Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Kopacz do PiS rozliczymy was - PiS my was wpierw
Kategoria: Polityka polska   Czwartek, 12 listopad 2015 16:41 Napisał

Kopacz do PiS rozliczymy was - PiS my was wpierw

Ewa Kopacz złożyła dymisję Rady Ministrów, co zostało przyjęte ze zrozumieniem. Jak jednak można zrozumieć pogróżki które padły przy okazji;

"Będziecie mieli opozycję, choć nie tak totalną jak wy. Nie przegapimy żadnego kłamstwa, z każdej obietnicy was rozliczymy. Nie będziemy mówić, że "Polska przestała być Polską". Rozliczymy was z każdego słowa - zwróciła się w stronę PiS".

Tu na miejscu PiS można by powiedzieć. Najpierw my rozliczymy was  z każdej afery, z każdego przekrętu. W więzieniu będziecie mieli dość czasu na analizy.

A co do totalitaryzmu jaki PO przypisuje PiS to przejmując władzę Prawo i Sprawiedliwość może skorzystać z wzorca demokracji:

 

Można też przypomnieć Platformie że wszelkie "kruczki" jakie wprowadziła w celu upokarzania PiS mogą być wykorzystanie przeciw nim samym. Każdy kij ma dwa końce. Teraz ten kij trzyma za właściwy koniec PiS i jeśli postąpi konsekwentnie będzie koniec PO.

W USA stosowane jest tzw. Miranda warning. Jeden z elementów tego ostrzeżenia brzmi:

"Wszystko, co oskarżony zezna, może być użyte przeciwko niemu w trakcie procesu (anything you say can be used against you in a court of law)"

Platforma musi pamiętać - wszystko co od tej chwili powie może być użyte przeciw niej. Co mówiono do tej pory - koniecznie.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 12 listopad 2015 18:03
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Kopacz do PiS rozliczymy was - PiS my was wpierw