Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Czy jest gorszy ustrój, niż demokracja?
Kategoria: Publicystyka   Czwartek, 05 styczeń 2017 16:36 Autor: admin

Czy jest gorszy ustrój, niż demokracja?

Wydarzenia w sejmie udowadniają po raz kolejny, że demokracja jest złym ustrojem i nie wymyślono gorszego. W kolebce demokracji – Grecji – nie rządził przecież demokratycznie, łatwy do manipulacji, tłum tylko najlepsi – arystokracja.

Demokratycznie – w drodze głosowania – można podejmować decyzje tylko w gronie najlepszych, najinteligentniejszych, dobrych i altruistycznych osób. W innym wypadku wychodzi na wierzch tylko mierność, głupota, zło i interesowność. Dziwimy się wszechobecność tych zjawisk, tymczasem są one typowe dla tej demokracji, która powszechnie obowiązuje na świecie – demokracji tłumów.

Statystycznie rzecz ujmując wynik wyborów zależy od powszechności pewnych poglądów i przekonań pośród tłumu.

Jak doprowadzić do tego, by tłum zagłosował zgodnie z oczekiwaniami prawdziwych władców świata? Uczynić pożądane poglądy i przekonania powszechnymi, przy wykorzystaniu środków masowego przekazu.

Przecież widać jak na dłoni, jak to działa i widać jaka panikę wywołują informacje niezgodne ze schematem – bo burzą tzw. demokratyczny porządek.

W takim razie, czy nie istnieje możliwość, by demokracja zadziałała poprawnie? Tak, jak najbardziej, jeśli jest to demokracja wśród głęboko wierzących, prawdziwych chrześcijan, a ponadto musi to być społeczeństwo jednolite co do wyżej wymienionych przekonań.

Zwróćmy uwagę, że wprowadzanie jakiejkolwiek demokracji poprzedzone jest niszczeniem lub osłabianiem wiary, bo prawdziwa wiara przeszkadzałaby w realizacji prawdziwego celu demonicznej demokracji – zniewolenia człowieka jego własnymi rękami w myśl hasła – „przecież sami wybraliście”.

Przykłady:

– Polska demokracja szlachecka – reformacja i „tolerancja” dla innowierców miała osłabić wiarę i umożliwić jeszcze inna tolerancję, która sprawia , że polska szlachta począwszy od XVIII w. przestaje być polska szlachtą.

– Rewolucje Cromwella w Szkocji zapoczątkowała niechęć protestantów do katolickich Szkotów.

– Rewolucje Francuska poprzedza działalność racjonalistów osłabiających wiarę; przykładem jednego z pierwszych fake’ów [oszustw] jest „zdobycie” Bastylii.

– Rewolucje październikowa poprzedza intensywna działalność nihilistów rosyjskich.

– Rewolucje solidarnościowa w Polsce poprzedza (mające na celu osłabienie wiary) popularyzacja nastrojów konsumpcjonizmu i swobody obyczajowej poprzez politykę „lizania cukierka przez papierek” – realizowaną przez telewizję w latach 70-tych – a następnie pozbawienie ogółu społeczeństwa dostępu do większości porządnych dóbr w latach 70-tych.

– Rewolucję w KRK poprzedza SWII i zmiana liturgii, co skutkuje osłabieniem wiary, trudnościami w odróżnienia dobra od zła, problemami w ocenie konsekwencji (szczególnie złych) swoich czynów wśród wierzących oraz osłabieniem chęci obrony Tradycji przed kościelnymi nowinkami, które prowadzą do zniszczenia Kościoła i utworzenia z niego atrapy wiary, a nie prawdziwego Kościoła pomagającego ludziom walczyć ze złem.

„Hołota panoszy się w Sejmie” – tytuł dobry – ona zawsze się tam panoszyła, bo takie są założenia obowiązującego modelu demokracji. Rządzić ma łatwa do kierowania, interesowna, egoistyczna hołota. Osoby niezależne, bezinteresowne albo nie dostają się do parlamentu, albo, jeśli przez przypadek się dostaną, są na różne sposoby eliminowane. Tak wygląda demokracja czyli noblowskie „rządy szubrawców”.

Najgorsze jest jednak to, że nie sposób niczego zmienić. Trwające 300 lat pranie mózgów zakodowało ludziom w mózgach, że demokracja jest najlepsza, że nie ma lepszego ustroju. Rzeczywiście nie ma… do manipulowania i niszczenia społeczeństwa jego własnymi rękami.

Yah

 

Źródło: Dziennik gajowego Maruchy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 05 styczeń 2017 19:40
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Czy jest gorszy ustrój, niż demokracja?