Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Idźmy odważnie śladami Orbana...
Kategoria: Polityka polska   Czwartek, 24 grudzień 2015 12:44 Autor: admin

Idźmy odważnie śladami Orbana...

Idźmy odważnie śladami Orbana... foto: Russavia/Wikimedia Commons/CC

Zdaje się, że walka o TK zmierza ku szczęśliwemu finałowi. Histeryczny wrzask PO-sitwy nie zrobił wrażenia na parlamentarnej większości, a pajacowanie jakiegoś Budki czy Kropiwnickiego pokazuje tylko, że są to ludzie wyzuci z przyzwoitości i honoru. Oczywiście żaden łżennikarz nie zauważył celnie, że przecież najgłośniej w sejmie krzyczą ci, co sami tego pasztetu w czerwcu narobili. "Nowośmieszni" po tygodniach pompowania w ogłupiaczu dostali w zęby sondażem dającym im 6% poparcia. Dołożono im tez na sali obrad udowadniając, że ich dotychczasowa "parlamnetarna praca" przyniosła zero inicjatyw ustawodawczych, ale za to 120 wniosków... o przerwanie obrad.

Swertru niedługo zacznie się tłumaczyć ze swych "dochodów" i "majątkowych oświadczeń" więc wajchowi szykują już zapewne kolejną jego mutację. Nie popisał się także "obywatelski lider", niejaki Kijowski, któremu dziś tabloid wyciągnął długi... alimenciarskie. Czy ktoś, kto z premedytacją nie chce płacić na swoje własne dzieci i ma 80 tysięcy zadlużenia z tego powodu, może rzetelnie i godnie "bronić demokracji"? Rzecz jasna elyta i tak "udowodni", ze za długami Kijowskiego stoją prezes Kaczyński z ministem Macierewiczem, a Li(z)s czy "Stokrotka" zasugerują na ekranie, że być może niektóre dzieci Kijowskiego to ich robota. Nie zmienia to faktu, że KOD-ziści tracą świeżość i poparcie. Ukryty w tle Soros nie po to wyrzuca miliony dolarów by tworzono za nie atrapy polityków i liderów. Nie wyszło mu z "faszystami" Orbana na Węgrzech, teraz dostaje w zęby w Polsce. Oczywiście banksterzy będą próbowali judzić i dzielić Polaków nadal. Bez tego nastąpi prawdziwa zgoda i pojednanie, które są zawsze senną zmorą zdrajców i konfidentów. 

A pamiętacie Państwo przedświąteczny czas sprzed roku? Górnicze protesty, walka o wyprzedaż lasów państwowych, afera podsłuchowa, chaos i kamieni kupa w każdej dziedzinie życia publlicznego. To przypomnienie dla wątpiących i ulegających "mowie" ogłupiacza. Rok temu w Belwederze panoszył się Bredzisław, marszałkiem sejmu był Zdradek, a premierem Kopacz-ka. No i "prezydĘt Europy" jako zamorskie guru z lewackiej Brukseli. Pamiętacie Państwo jak szydzono w grudniowych sondażach z kandydatury Andrzeja Dudy, jak "eksperci" dawali miażdżące zwycięstwo Komorowskiemu w pierwszej turze wyborów? a było to chwile po ujawnieniu oszukańczej hucpy z "liczeniem głosów" w wyborach samorządowych przez sprzedajną "PKW".Po marszu 13-go grudnia była nadzieja i wiara w zwycięstwo, ale jakże mało racjonalnych dowodów na sytuację jaką mamy dziś.

I sitwa to rozumie. Wie, że każdy dzień oddala ją na zawsze od możliwości powrotu do władzy. Przecież nikt nie wierzy w żaden "Majdan" robiony przez konfidentów, sprzedajnych aktorów i dziennikarzy oraz prezesów banków. Sitwa jeszcze zaatakuje - nie miejmy wątpliwości. A wtedy to my, wspierający sejm, rząd i pana prezydenta musimy wyjść na ulice i razem z patriotycznymi "kibolami" pogonić tę złodziejska bandę w rytm melodii do słów - "Cała Polska z was się smieje, komuniści i zPOdzieje"...

Yagon 12

 

Źródło: niepoprawni.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(42 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 24 grudzień 2015 19:08