Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Taśmy Kaczyńskiego
Kategoria: Polityka polska   Piątek, 18 grudzień 2015 15:25 Napisał

Taśmy Kaczyńskiego

Nagranie to mówi o Kaczyńskim więcej niż Kaczyński w nim sam o sobie.

Nagranie to jest, powiedzmy, stare. Ale nic tak naprawdę od tamtych czasów się nie zmieniło. Polskę przejęła wataha kumpli którzy (praktycznie wszyscy) początkowo ze sobą współpracowali. Pożarli się dopiero później gdy doszło do nierównego podziału łupów. Odbierają je sobie do dziś.

 

Czy coś się zmieniło? Ironiczny uśmiech na obliczu wodza jest ciągle taki sam. Ten sam.

Wszyscy przegraliśmy przez to żeśmy komunistom łba nie ukręcili mówi Kaczyński. I co? Ponad 20 lat później:

Sekretarz POP, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych (przybudówki SB) najpierw zostaje ministrem skarbu a teraz szefem PKN Orlen.

Faktycznie- przegraliśmy wszyscy tylko nie komuniści, skoro miernoty ciągle awansują.

Pan Prezes przez 20 lat dźwigał jak mówi "sztandar prawdy" ufundowany przez jego Porozumienie Centrum. Faktycznie znowu przekonujemy się jaka jest ta "naga prawda". Wygląda jak dwie nagie wypięte na nas półkulki.

Pozostawiono komunistom to co uzyskali w poprzednim systemie. Święte słowa - panie Kaczyński. Tylko dlaczego do dziś pan to osobiście kontynuuje?

Kaczyński jawi się człowiekiem spełnionych marzeń.

Kim chciał wówczas być?

"Chciałbym być, emerytowanym zbawcą Narodu" ... "a najbardziej chciałbym być, szefem silnej, (...) tworzącej rząd, partii"  Nigdy nie chciał być ani premierem, ani prezydentem. Dziś aby jego marzenie w 100% się spełniło, wystarczy tylko przejść na emeryturę co pomogłoby i partii PiS ale także pomogło Narodowi!

Jak długo można karmić trolle z niedawnej władzy a dzisiaj opozycji? Zdechliby szybko gdyby pan Kaczyński zechciał to zrozumieć tak jak Tusk.

"I jeszcze to, i to. To ty nie wiesz, ile wagi bokserskie wynoszą? do 48, do 51 ...".

Już czas zakończyć ten żałosny pojedynek- panowie polityczni emeryci.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 18 grudzień 2015 21:03