Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Pan Rzepliński już wie. Traktują go jak zżutą gumę
Kategoria: Polityka polska   Wtorek, 08 listopad 2016 19:51 Napisał

Pan Rzepliński już wie. Traktują go jak zżutą gumę

To musi być bardzo bolesne. Okazuje się po raz kolejny że porażka jest sierotą. A przecież wyraźnie widać, że pan Prezes został potraktowany jak wyeksploatowana guma do żucia. Żuje mają jeszcze jej pełne gęby, ale za miesiąc ze wstrętem ją wyplują.

Co w tej chwili daje się zauważyć? Pan Prezes jest w wielkim kłopocie jak zachować resztki twarzy bo o honorze lepiej nie mówmy.

To smutne że na koniec człowiek który starał się jak mógł na wielu frontach, zgotował sobie taką przyszłość. Wszyscy będą mu przypominać przeszłość.

Zwróćcie uwagę że ci dla których z takim poświęceniem pracował ostatnie lata nawet go nie docenili. Nie otrzymał żadnego polskiego, państwowego odznaczenia.

Medal przyniesiony w kieszeni przez pana Borusewicza to jak policzek. Jubileusz wyprawiony tak jak widzieliśmy to obelga.

Na swój sposób nawet mi człowieka szkoda, bo prawdziwa gehenna dopiero go czeka.

Co może dobrego czekać kogoś komu szykują takich obrońców...

https://www.youtube.com/watch?v=XztqFWGHddE

PS. Doda też jest z Ciechanowa...


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Wtorek, 08 listopad 2016 22:09
alexjones.pl Informacje z Polski Polityka polska Pan Rzepliński już wie. Traktują go jak zżutą gumę