Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Komitet Obrony Demokracji podważa… istotę demokracji
Kategoria: Polityka polska   Czwartek, 14 lipiec 2016 18:00 Autor: admin

Komitet Obrony Demokracji podważa… istotę demokracji

Działacze KOD-u rozprowadzają w województwie świętokrzyskim swoje ulotki. Wynika z nich, że:

Celem Komitetu Obrony Demokracji jest to, aby zasady demokratycznego państwa prawa były w Polsce przestrzegane. Chcemy aby demokracja miała się dobrze i nie będzie potrzeby jej bronić. Wierzymy, że wkrótce ten czas nadejdzie. Do tego czasu domagamy się od władz przestrzegania Konstytucji, niełamania praw obywatelskich oraz skończenia z dyktaturą większości nad mniejszością w parlamencie.

No to teraz sprawdźmy czym jest demokracja:

System rządów i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli – brzmi jedna z wielu definicji.

Tak więc „obrońcy demokracji” w imię demokracji żądają skończenia z istotą demokracji. Prawda, że logiczne? Wszak „demokracja demokracją, ale koryto musi być po naszej stronie”.

 

Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 14 lipiec 2016 20:19
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Komitet Obrony Demokracji podważa… istotę demokracji