Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Akt desperacji Schetyny - powołał asystenta
Kategoria: Polityka polska   Środa, 26 październik 2016 08:44 Napisał

Akt desperacji Schetyny - powołał asystenta

W jak wielkiej desperacji znajduje się Schetyna, skoro na koło ratunkowe tonącej platformy wybrał sobie pana Wałęsę. Podebrał Bolka zaprzyjaźnionym "kodomitom". Chyba powstanie nowe przysłowie polskie: "Tonący Bolka się chwyta".

Niedawno Lech Wałęsa przechwalał się w TVN że potrafi pomagać skakać z okien. Schetyna jak widać skwapliwie skorzystał z talentu elektryka tysiąclecia i przygarnął go do siebie.

Chętnie zobaczę jak platfonsy uciekając przed CBA i prokuratorami będą wyskakiwać przez bulaje tonącej platformy.

https://www.youtube.com/watch?v=lCXM8V6FR0s

Odpowiedź przyszła szybko:

https://www.youtube.com/watch?v=mZeqVoHZEZk

Biedny Schetyna zapomniał o likwidacji sądów i prokuratury, aby nie mogły ich pozamykać. Trzeba jednak przyznać, że na likwidacjach i wyprzedaży to w PO się znają.

Schetyna mówi że PiS próbuje zniszczyć wielki mit "Solidarności" i wolności, a on próbuje ten mit reanimować. Co racja to racja. Ten reanimowany to faktycznie mit. Mit i legenda, w tym legenda jaką prowadzący zawsze tworzą swoim podopiecznym.

Wkrótce  na szczęście do kategorii mitów i legend przejdzie Schetyna i jego komanda.

PS. Wczoraj, kiedy ogłaszano tą hiobowa wieść o kolejnej współpracy pana Wałęsy, świętowano w Polsce "Dzień kundelka". Jak myślicie, przypadkowo wybrano ten dzień czy tez nie?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 26 październik 2016 10:44
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Akt desperacji Schetyny - powołał asystenta