Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Jerzy Jaśkowski - Reminiscencje poświąteczne. Ciekawostki ze świata. Zdrowie!
Kategoria: Publicystyka   Piątek, 13 styczeń 2017 10:42 Autor:

Jerzy Jaśkowski - Reminiscencje poświąteczne. Ciekawostki ze świata. Zdrowie!

Z cyklu: „Listy do wnuczka”

Kochany Wnuczku!

Jak szybko ten czas leci

Święta, Święta i po świętach.

Ale te kilka dni spokoju pozwoliło dokonać przeglądu prasy z ostatniego roku. Tak to już jest, ze nigdy nie mamy czasu na systematyczne prowadzenie zajęć. Zawsze coś się, zdarzy, ktoś przyjdzie z prośba o pomoc, a czas nieustannie biegnie do przodu.

Chociaż tak na prawdą czasami myślę, że biegnie do tyłu albo toczy się jak błędne koło.

Przykładowo, język polski jest bardo starym jeżykiem i bogatym. Wyodrębnił oddzielne pojęcia na określanie różnych przedmiotów, sytuacji. Języki młode i proste używają tego samego pojęcia na określenie różnych rzeczy.

Konkretnie.

W języku polskim pojęcie KOŚCIÓŁ jest przypisane do religii katolickiej, i każdy wie, że jak mówimy Kościół to myślimy o tej religii.

Inne realigie posługują się na określenie swoich symboli innymi pojęciami.

Zbór - dotyczy protestantów i znowu każdy mieszkaniec tego kraju pomiędzy Odrą a obecnie Bugiem wie, że ktoś kto używa pojęcia „zbór” ma na myśli wszelkiej maści protestantów.

Podobnie Meczet odnosi się do muzułmanów.

Cerkiew do prawosławnych,

a Bożnica do Żydów.

I nikt nie ma wątpliwości co które pojęcie oznacza.

Niestety od czasu stworzenia polskojęzycznych mediów przez niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, wszystko się poplątało. Stworzono nowomowę i media te zwane przez naszych Ojców czy Dziadów „gadzinówkami”, na wszystko co dotyczy religii używają pojęcia kościół. Od razu widać, ze są pisane przez obcokrajowców.

Tak więc zamiast używać tych różnych nazw używają jednej wrzucając wszystko do jednego worka.

Oczywiście można uznać, ze ta nowomowa wynika z ubogości intelektualnej albo, że chodzi o wymazanie ze świadomości tych różnic w celu tworzenia jednej religii.

Osobiście wydaje mnie się, ze po trochu wynika z obu tych powodów.

Po pierwsze, dla eunuchów intelektualnych jest to wygodniejsze, nie musza wysilać szarych komorek.

Po drugie, takie wymazywanie zubaża intelektualnie człowieka i o to w tym wszystkim przecież chodzi.

Przytaczałem już kilkakrotnie decyzje okupantów z 1942 roku, ze Polacy maja umieć tylko czytać i pisać i liczyć do 1000, Rosjanie tylko do 100.

 

Ta obca dla nas prasa jakoś tak dziwnie, prawie nigdy, nie podaje pogromów katolików na świecie, ale zawsze niezapomina przypomnieć o innych marginalnych zdarzeniach i to w dodatku wielokrotnie o tym samym.

Ma się utrwalić w głowach.

A więc zaczynam od świątecznego przeglądu prasy zagranicznej.

W jednym z artykułów Sean Gabb [Katheon] zwrócił uwagę, jak to wymazuje się skutecznie pojęcia utrwalone przez kilka tysięcy lat, takie jak samiec i samica. Jak wiemy jest to pojęcie zdefiniowane biologicznie i potwierdzone genetycznie różnymi chromosomami.

Zamiast tego zespół specjalnych eunuchów intelektualnych usiłuje wprowadzić prawne, czyli wymyślone przez nie wiadomo kogo, pojęcie interseks.

Podział żywych organizmów na samce i samice jest bezdyskusyjny. Wszelkie odchylenia są dewiacjami.

I proszę zauważyć.

Ci sami ludzie twierdza, ze to większość decyduje. I prawem jest to co większość postanowi.

A w tym i podobnym przypadku jakaś mała grupka nieuków, opłacana przez konsorcja przemysłowe, lub jak kto woli Grupy Kapitałowe zrzeszone w City of London, w celu zwiększenia swoich zysków zmienia biologię, wierząc w moc pieniądza.

Nie jestem gołosłowny.

Pojęcie gender wcale nie jest jakąś ideologia ale bardzo prostym i tanim chwytem reklamowym.

Po prostu wiadomo, ze jak się małą istotę wytresuje odpowiednio to na starość robi to czego sie nauczyła w młodości.

Stąd np. powstały formacje janczarów, czyli zawodowych, zbiorowych bandytów z wytresowanych młodych chrześcijan.

Jeżeli dokonamy prostego podziału ludności wg płci to mniej więcej mamy po 50% samic i samców.

Wprowadzony pod koniec XIX i na początku XX wieku feminizm miał przekazać cześć pieniędzy w ręce kobiet, ponieważ od tysiącleci wiadomo, ze za świecidełkami każda taka istota poleci.

Ale po ok. 80 - 100 latach okazało się, że ta filozofia się wyczerpuje i więcej kupować kobiety nie chcą.

Jak ktoś ma wątpliwości to niech wejdzie do pierwszego lepszego sklepu z kosmetykami. 95% towaru to coś dla pań, a gdzieś tam w kącie można znaleźć mydło do golenia.

Ale jak małego Jasia nauczy się malować paznokcie i rzęsy czernić to sprzedaż za kilkanaście lat wzrośnie o 50 %. I o to chodzi.

Ale wracając wstecz.

A które to uczelnie zaczęły pierwsze utrwalać pojęcie gender w społeczeństwie?.

Katolicki Uniwersytet Lubelski i inne tego rodzaju instytucje.

Widzisz więc Dobry Człeku jak to jest pomieszane.

Ale sprawę wyjaśnia fakt, że po 1989 roku przeciwko dekomunizacji pierwszy i najgłośniejszy portest słyszeliśmy właśnie z KULu.

Także na KUL-u powstawały prace rzekomo naukowe udowadniajace, że Biblia nie jet sprzeczna z teorią Darwina.

Jak mówi przysłowie: „co kraj to obyczaj”.

 

Już przed dawno temu pisałem, że Polska to kraj rządzony przez korporacje i najlepszym dowodem tego jest przejęcie Narodowego z nazwy, Banku przez konsorcjum Rotchilda.

Pamiętam jedna taką paniusię z Uniwersytetu Wrocławskiego, która się bardzo na to oburzała twierdząc, że to niemożliwe. No cóż kobietom, dla świętego spokoju trzeba dużo wybaczać, nie do tego zostały stworzone.

Ale ostatnio natrafiłem na ciekawy artykuł w politycalvelcraft.org na temat tzw. banków centralnych.

Otóż autor tego artykułu podaje bardzo ciekawe fakty.

Po pierwsze, Izrael jest po prostu folwarkiem Grupy kapitałowej Rotchilda czyli City of London.

Dlatego 85% ludności to Chazarzy czyli zbiegłe zeki z Sowietów. W Rosji obecnie nawet można zobaczyć filmy fabularne na ten temat. To co nam przedstawia się w polskojęzycznych mediach niemieckich właścicieli jako walkę z Palestyńczykami, w tych filmach pokazują jako walkę konkurencyjną mafii o zyski z burdeli. W jednym tylko mieście jest ok. 300 burdeli.

Zajęcie danego kraju następuje poprzez przejęcie jego Banku Centralnego. Dzieci w Polsce uczy się o tzw. zamachu majowym, ale w żadnym podręczniku nie podaje się skutków tego przewrotu wojskowego, wykonanego za pieniądze City of Lodnon.

Całe tabuny usłużnych idiotów [Goldman zwany w Polsce Leninem], powtarzają jak to Ginet zwany Piłsudskim w trosce rzekomo o Polskę dokonał przewrotu i obalił praworządny Rząd. Natomiast o tym, że ten agent co najmniej 4 wywiadów i współpracownik Goldmana - Lenina, natychmiast potem sprzedał Polskę już się nie wspomina. A facet od razu po zamachu sprywatyzował kopalnie i huty Śląska, tak wielką ofiarą krwi ŚLĄSKIEJ dołączone do Polski, oraz sprywatyzował Polski Bank Centalny. O reszcie już wiadomo. Np, dokonano zakupu bezmyślnego dla polityki kraju floty, która we wrześniu 1939 roku nie oddala w obronie wybrzeża ani jednej salwy. Ale była potrzebna City of London, dlatego na kilka dni przed 01 września wypłynęła do Anglii.

Rewolucja tego Goldmana - Lenina finansowała właśnie grupa Rotchilda.

W 2000 roku jeszcze tylko 8 banków nie było własnością tej grupy: Afganistan, Irak, Iran, Kuba, Libia, Sudan, Rosja. O Korei Pólnocnej nie będę się wypowiadał pnieważ od samego początku jest to folwark CIA do produkcji i sprzedaży narkotyków na cała Azję.

O tym, że Afganistan, Irak, Libia i Sudan już nie istnieją nie trzeba przypominać. Różowe rewolucje dokonały zniszczenia tych państw. Wyszło na jaw, że np. Kadafiego zamordowano daltego, że chciał wprowadzić zlotego dinara czyli wycofać się z papierowego pieniądza.

Jak podała natomiast p. sędzia Anna von Rithze Rosja została uznana za korporację przemysłowa zarejestrowaną w City of London w 1991 roku. Pisałem o tym podając odpowiednie numery rejestracji.

Przejęcie tronu Anglii przez dynastię orleańska opisuje PeritusNet Info. Nie będę omawiał tego artykułu ponieważ nie jest moim celem pisanie historii Anglii. Natomiast Autor przytacza ciekawe dane dotyczące pieniądza.

W celu lepszego oskubywania mieszkańców Anglii wprowadzono pieniądz papierowy.

Pierwsza pożyczka na potrzeby rządu wynosiła 1.2 milona funtów. Wpływy z podatków własnych w latach 1670 - 1685, a więc praktycznie z przed najazdu orańskiego, wynosiły 24.8 miliona funtów. Już zaraz po otwarciu Banku Centralnego wpływu zwiększyły się do 55.6 miliona funtów. Ale łączna suma pożyczek rządowych wzrosła z 800 000 do 13.8 milona funtów. W tak prosty sposób grabiono ludność.

 Obecnie zadłużenie Rządu angielskiego wzrosło z owych 1.2 miliona funtów do 525 miliardów funtów i wynosi już 42,8 % PKB.

Proszę pokazać mi takiego polityka, który wystąpi w tej sytuacji przeciwko bankom?

I na zakończenie parę ploteczek z Republiki Maine.

Artykuł Beniamina Fulforda z 06 grudnie 2016 roku potwierdza informacje, że prawdziwy Putin już dawno nie żyje, albo został odstawiony gdzieś na boczne tory. O tym fakcie mówią zarówno źródła FSB jak i NSA

Pisałem o tym przed kilku laty.

Wystarczy w zwykłym Photoshope dokonać pomiaru odległości źrenic i długości np. nosa oraz dokonać ilorazu tych wielkości. Potem to samo zrobić z tymi samymi pomiarami osobnika znajdującego się na zdjęciach prezentowanych obecnie.

Ni jak nie da się tych wielkości porównać.

Czyli obecny kancelista, grajacy rolę Putina jest po postu wynajętym przez grupę z City of London.

O tym, że Jelcyn ma ciekaą biografie i bardzo ciekawego dziadka także zaczyna się mówić w temacie Parvusa.

O tym, że przekazał całe archiwa GRU do Nowego Jorku łącznie z danymi agenturalnymi z Afganistanu już pisałem.

O wynajęciu Jakucji tej z diamentami, konsorcjum Oppenheimera na 99 lat wspominałem.

Autor podaje już jako fakt, tworzenie nowej waluty tzw. Śródziemnomorskiej oraz powrotu marki niemieckiej dla Europu Północnej. Jest to wysoce prawdopodobne jeżeli się przypomni mapę CIA jak będzie wyglądała Europa w roku 2030.

To tyle na razie.

 

Porady Starego Dochtora.

Dużo Pań ma problemy z płukaniem tkanin czy elektryzowaniem się materiałów.

Stosowane i powszechnie dostępne środki chemiczne nie są najlepszym wyborem. Już dawno opisano na zachodzie nowe jednostki chorobowe, nie takie sufitowe jak wmawiają w Polakom tzw. starsi i mądrzejsi z instytucji państwowych, ale prawdziwe, np. MCS.

Obecnie stosowane środki do płukania tkanin oraz „zwalczania” elektryczności statycznej oparte są na związkach chemicznych takich jak”

Alkocholbenzylowy - środek drażniący górne drogi oddechowe.

BenzylAceton - środek związany z rakiem trzustki

ETANOL - Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska - AAOŚ -zalicza go to odpadów niebezpiecznych, powoduje uszkodzenie Centralnego Układu Nerowowego - CUN,

A-twepinol - powoduje trudności z oddychaniem

Octan Etylu - AAOŚ umieścił go na liście odpadów niebezpiecznych,

kamfora - uszkadza CUN,

CHLOROFORM - substancja rakotwórcza i neurotoksyczna,

Linalon- substancja narkotyczna, może spowodować uszkodzenie CUN

Pentan - szkodliwy przy wdychaniu.

 

Wszystkie te substancje i wiele innych są podejrzane o powodowanie zespołu chorobowego określanego jako MCS.

Zamiast tych szkodliwych płynów można samemu przygotować odpowiednie roztwory.

Do nadawania tkaninom świeżego zapachu i zmiękczeniu wystarczy przygotować roztwór o następującym składzie.

6 szklanek octu jabłkowego, samemu zrobionego,

1 szklanka sody czyszczonej,

15 do 20 kropli olejku o ulubionym zapachu.

To wszystko zmieszać dokładni, olej nie może pływać na powierzchni cieczy. Wlać to wszystko do butelki. Do prania używać szklankę tego płynu na pralkę.

W następnym artykule o MCS inne recepty na ułatwienie sobie życia i nie marnowanie pieniędzy.

Teoretycznie to rola Ministerstwa Zdrowia i Izb Lekarskich udostępniania materiałów edukacyjnych swoim PT Członkom.

Jak jednak widzimy przez ostatnie 20 co najmniej lat, nawet nie wspomniano o takich chorobach Lekarzom. Izby nadal są na poziomie XIX wiecznej teorii choroby tj.: bakteria -wirus - choroba - szczepienie i antybiotyk.

Ale uzurpują sobie ocenę tego co jest nauką, a co nie jest.

Dedykuje te informacje PT Pacjentom dr Romana Budzińskiego, ponieważ jako przewodniczący OIL Gdańsk ani razu nie umieścił w biuletynie Izby informacji o nowych chorobach więc nie wiadomo kiedy opowiada coś jako etatowy działacz, a kiedy jako epigon nauki.

W następnym artykule na temat MCS i jak z tym walczyć.

dr J. Jaśkowski

 

„Pierwszym krokiem w kierunku dojścia do prawdy jest informacja” jj

 

Gda. 11.01.2017 r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Jerzy Jaśkowski - Reminiscencje poświąteczne. Ciekawostki ze świata. Zdrowie!