Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Nadchodzi zło – musimy odrodzić naszą słowiańską tożsamość!
Kategoria: Publicystyka   Niedziela, 19 marzec 2017 04:15 Autor: admin

Nadchodzi zło – musimy odrodzić naszą słowiańską tożsamość!

Polska w półśnie

Nadchodzi zło – musimy być gotowi, alternatywą jest śmierć, zniszczenie i Finis Poloniae! Nie mamy alternatywy dla bycia silnym. Nie mamy alternatywy dla innego stanu świadomości, niż potrzeba budowy siły przez jedność i mądrość. Jeżeli czegoś miało nas nauczyć 1000 lat historii, to tego, że liczy się tylko siła i zawsze siła. To siła jest ostatecznym weryfikatorem prawa do życia, istnienia i mówienia we własnym języku na tym kawałku skorupy ziemskiej.

Jeżeli chcemy zapewnić przyszłość naszym dzieciom, to najpierw musimy sami przetrwać. Niestety 70 lat od ostatniej wojny, nie udało się nam umocnić państwa. Polska dzisiaj jest słaba, Polacy skłóceni. Społeczeństwo jest w jakimś półśnie, zwodzone przez elity, które kierują uwagę spracowanych i zmęczonych borykaniem się z rzeczywistością Polaków na sprawy błahe i żadne. Jeżeli tylko zastanowimy się nad wynikiem naszej państwowości jako całości, to albo trzeba się spić, albo płakać. Jak mogło do tego dojść, że w Polsce mężczyzna, który chce pracować, nie jest w stanie – zarobić na siebie i swoją rodzinę? Nawet jeżeli jest gotów – i często to się dzieje, pracować po 16 godzin na dobę? Jak to jest możliwe, że w Polsce – kraju, w którym potrzebne są inwestycje, nie ma pracy dla Polaków? Jeżeli po wojnie, dało się oprzeć odbudowę na ciężkiej pracy ludzi – zbudowaliśmy przemysł, odbudowaliśmy i scaliliśmy kraj, był przyrost naturalny – to czemu to dzisiaj nie jest możliwe? Czy neoliberalna noc – przekleństwo złodziejskiej i krwiopijczej transformacji, była gorsza od okupacji? Można się śmiać, przyrost naturalny jest najlepszą miarą stanu rzeczy. Wówczas nie był niższy, niż jest obecnie. Oto co może zrobić połączenie ideologii konsumpcjonizmu z szatanem genderyzmu – pozbawienie Kobiet ich podstawowej godności, to chyba największe zło jakie można było zrobić naszemu społeczeństwu. Ponieważ to Kobieta jest filarem rodziny. Pozbawienie Kobiet prawa decydowania o tym, czy chcą zostać w domu, czy pracować – rozkłada całą zachodnią cywilizację. Wcześniej, jak Mężczyźni zarabiali tyle, żeby było ich stać na utrzymanie rodziny – Kobiety miały wybór. Dzisiaj wyboru nie mają. To się nazywa wolność? To się nazywa postęp? To się nazywa rozwój cywilizacyjny? Niech nikt sobie nie robi z nas jaj, bo to się może smutno skończyć.

Jeszcze są ostatnie żywotnie siły w Narodzie. Niestety silnie otumanione przez propagandowe postrzeganie historii i roli religii w życiu patriotycznym. Wielka szkoda, ponieważ nowoczesny naród potrzebuje WSZYSTKICH, którzy nie są mu przeciwni. Żeby to było dobrze zrozumiane – homoseksualistów, innowierców – ludzi o innym kolorze skóry, niepełnosprawnych i rozwodników także! Naród, który chce budować swoją siłę, nie może nikogo odrzucać. Ponieważ w takiej sytuacji zawsze wielu odrzuci Naród. Tymczasem mamy sytuacje, w której rządzący mówią wprost, że znaczna część społeczeństwa jest gorszego sortu. To po prostu szaleństwo, antypolskie szaleństwo i głupota. Chodzi o to, żeby każdy chciał być Polakiem! Jakim wspaniałym triumfem uniwersalizmu polskiej idei narodowej są te setki tysięcy przyjezdnych młodych Rusinów w Polsce! Ich przodkowie zdradzili polskiego Króla. Później pokoleniami płacili cenę za ten błąd, a dzisiaj potomkowie tamtych buntowników sami wybierają powrót na łono prawdziwej Ojczyzny! Jaki to triumf polskości! Jaka to szansa! Wystarczy tylko skorzystać!

Państwo, które nie buduje włączenia narodowego, które nie stwarza możliwości do realizacji dla wszystkich ludzi – kimkolwiek są i czymkolwiek się motywują, zawsze będzie słabe. Szlachta w I RP i przez zabory (okupację), nie uznawała Chłopów za obywateli. Podobny grzech uczyniła II RP wobec wszystkich, którzy nie popierali systemu, w tym Robotników i Włościan. Trzeba to mówić jawnie, że te grupy społeczne, były obywatelami drugiej kategorii w Polsce. Elita solidarnościowa po prostu zapomniała o tym, że to na grzbietach robotników doszła do władzy. W mrocznym okresie zaczadzenia neoliberalnym kłamstwem tylko pan Jacek Kuroń upominał się o najbiedniejszych. Dzisiaj, obecna władza rządzi głównie dlatego, ponieważ wyzwala w obywatelach ekspresję godności. Jednak za tym musi iść siła, inaczej nie ma się prawa do godności. Bez siły stajemy się niewolnikami. Nawet własnej słabości – i to jest chyba najgorsze.

Potrzebujemy przebudzenia narodowego

Potrzebujemy przebudzenia narodowego, nowej wielkiej idei jaką jest Polska i zawsze nią będzie. Ponieważ nie ma alternatywy i chyba nigdy jej nie będzie, a jeżeli ktoś wymyśli dla Polaków coś lepszego, niż Polska – to będzie bardzo ciekawe. Do przebudzenia jest potrzebna wielka idea, a tą może przedstawić tylko lider – przywódca. Nie ma innej możliwości, żadne kolektywne przywództwo i opowiadanie głupot o demokracji i pluralizmie. Owszem, są wspaniałe, jednak dla państw silnych, a nie takich które muszą walczyć o przetrwanie i potwierdzać krwią swoje prawo do życia. Demokracja w takim wydaniu, w jakim jest obecnie w Polsce – istotnie osłabia nasz kraj, duża część polityków po prostu miesza ludziom w głowach. Wszyscy, którzy plują na ideę narodową są wrogami Ojczyzny i Narodu, powinni zamilczeć, to najlepsze co mogą zrobić. Zgorszenie jakie powodują nie może być obecne w naszym życiu publicznym. Naród walczący o przetrwanie nie może tolerować zdrajców. W tym znaczeniu należy rozumieć pluralizm i demokrację. To stosunek do idei narodowej i państwowości jako nadrzędnej wartości jest naczelnym kwantyfikatorem patriotyzmu. To uczucie może się wyrażać na wiele sposobów.

Potrzebujemy poprawy edukacji

Potrzebujemy poprawy edukacji, w tym edukacji narodowej. Nie może być tak, że w polskich szkołach jest więcej indoktrynacji ideologiczno-propagandowo-parareligijnej, niż nauczania myślenia, matematyki lub piękna Języka Polskiego!

Wszystko, co można zrobić dla Narodu i państwa – to uczyć się, uczyć się i jeszcze raz się uczyć, do znudzenia, do zaśnięcia nad książką i znowu od rana! Leninowska teoria jest prawdziwa, nie ma niczego ważniejszego – niż świadome, mądre i znające sposoby falsyfikacji faktów społeczeństwo. Świadome społeczeństwo tworzy Naród. Nieświadomy Naród, przestaje być Narodem, może być co najwyżej zbiorem konsumentów. Niestety od 1989 roku obserwujemy ciągły, metodyczny i skrupulatnie realizowany eksperyment przemiany Polaków w konsumentów biedy. Ponieważ na dzieleniu biedy opiera się całe neoliberalne kłamstwo i zło jakie z niego pochodzi.

Wiele trzeba zrobić, żeby uczenie się po prostu znowu było wartością. Przy czym uwaga, nie można powodować, że coś jest gorsze a coś jest lepsze. Jeżeli ktoś chce studiować gedner – niech to robi, ale musi być w tym jak najlepszy. Polska potrzebuje każdego, kto tylko będzie w swoim życiu wyrażał wielką polską ideę! Nie ma znaczenia, czy kopiesz rowy, piszesz symfonię w zapisie nutowym, literacko opracowujesz „Dziady”, sprzedajesz precle, czy też w laboratorium tworzysz nową szczepionkę. Wszystko co robisz – masz robić dla Polski. Ponieważ nie może być dla Polaka żadnej innej wartości, niż Polska. Podstawą Polski musi być dobra polska szkoła i bardzo dobry polski uniwersytet. Niestety w tej dziedzinie jest bardziej, niż dramatycznie. Słowo zapaść i upadek to delikatne i wysublimowane eufemizmy. Jeżeli dzisiaj 15% dzieci ma dostęp do edukacji dającej im szansę na konkurowanie na globalnym rynku idei i pracy, to nie miejmy później pretensji, że nie będzie dla nas emerytur. Śmiało – więcej godzin para-religii w szkołach, a na lekcjach historii niech dzieci chodzą selektywnie po cmentarzach. Bez szkoły nie ma Polski. Polska Rzeczpospolita Ludowa wybudowała 1000 szkół na 1000-lecie państwa polskiego. Proszę pamiętać, to było 10 lat po wojnie! Komuniści rządzili! Zbudowali 1000 szkół! 1000! Większość stoi do dzisiaj. Niestety, cześć już nie pełni swojej funkcji. Proszę pamiętać, po co Polakom szkoły? Wystarczy, że będą umieli liczyć do 10-ciu! Dzisiaj potrzebujemy edukacji, która nauczy ludzi schować dumę i złość pod pokorą i wyczekiwaniem. Tylko w ten sposób możemy nauczyć się pragmatyzmu i prakseologii. Spokój, dystans i wyrachowanie, eliminacja emocji. Myślenie przed szkodą. Banały, ale jak trudne do osiągnięcia. A w około wilki i hieny…

Podstawą siły jest wiedza, wiedza jest konieczna dla mądrości

Bez wiedzy nie ma siły, wiedza jest konieczna dla mądrości a postępując mądrze buduje się siłę. Nie da się jednak zdobywać wiedzy w warunkach słodko-rodzinno-feudalnych zależności, które oplatają polską naukę. W ogóle mówienie o nauce w Polsce dzisiaj, to duży optymizm. Dominująca większość ludzi, którzy są kreatywni i zdobyli jakieś wykształcenie, wyjeżdża. Zachód oferuje lepsze warunki nie tylko w sprzątaniu. Kraj bez przemysłu, bez finansów, bez możliwości samorealizacji – to kraj, który trzeba opuścić w wyniku procesów wyborów życiowych.

Można wiele złego powiedzieć na temat obecnie rządzących, ale to pan Morawiecki jako pierwszy od bardzo dawna. Jasno powiedział, że potrzebujemy polskich grupowań gospodarczych. Bez grupowania kapitału nie ma rozwoju, nie jest on dzisiaj możliwy. Postęp poszedł tak daleko, że trzeba bardzo wiele skoncentrować i zainwestować, żeby w ogóle wejść na rynek. Odbudowa gospodarki wymaga koncentracji kapitału i tworzenia prawie wszystkiego prawie od nowa. Dopiero na takiej podbudowie, można odbudowywać potencjał. Jeżeli za dobrej zmiany, ktoś z Polaków dostanie Nobla, to będzie miernikiem rzeczywistej poprawy sytuacji.

Jak to jest możliwe, że w naszych miastach o sprzedawanie Polakom, polskiej marchewki, ziemniaków i mleka konkurują: Niemcy, Francuzi, Portugalczycy – a sprzedawcami coraz częściej są Ukraińcy? Jak to jest możliwe, że ostatni kryzys przetrwały stocznie w b. NRD, a te w Polsce nie? Jak to jest możliwe, że w Niemczech da się produkować energię z wiatru a u nas wymaga to bycia patriotą lub idiotą? Jak to jest możliwe, że w Polsce nie opłaca się pracować na wsi? Importujmy gnojowice z Holandii, a boczek z Danii – na pewno daleko zajdziemy. Wieś zawsze była ostoją polskości, wydała wielu mądrych synów Narodu. Każdy, kto przyczynia się do osłabienia ekonomicznych podstaw życia mieszkańców wsi – jest wrogiem Polski i Polaków. Mądrość nakazuje w takim kraju jak nasz – uprawiać ziemię i hodować zwierzęta. To jest podstawa naszej gospodarki i to podstawa naszego życia społecznego.

Potrzebujemy zjednoczenia Narodu

Potrzebujemy zjednoczenia Narodu, teraz – dzisiaj i już. Każda ręka podniesiona na Polki i Polaków musi zostać powstrzymana. Nie może być tak, że ktoś zabija Polaka, bije Polki i uchodzi bez kary. Nie można się na to zgodzić, chyba że nie mamy do siebie elementarnego szacunku. Tylko mądrze i nie w otwartej walce. Miłość, pokój i porozumienie – zero agresji. Wyczekanie na odpowiednią szansę, na ten jeden moment, w którym przeciwnik jest słaby, jest sam. Wówczas można mówić o poszukiwaniu sprawiedliwości – i zawsze w samoobronie.

Tylko zjednoczeni wokół wielkiej idei narodowej możemy budować państwo, a tylko państwo jest gwarantem naszego przetrwania. To smutne, że 70 lat po wojnie – nadal musimy myśleć o przetrwaniu. Zmarnowanie dziedzictwa okresu PRL-u, to największy grzech transformacji. Po co burzyć i budować od nowa? Oto skutki wielkiego neoliberalnego kłamstwa. Neoliberalizm wyrządził nam większe szkody od okupacji i był bardziej bezwzględny, bo to Polacy uczynili Polakom. Co prawda znaczna cześć z elity wprowadzającej neoliberalizm w Polsce w jakiejś mierze może być zaliczana do pewnej zasymilowanej mniejszości, ale to jednak swoi zrobili swoim. Niech wreszcie ktoś powie o tym prawdę, okrutną prawdę, ale prawdę. Dlaczego pomimo roku rządów, nie zrobiła tego dobra zmiana? Naród można budować tylko na prawdzie. Niech krzywdziciele będą nazwani, niech będą naznaczone ich kłamstwa! Jednakże nie krzywdźmy nikogo, albowiem nawet najwięksi przestępcy mogą dowieść tego, że są warci polskiego chleba. Prawdopodobnie już bardzo szybko będzie do tego szereg okazji…

Nie ma Narodu bez wiary – wzmocnijmy naszą słowiańską tożsamość!

Nie ma narodu bez wiary. Ponad tysiąc lat temu narzucono nam wiarę i zmieniono kod naszej kultury. Ten stan trwa już tak długo, że definiuje naszą tożsamość. Prawdopodobnie to odrzucenie słowiańszczyzny jest podstawą polskiego paradoksu. BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO PRZEDE WSZYSTKIM JESTEŚMY SŁOWIANAMI A INNI SŁOWIANIE SĄ NASZYMI BRAĆMI I SIOSTRAMI. Nie da się dzisiaj zanegować Chrześcijaństwa w Polsce. To jest niemożliwe i jest bezcelowe, wręcz byłoby przeciw skuteczne. Trzeba jednak za wszelką cenę wzmacniać naszą słowiańską tożsamość. Jesteśmy Słowianami i mamy obowiązki słowiańskie! Niestety przez 1000 lat byliśmy niewolnikami, nad których sumieniami władzę miała wąska grupa cynicznych hipokrytów, którzy po tym jak wycięli Święte Gaje i wyrwali Polakom słowiańską kulturę, nadal trzymają władzę przez otumanianie ludzi. Nie można udawać, że tak nie jest.

Niestety na tym otumanieniu korzysta także i dobra zmiana. Nie da się zrozumieć sytuacji, że w Polsce – Polacy nie mogą swobodnie demonstrować swoich poglądów! Jak to jest możliwe, że władze samorządowe stygmatyzują polskich patriotów – publicznie upominających się o prawo do życia po polsku w Polsce? Nie ma niczego ważniejszego, niż afirmacja polskości! Każdy, kto się temu przeciwstawia – powinien skorzystać ze swojego prawa do milczenia. Chociaż, może to i dobrze że wrogowie polskości sami się ujawniają?

Polska potrzebuje wielkiego zwrotu ku słowiańskiej tożsamości, a to może w dzisiejszych warunkach być możliwe, tylko i wyłącznie, jeżeli pojednamy się z OJCZYZNĄ WSZYSTKICH SŁOWIAN – ROSJĄ I JEJ NARODEM! Rosja jest wieczna i trwała, będzie jeszcze jeden dzień po końcu świata. Jeżeli nie chcemy skończyć tak jak nasi Bracia Słowianie Połabscy i Łużyczanie, to musimy pamiętać o swoich słowiańskich korzeniach. To nie jest możliwe, bez uznania roli i znaczenia Rosyjskiego Świata dla istnienia Słowian. Tak jak człowiek potrzebuje powietrza, tak Słowianie potrzebują wielkiej idei Rosyjskiego Świata – domu wszystkich Słowian, zjednoczenia w Rosji i siły Rosji. To Rosja jest najwyższą formą istnienia Słowian, obowiązkiem każdego Słowianina jest wspieranie Rosji każdym słowem, każdym uczynkiem i każdą myślą. Niestety w tym zakresie stało się wiele zła, wyrządzono Polakom wielką krzywdę. Krzywdę zakorzenioną historycznie, a dzisiaj pompowaną histerycznie. Ktoś ma interes w wyniszczeniu naszego Narodu w bratobójczej walce z innymi Słowianami. NIE MOŻNA TEMU POZWOLIĆ – NIE MOŻNA DO TEGO DOPUŚCIĆ. NIGDY, PRZENIGDY SŁOWIANIN NIE MOŻE ZWRÓCIĆ BRONI PRZECIWKO INNYM SŁOWIANOM. TO BRATOBÓJSTWO. Jak dobrze wiemy, głęboko osadzone w naszej kulturze za pomocą pewnej starożytnej księgi.

Potrzebujemy mądrych rządów

Potrzebujemy wzmocnić społeczeństwo i uczynić państwo odpornym na zagrożenia. Do tego są potrzebne mądre rządy. Niestety w tym zakresie jest po prostu dramatycznie. Nie chodzi nawet o stan obecny, chociaż i tutaj nie ma szału! Chodzi o ostatnie prawie 30 lat, jak i również końcówkę PRL-u. Co za kawalkada miernot, nieudaczników, złodziei, kłamców i często po prostu podłych i złych ludzi. W sumie, to jest dla nas obraźliwe, że te wszystkie kanalie nie wstydzą się pokazywać swoich parszywych pysków, powinni ze wstydu nie wychodzić z ciemnych nor lub najlepiej od razu położyć się do grobów i przykryć kamieniami. Tak wielka jest ich wina wobec Narodu!

Przykład Rumunii pokazuje jednak, że krwawa rewolucja to nie był sposób na zmianę. Jeżeli nie był nim w 1989-tym, to tym bardziej nie może być nim obecnie. Zdrowa większość narodowych sił witalnych zawsze ma rację, w tym znaczeniu rzeczywiście rządzący mają rację, że liczy się głos Narodu jako Suwerena. Problem polega jednak na tym, że swoim zachowaniem wzbudzają wątpliwości, czy potrafią właściwie odczytać intencje Suwerena? Zmiana zasad w trakcie gry, nie jest sposobem na nic innego, jak tylko na przyszłą – reakcyjną – katastrofę. Największym złem jest tolerowanie sytuacji, w której ideę narodową profanuje się poprzez sprowadzenie jej do popłuczyny obciachu i czegoś już historycznego.

Tyle czasu rządów dobrej zmiany, a dalej prześladuje się wyrazicieli idei narodowej! Co prawda nie wszyscy są skłonni do pragmatyzmu, wielu jest ludzi pojmujących sprawę narodową w sposób czarno-biały. Jednak wszyscy są cenni, o ile tylko będą chcieli się podporządkować naczelnej idei jaką jest Polska!

Każdy kto wyraża ideę narodową zasługuje na prawo publicznego wysłuchania. Każdy, kto nawiązuje do naszej słowiańskiej tożsamości – jest święty i dobry! Miejmy baczenie na naszych wrogów, z przerażającą wściekłością atakują wyrazicieli polskości i słowiańszczyzny.

Zło ujawni swoje oblicze – reset jest nieunikniony

Tylko silna armia, powszechny i masowy dostęp do broni oraz własna broń masowego rażenia mogą zagwarantować nam względne bezpieczeństwo. Pełne bezpieczeństwo może zagwarantować nam tylko strategia zwiększenia ilości obywateli do około 150 mln ludzi. Zło ujawni nam swoje oblicze – reset w naszej szerokości geograficznej jest nieunikniony. To wynika z praw geopolityki, a te są oczywiste jak to, że woda spływa z góry w dół oraz że to co się uniesie w końcu musi upaść.

Jeżeli komuś się wydaje, że do naszych granic nie nadejdzie zło, ten jest niebezpiecznym człowiekiem. Jeżeli wygłasza swoje poglądy publicznie, to sieje zgorszenie i zamęt. Nawet nie będziemy się spodziewali, a zło ujawni się z cała siłą – nagle wejdzie na nasze równiny.

Nie da się po prostu zrozumieć, jak to jest możliwe że pomimo świadomości sytuacji i doświadczeń historycznych ta przeklęta i zakłamana elita – wzbrania Polakom prawa do samoobrony. Mając broń zawsze mamy wybór jak – w ostateczności – chcemy umrzeć. Nie mając broni, oddajemy prawdo do zdecydowania jak, kiedy i w jaki sposób mamy umrzeć, tym którzy z bronią do nas przyjdą.

***

Jak spowodować zmianę? Co możemy zrobić, żeby jutro nie obudzić się z ręka w potrzaskanym kiblu? Ile razy już tak było, że ten Naród płacił cenę ostateczną za błędy nieudolnych elit? Czy przyjdzie nam jeszcze raz zapłacić cenę – być może ostatni raz, cenę ostateczną? Finis Poloniae?Polonia non est? O to chodziło?

Nadchodzi zło – musimy odrodzić naszą słowiańską tożsamość!

 

Źródło: Obserwator polityczny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 19 marzec 2017 13:51
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Nadchodzi zło – musimy odrodzić naszą słowiańską tożsamość!