Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Kaczyński premierem to koniec PiS
Kategoria: Polityka polska   Piątek, 23 wrzesień 2016 16:36 Napisał

Kaczyński premierem to koniec PiS

Gdybym był na miejscu pani Beaty Szydło, zażądałbym albo usunięcia Suskiego z funkcji i zakazu wypowiadania się takiego "dupka" w mediach albo podał się natychmiast do dymisji.

Jak do tej pory rząd pracuje w miarę spokojnie tylko dlatego, że opozycja nie ma szans bezpośrednio oskarżać Kaczyńskiego.

- "Byłbym rad, gdyby nastąpiła zmiana i Jarosław Kaczyński został premierem. Cenię Szydło, ale Kaczyński jest politykiem najwyższej klasy" - stwierdził dziś w Radiu Zet Marek Suski z PiS.

Ja rozumiem, że Suski to lizus, mydłek i chciałby awansować, tyle że do niczego się nie nadaje. Jednak głosić to co głosił to zwykły sabotaż, świństwo wobec pani Premier.

Opinia o pani Szydło jest i tak w ten sposób podkopana, a bez zaufania rządzić się nie da.

Kaczyński daje się podpuszczać. Opozycja tylko czeka na to, aby został premierem.

Chociaż teraz i tak, jak widać, nie PiS ustala skład rządu, ale opozycja która sprytnie nakręca afery i zaczyna wymieniać ministrów. A najlepszy jest nie ten minister który lata jak kot z pęcherzem od rana do nocy, ale ten którego resort działa skutecznie. Ludzie są do roboty, a nie minister.

Ten który sam zapieprza, nie jest w stanie koordynować ani wykonywać pracy koncepcyjnej, myśleć o przyszłości, tym samym nie nadaje się na stanowisko.

PS. Kaczyński premierem to samobójstwo PiS. Mało tego ja uważam, że Kaczyński dla dobra Polski oraz swej partii powinien oddać stery PiS i zostać prezesem honorowym. Jeśli faktycznie posiada autorytet w partii będzie miał na nią wpływ, ale taki ruch wytrąciłby z rąk opozycji resztę argumentów.

Przecież na dziś wrogowie Polski za wszelkie posunięcia i tak obwiniają Kaczyńskiego.

Może to jednak tylko taki próbny balonik, co by było gdyby, a Suski robi jedynie za osła do którego ten balonik przytroczono. Może tak znowu robią nas "w balona".


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 23 wrzesień 2016 17:28