pytamy wprost, co maja Panowie do zaproponowania TERAZ a nie po wyborach, by zablokować te fałszerstwa i zamknąć szeroko otwarte drzwi do tych niekonstytucyjnych i bezprawnych dzialan PKW?


Pozdrawiam
Marcin Dybowski
502 225 232
Krajowy Koordynator sieci RKW

P. S. na ponizszego maila (po wizycie w kilku Komitetach Wyborczych) a wyslanego wczoraj nie otrzymalem do dzis odpowiedzi:

APEL DO KOMITETÓW WYBORCZYCH Dlaczego potrzebna wspolna konferencja prasowa - FAŁSZERSTWO WYBORCZE - glosowanie korespondencyjne i inne przekrety

Szanowni Panowie!

/.../

co do sprawy fałszowania wyborów i mojego namawiania Panów na wspólna konferencje prasowa n.p. w ten PIATEK o godz. 10.00 - kandydaci lub przedstawiciele Komitetów Wyborczych udaja sie do PKW i przed kamerami podkreslaja koniecznosc natychmiastowego sprecyzowania "niescislosci" w instrukcjach i wytycznych PKW (Odwiedziłem w srodę kilka Komitetów Wyborczych - dwa z nich wyraziły zgodę - prosze PILNIE o informacje, co robimy???)

Jesli nie zrobicie Panowie wspólnej konferencji prasowej to wszystkie te przygotowane spsoby fałszowania zostana wprowadzone w życie, jedynie Wy i najlepiej w siedzibie PKW mozecie wymusic na PKW -  medialnie i swoja postawa okazana podczas konferencji - by PKW w trybie pilnym zminilo zapisy w WYTYCZNYCH ktore kieruje do OKW i na podstawie ktorych owe lokalne OKW beda pracowac

1. Glosowanie za pomoca nowych dowodow osobistych plus spreparowane dane z centarali - z tzw ŹRÓDŁA  (uwaga bazy danych osobowych w  gmianch juz nie istnieja legalnie, legalnie istnieje tylko tzw ŹRÓDŁOo aplikacji ŻRÓDŁO można przeczytać tutaj http://pozabydgoszcz.pl/archiwa/sprawdzamy-jak-dziala-system-zrodlo-w-regionie)

o sposobie fałszerstwa tutaj
http://naszeblogi.pl/53814-szczury-tak-sfalszuja-wybory-prezydenckie-wyciek-z-podsluchu

2. i 3. falszerstwo na podstawie zaśiwadczenia o głosowaniu w innym miejscu (jest owo zaswiadczenie poza wszelką kontrolą), oraz fałszowanie sporządzenia ostatecznej wersji protokołu jako zalecenie w wytycznych PKW (PKW "nakazuje" bezprawnie by Przewodniczacy OKW udal sie z robocza wersja protokolu do pomieszczenia z komputerami - przed sporzadzeniem protokolu recznego finalnego - i tam poza kontrola pozostalych czlonkow OKW "wklepywal" wyniki do komoutera podpietego pod PKW, ktory to ma mu wydrukowac te wyniki a on ma pod grozba sankcji KARNEJ natychmiast zniszczyc login, haslo i certyfikat na podstawie ktorego wpisal te dane)
obie te sprawy maja Panowie omówione tu w naszej instrukcji
http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl/p/pliki-i-materiay-do-pobrania.html

4. Glosowanie korespondencyjne:

Oczywiscie w ostatnim dniu bedzie gwaltowny wzrost zgloszen o wybraniu tej drogi glosowania

Rozporządzenie ministra administracji i cyfryzacji w sprawie odbioru pakietów korespondencyjnych.
Zwracam uwagę na par. 2 i par. 5 rozporządzenia.

Mechanizm będzie następujący. Do 7 dni przed wyborami będą zgłaszać się osoby po pakiety i uzyskają informacje, że można od razu zostawić wypełniony pakiet na miejscu do rąk urzędnika.

Przez minimum 7 dni pakiety będą czekały do wyborów.
W sobotę urzędnik w obecności przewodniczącego przeliczy koperty i przygotuje pakiet do przekazania.

W niedzielę goniec przyniesie pakiety do komisji. Pozostali członkowie nie będą niczego świadomi.


WNIOSEK:

1) będzie walka o przewodniczenie komisjom;

2) wypełnione karty do głosowania będą pod "opieką" urzędników przez 7 dni i można z nimi zrobić wszystko;

3) członkowie komisji nie mają szans porównać podpisu wyborcy na kopercie, bo nie będą mieli dowodu osobistego do porównania;

4) część zadań członków komisji przejęli urzędnicy.

TO JEST NIEZGODNE Z KODEKSEM WYBORCZYM.

TO NALEŻY NAZWAĆ GŁOSOWANIE Z POMINIĘCIEM KOMISJI


Pod tym adresem przytoczone rozporządzenie (jest krótkie)

http://prezydent2015.pkw.gov.pl/pliki/1426862793_D2015000011901.pdf

Art. 53j. kodeksu wyborczego

§ 1. Minister właściwy do spraw łączności, po zasięgnięciu opinii ministra właściwego do spraw administracji publicznej oraz Państwowej Komisji Wyborczej, określi, w drodze rozporządzenia, dla głosowania w kraju:
1) tryb odbierania kopert zwrotnych od wyborców oraz dostarczania ich do obwodowych komisji wyborczych,
2) tryb przekazywania pakietów wyborczych właściwemu dyrektorowi delegatury Krajowego Biura Wyborczego, w sytuacji, o której mowa w art. 53e § 9 zdanie drugie,
3) tryb przekazywania kopert zwrotnych właściwemu dyrektorowi delegatury Krajowego Biura Wyborczego, w sytuacji, o której mowa w art. 53i § 1
– mając na względzie zapewnienie poszanowania zasad przeprowadzania wy-borów oraz zapewnienie bezpieczeństwa tych przesyłek.
§ 2. Minister właściwy do spraw administracji publicznej, po zasięgnięciu opinii Państwowej Komisji Wyborczej, określi, w drodze rozporządzenia tryb odbierania oraz przechowywania kopert zwrotnych dostarczonych przez wyborcę do urzędu gminy przed dniem głosowania mając na względzie zapewnienie poszanowania zasad przeprowadzania wyborów oraz konieczność zabezpieczenia kopert zwrotnych i kart do głosowania.

 

Źródło: Dakowski.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 26 kwiecień 2015 11:56
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Ruszyła nachalna propaganda za głosowaniem korespondencyjnym. Należy zmusić PKW do zmian wytycznych