Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Petru i Schetyna kandydatami na schedę po Tusku w Brukseli
Kategoria: Polityka polska   Czwartek, 13 październik 2016 15:54 Napisał

Petru i Schetyna kandydatami na schedę po Tusku w Brukseli

Z wypowiedzi opozycji wynika, że Bruksela pała chęcią utrzymania na stanowisku Przewodniczącego Rady Europejskiej. Z pewnością zatrudnią każdego Polaka.

Z gorliwej dyskusji wynika, że fucha Przewodniczącego Rady Europejskiej należy się Polakowi, a nie to że jest przypisana osobiście do Tuska.
Zarzuty wobec Kaczyńskiego i PiS o tym że nie poprze starań Donalda Franciszka o drugą kadencję oceniane są jako niepatriotyczne, bo Polska powinna popierać Polaka.
Skoro więc PiS ustami pana Czarneckiego stwierdza że "2,5-letnia kadencja szefa RE powinna zostać oceniona źle i jego zdaniem nie pełnił on jej dobrze dla Polski, więc z pewnością poprze kandydaturę innego Polaka.
Kandydaci są: Panowie Petru i Schetyna.

Szczególnie ten pierwszy posiada wszelkie cechy przywódcze i intelektualne, czego dał niezliczone dowody. Z wypowiedzi pana Tuska wynika że jego miejsce jest w Polsce. Właśnie oświadczył że w Polsce jest on #1.
Tak według niego traktuje go nawet rząd PiS - na razie jako "wroga publicznego numer jeden".

Ale skupmy się jednak na kandydaturze następcy pana Tuska w Brukseli. Mój faworyt - pan Petru.
Ryszard Petru, ekonomista oraz lider partii Nowoczesna, jest nam najbardziej znany.

Ten polski ekonomista, od niedawna ponownie polityk w pewnych kręgach nazywany jest złotoustym, daje gwarancję że potrafi się porozumieć z każdym, nawet bez tłumacza. Jest najwybitniejszym uczniem Balcerowicza oraz paru innych "miszczóf":

Czy ktoś może mieć takie kwalifikacje?

Nasz faworyt popisał się swoją wiedzą zawodową, współtworząc reformę emerytalną z 1997 roku, która okazała się jednym wielkim sukcesem, gdyż postawiła milionom Polaków opcję pozbycia się kłopotliwych i żenujących świadczeń.

Wiele osób może pamiętać jak Ryszard Petru w 2008 roku, nasz wielki ekspert od ekonomii, altruistycznie polecał Polakom zaciąganie kredytów w szwajcarskiej walucie. Sam jako wzór do naśladowania w tej kwestii wziął kredyt we frankach, aby go następnie po kilku tygodniach przewalutować. Potem słusznie ostrzegał Polaków, mówiąc w 2011 roku, że frank nie przekroczy bariery 4 zł. Nie mylił się. Kurs franka poszybował do niewyobrażalnego poziomu ponad 5 zł!

Nowoczesny Ryszard, jak przewodniczącego partii .Nowoczesna określają nawet jego polityczni przeciwnicy, jest porównywany do wybitnego polityka Bronisława Komorowskiego, byłego prezydenta Rzeczpospolitej.

http://www.youtube.com/watch?v=3ic35viE6gM

PS. Nie zgadzam się z autorem video. To nie wpadki ale efekt przemyśleń.

 
Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 13 październik 2016 22:12
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Petru i Schetyna kandydatami na schedę po Tusku w Brukseli