Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Nie czytając nic jesteś mądrzejszy niż czytając prasę
Kategoria: Publicystyka   Niedziela, 19 luty 2017 14:14 Napisał

Nie czytając nic jesteś mądrzejszy niż czytając prasę

Pranie mózgów odbywa się przy użyciu brudów - czy tak uprałbyś swoją bieliznę. Media samozwańczo określiły się jako czwarta władza, a teraz uzurpują sobie prawa tych trzech pierwszych i chcą dyktować im co i jak mają robić.

Miał rację Thomas Jefferson który powiedział:

“The man who reads nothing at all is better educated than the man who reads nothing but newspapers”.

Media powinny służyć do informowania społeczeństwa bez oceny. Czyste, nieskażone ideologią fakty. Zamiast tego zmieniły się nie tylko w pas transmisyjny propagandy, ale w fabryki propagandy, kłamstw i oszczerstw.

Nie należy się dziwić, że Prezydent Trump tak o nich napisał na Twitterze.

“The FAKE NEWS media (failing @nytimes,@NBCNews,@ABC,@CBS,@CNN) is not my enemy, it is the enemy of the American People!”

Sami widzimy, że i w Polsce media typu: TVN, Polsat, Superstacja, Gazeta Wyborcza, czy Newsweek są wrogami Narodu Polskiego.

Do grona osób krytykujących media dołączyła dobrana para miłośników demokracji: McCain - Merkel.

Dla nich słowa Trumpa są "deeeply concerning", a według McCaina dyktatorzy "zaczynali od tłumienia wolnej prasy". Pan Senator zapomniał, że to on sam przyłączył się do chóru lewaków usiłujących dyktować Polsce jak się ma demokratyzować i że on osobiście poprzez nieudolną kampanię wyborczą i dobranie sobie do pary idiotki umożliwił przejecie władzy w USA dyktatorowi Obamie.

"Jeśli spojrzeć na historię, pierwszą rzeczą, którą robili dyktatorzy, to wyłączali wolną prasę. I nie mówię, że prezydent Trump próbuje być dyktatorem. Mówię tylko, że musimy wyciągnąć wnioski z historii" - powiedział McCain.

Problem polega na tym że już nikt nie pamięta jak wyglądają wolne media.

Jak prezentuje się wolność niemieckiej prasy pod rządami pani Merkel wiemy z informacji o "polskich obozach koncentracyjnych" oraz apologii dla rządów PiS jakiej jest pełno w niemieckich mediach.

Na międzynarodowej konferencji bezpieczeństwa w Monachium Merkel poparła media . "Stoję za wolną i niezależną prasą i mam wielki szacunek dla dziennikarzy" - powiedziała niemiecka kanclerz wtedy gdy na widowni siedział wiceprezydent Mike. "Zawsze się dobrze dzieje w Niemczech, kiedy szanujemy się nawzajem". A co z szacunkiem dla sąsiedniej Polski?

Czy to nie dziwne, że jedynym prezydentem który nie narzekał na media był ich pupil Obama?

Według ostatniego sondażu;

The current White House administration under Donald Trump is more trusted to “tell the public the truth” than the media.

Odpowiadając na pytanie "Uważasz, że kto mówi społeczeństwu więcej prawdy - administracja Trumpa, czy reporterzy?". 45% respondentów stwierdziło, że mają większe zaufanie do administracji Trumpa, a 42 procent przyznało, że mają więcej zaufania do dziennikarzy.

To piękny przykład na ciągłą skuteczność działania starej i praktycznej zasady rządzenia divide et impera.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 20 luty 2017 00:35
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Nie czytając nic jesteś mądrzejszy niż czytając prasę