Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Cejrowski o Komisji Weneckiej: „Możemy ją mieć gdzieś”
Kategoria: Polityka polska   Sobota, 12 marzec 2016 16:50 Autor: admin

Cejrowski o Komisji Weneckiej: „Możemy ją mieć gdzieś”

Komisja jest mniej ważna, niż suwerenne państwo, dlatego zupełnie spokojnie możemy ją mieć gdzieś, razem z jej ustaleniami, przeciekami i troską o los RP – napisał Cejrowski o opinii Komisji Weneckiej.

– W USA toczy się teraz identyczna wojna o nominację do Sądu Najwyższego i… Nic! Gdyby jakaś zagraniczna komisja próbowała się wtrącać w wewnętrzne sprawy USA, zostałaby wyśmiana, zignorowana. Gdyby wtrącała się w sprawy Izraela, zostałaby wyśmiana, w sprawy Korei Północnej, Francji itd. – porównuje znany podróżnik.

– Gdyby do mnie do firmy przyszło koło gospodyń wiejskich zatroskane sposobem w jaki prowadzę firmę, dałbym tym Paniom herbatkę i poprosił, by sobie pojechały do Wenecji. Rozumieją Państwo, mam nadzieję, zasadę suwerenności, bo o tym piszę.

– Polski rząd spowiada się przed jakąś komisją??? – żenujący przejaw poddaństwa, ale przede wszystkim działanie kompletnie niepotrzebne – kwituje Wojciech Cejrowski.Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(32 głosów)1 komentarz

 • Link do komentarza hansje Sobota, 12 marzec 2016 23:56 napisane przez hansje

  Dokładnie tak, jak Wojtek mówi...
  Nistety - Polska, to NIE Węgry, których UBecja troszczy się o interesy WŁASNEGO KRAJU, czyli Węgier, w przeciwieństwie do Ubecji "polskiej", która NIE reprezentuje interesów Polski i Polaków, lecz wysługuje się każdemu, kto zapewni jej dalszą okupację Polski i rabunek Polaków... Czyli - interes, przede wszystkim SYJONISTÓW, czyli Izraela i USA, które rządzone są praktycznie przez ten sam Izrael przecież..
  Oraz NIEMCÓW, rządzonych - jak wyżej, PLUS własne interesy NIEMCÓW, usiłujących się wyzwolić spod "kurateli" USraelskiej...A dochodzi jeszcze Matuszka Rasija, ojczyzna duchowa swołoczy, która Polską niepodzielnie władała od 1943, a teraz jakiś Jarek ośmiela się odcinać co poniektóre ryje od Koryta.. Więc i kwik na cały świat i rzutniki na ściany...
  Wojtkowi fajnie. Bo OPRÓCZ swojego rancza nad jeziorem na Kaszubach, czy gdzie tam - ma jeszcze drugie ranczo, w Arizonie.. Gdzie obowiązuje jakieś prawo (w przeciwieństwie do bezprawia nad Wisłą..) i Wojtek ma nad drzwiami porządny sztucer, a nad tylnymi drzwiami - drugi...
  A nam ?.. Nawet do Szwajcarii nie wolno, bo nas nie wpuszczą...
  A u Orbana na Węgrzech - nie nauczysz się już dziadku po węgiersku, w tym życiu...

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 12 marzec 2016 19:43
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Cejrowski o Komisji Weneckiej: „Możemy ją mieć gdzieś”