Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Kolesie ratują czy topią Donalda?
Kategoria: Polityka polska   Sobota, 22 październik 2016 01:54 Napisał

Kolesie ratują czy topią Donalda?

Los się odwraca od dziecka szczęścia, mesjasza podróżującego na Platformie. Nieszczęścia lądują na jego głowę z częstotliwością samolotów na lotnisku Heatrow.

Kariera pana D.T. podchodzi do lądowania jak Tutka w Smoleńsku, a tamta katastrofa spada na jego głowę jak miecz Damoklesa.

Dzisiaj gang Donalda na sprokurowanym posiedzeniu Komisji ds. Badania Katastrofy Smoleńskiej przygotował zasadzkę podobną do miny drogowej w Iraku. Zgrana zgraja z pełną bezczelnością, mając gęby pełne fałszu, kłamstw, oszczerstw i hipokryzji zadawała pytania które dawno powinna zadać takim asom jak: Miler, Lasek, Klich, a niektórzy powinni je zadać sami sobie.

Rej wodził, rozparty w krześle jak pijany menel w tańcbudzie, wymachujący Gazetą Wyborczą spec od much i owadów, któremu się wydaje że jak one latają i samolot lata to z tego powodu i on może być ekspertem lotniczym.

Usiłowano sprowadzić katastrofę lotniczą do wydarzenia za które odpowiedzialny jest pan Antoni Macierewicz, który w okolicy Smoleńska był, ale nie raczył zapobiec katastrofie, nie przygiął brzozy aby samolot o nią nie zahaczył, nie naprowadził pilotów na kurs i ścieżkę, nie gasił pożaru, nie ratował ofiar, nie przekopał terenu na metr, tylko wrócił sobie spokojnie pociagiem i zalany łzami, zrozpaczony Grabarczyk przeżył ciężkie chwile, gdy musiał go spotkać na peronie - żywego.

Gang Donalda wszystkie swoje kalumnie, oszczerstwa, klamstwa i oszczerstwa miał przygotowane na piśmie, na kartkach i laptopach. Ale też taki jeden chamowaty bubek z brodą dostawał instrukcje na swojego smartfona (od tych co obserwowali transmisje w TVP).

Zaiste nie jest zrozumiałe dlaczego państwowa telewizja uczestniczyła w tym żałosnym spektaklu.

Ja wiem że uczciwi ludzie jak pan Macierewicz i jego partia spodziewają się tego samego od innych. Ale uczciwy nie powinno znaczyć naiwny. Ale PiS okazał się naiwnym myśląc, że sqrwiele z opozycji zasługują na uczciwe traktowanie, a ci przez 4 godziny szkalowali prawo i sprawiedliwość, deptali pamięć ofiar. Dla nich to nic nowego. Oni od dawna swoje sprawy załatwiali na cmentarzu i dali dowód że najlepiej tańczą na trumnach.

Ale z łobuzami nie można negocjować ani dać poznać swoich słabości. Trzeba ich wdeptywać ostro w ziemię.

Tak czy inaczej próba zasypania afery reprywatyzacyjnej platformy, spisku wokół smoleńskiej katastrofy, afery z zakupem Caracali, nie da się zaszczekać przy pomocy najlepszych politruków.

Do tego jeszcze maleńka Walonia, która dziś pokazała że Donald jest nagi i utopiła CETA.

Nie da się uratować straconej twarzy.

Kolesie usiłując ratować Donalda faktycznie go topią. Wyciągają trupa z szafy i rzucają na głęboką wodę opinii publicznej, a szkielet nawet platformy nie pływa, a tonie. Wyciągają trupa z szafy, gdzie lubił się w czasie rządów chować, bo teraz w tej szafie kryje się jego partyjny następca. A mogło być cicho.

PS. Ale buta i pewność siebie malujące się na wrednych obliczach plaftonsów oraz ich bezczelność świadczą o ich przekonaniu że są niedotykalni. Tak prezentuje się GHW i tak zachował się dziś niejaki Kwiatkowski z NIK.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 22 październik 2016 01:58