Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Petru jak Kaddafi?
Kategoria: Polityka polska   Środa, 14 wrzesień 2016 10:44 Napisał

Petru jak Kaddafi?

Niektórym wydaje się, że jak coś napiszą albo powiedzą to inni w to uwierzą. I nie są to pogrobowcy Goebbelsa, który też uważał że kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą.

Podobną taktykę stosują pokropki, partia której nazwa zaczyna się po kropce. Ale na razie to oni są wielokropkiem.

Nazwali się nowoczesna i myślą że Polacy to ciemny lud i to kupi.

Moja sąsiadka gdyby sobie na czole napisała że jest "miss osiedla" to też by jej nikt nie uwierzył.

Pamiętacie Kadafiego?

Jego ochronę osobistą stanowiły kobiety. Gotowe umrzeć za swego pryncypała.

Widocznie faceci wstydzą się występować jako tło dla takiego intelektualisty.

Obstawa Kadafiego składała się z kobiet, aby odstraszyć zamachowców, gdyż w Islamie obowiązuje przekonanie że "gdy zabije cie kobieta nie pójdziesz do Nieba".

Członkom partii pokropków pójście do Nieba raczej nie grozi. A śmierć. Drugi raz umrzeć się nie da. Pretorianki Wielkiego Szu już sobie zafundowały śmierć polityczną.

Jak się kończy gdy swoje sprawy powierzy się "sufrażystkom" przekonał się sam Naczelnik PiS. Potem szybko oddał swe "damy" do PO. Jak kończy PO świadczą przykłady Kopaczki i Bufetowej.

Nie należy się dziwić prof. Terleckiemu, który ze spokojem zareagował na przechwałki partii pokropków o wygraniu wyborów. Nie wygrają ich nawet na fujarce.

PS. Na konferencji prasowej jakiś dziennikarz przygłup pytał czy Premier Szydło przestraszyła się groźby partii pokoju. Taki wygłup nie nadaje się do dalszego komentarza.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 14 wrzesień 2016 11:05