Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Marsz 11 listopada jako pretekst do zainicjowania zamieszek?
Kategoria: Polityka polska   Sobota, 15 październik 2016 16:42 Autor: admin

Marsz 11 listopada jako pretekst do zainicjowania zamieszek?

Marsz 11 listopada jako pretekst do zainicjowania zamieszek? foto: YouTube

w PIS, co ciekawe, ów marsz jest planowany na dzień 11 listopada. Czy zatem nie wydaje się to dziwne, że Pan Tomasz Lis, obrońca demokracji i praw Polaków, nawołuje do zorganizowania marszu a w zasadzie demonstracji, która tak naprawdę może być iskrą i wywołać zamieszki? Mało tego, będzie to nowa pożywka dla mediów głównego nurtu w Polsce oraz zagranicą by siać propagandę o upadku demokracji i wszelkich wartości Europejskich w naszym narodzie. Cała ta sprawa jest to najmniej dziwna i może budzić podejrzenia.

Takie podejrzenia oficjalnie wygłosił Pan Błaszczak przestrzegając przed Komitetem Obrony Demokracji oraz samą opozycją, które wspólnie mają planować drakę na dzień 11 listopada. Teraz, jeżeli wyobrazimy sobie dwa marsze, które w pewnym momencie zetknął się ze sobą, bądź cześć osób z KOD’u przeniknie do głównego marszu z dnia 11 listopada to rzeczywiście można odnieść wrażenie, że konsekwencje mogą być, co najmniej nieprzewidywalne. To jednak nie wszystko, ponieważ to, co obecnie dzieje się już wokół marszu niepodległości świadczy o tym, że pewne elity europejskie widzą tutaj szansę i możliwość dyskredytacji Polski na arenie między narodowej i nie cofną się przed niczym, aby ów cel osiągnąć.

,,Wszystko w ręku Gronkiewicz-Waltz. Jako prezydent Warszawy ma wpływ na trasy przemarszu 11 listopada. Spodziewam się, że nic nie zrobi w tej sprawie, a może nawet będzie starała się doprowadzić do konfrontacji.’’ - Mariusz Błaszczak w ‘‘Kwadransie politycznym’’ TVP

Minister spraw wewnętrznych Pan Błaszczak wielokrotnie zdążył już wypowiedzieć się na temat zbliżającego święta 11 listopada i podzielić swoimi obawami z opinią publiczną. Stwierdza on jasno, że władzy Platformy Obywatelskiej będą chciały doprowadzić do jakichś zamieszek i strać na ulicach naszej stolicy. Pamiętajmy o tym, że jeżeli wspomina o tym już sam minister w rządzie Polskim to nie jest to propaganda sama w sobie, ale w pewnym sensie wołanie o opamiętanie, ponieważ nad pewnym procesami ciężko zapanować, gdy zostaną już wprowadzone w życie. O to, co jeszcze mówi Pan minister Mariusz Błaszczak.

,,Przecież w interesie politycznym totalnej opozycji leży to, by do tej konfrontacji doprowadzić (…) My jesteśmy spokojni. To agresja płynie z tamtej strony. Ta draka, którą planują na 11 listopada, ma służyć zagranicy. Poczytajmy sobie, pośledźmy Twittera. Oni planują drakę.’’

Na koniec nie pozostaje dodać nic jak tylko wyrazić nadzieję, że obchody święta 11 listopada przebiegną spokojnie. Nasz naród odzyskał niepodległość a my jesteśmy ludźmi wolnymi. Mało tego Polska to kraj patriotów i bohaterów, którzy swoją krwią zlepili fundamenty pod III RP. Pamiętajmy o Polsce i pamiętajmy o nas samych, ponieważ Polska to nie tylko ziemia otoczona granicami, ale to przede wszystkim Polacy tworzący jedność.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 15 październik 2016 16:59
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Marsz 11 listopada jako pretekst do zainicjowania zamieszek?