Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Polityka polska   Sobota, 27 luty 2016 13:47 Autor: admin

Szydło: Nie przyjęliśmy żadnego imigranta i na razie nie przyjmiemy

Premier Beata Szydło wzięła udział w specjalnym programie na antenie TVP Info. Wśród poruszanych tematów, pojawiła się m.in. kwestia imigracji.

Beata Szydło stwierdziła, że Europa nie jest przygotowania na przyjęcie fali tzw. uchodźców. Skomentowała również pomysł ruchu Kukiz’15 odnośnie przeprowadzenia w Polsce referendum ws. przyjęcia imigrantów.

Viktor Orban zapowiedział referendum w tej sprawie. Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie. Może tak, może trzeba będzie zapytać obywateli – powiedziała.

Premier dodała, że póki co nasz kraj nie przyjął jeszcze ani jednego “uchodźcy”.

Zadeklarowaliśmy, że w tym roku możemy przyjąć 500 osób. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków. Nie przyjęliśmy jeszcze żadnego migranta i na razie pewnie nie przyjmiemy.Źródło: NDIE.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Sobota, 27 luty 2016 18:05