Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka White Tooth Schetyna wezwał rząd do podpisania lojalki
Kategoria: Publicystyka   Niedziela, 26 marzec 2017 13:18 Napisał

White Tooth Schetyna wezwał rząd do podpisania lojalki

Szef partii w której donosiciele i TW są idolami i autorytetami, a która sama słynie w Europie z tego że donosi na własny kraj, wezwał rząd Prawa i sprawiedliwości do podpisania lojalki - bez czytania. Do takiej praktyki przywykli, taką zasadę stosowali przez 8 lat.

Podpisać deklarację rzymską bez względu na jej treść...

Takie wezwanie wydalił z siebie Grzegorz Schetyna. Przewodniczący Platformy grzmiał „że Polski rząd powinien podpisać deklarację rzymską bez względu na jej treść”. Jeśli powiedział to bez przemyślenia skutków, tak jak to było gdy właził (jak to określił Petru) na trybunę sejmową - to niedobrze. Ale jeśli była to przemyślana wypowiedź, no to jest to jego pełna dyskwalifikacja.

Tyle tylko, że z tego nic w naszym kraju nie wynika. Elektoraty mamy jak dawne rycerstwo - z zakutymi łbami, a Roch Kowalski to przy zwolennikach Totalnego ciamajdanu wzorzec intelektu.

Schetyna kontynuował... „że Polska znów jest postrzegana, jako kraj, który stawia jakieś żądania, to nie jest język, którym operuje się w Europie”. Według niego Polska może postawić Brukseli tylko jedno żądanie - alby kraj nadwiślański zaorać i zbudować na tym terenie niemieckie kondominium. Gotowy jest nawet,wraz ze swoją bandą zaprzestać sadzenia lipy i zgodzić się na wycięcie całego drzewostanu.

Biedny będzie nasz kraj jeśli Polacy ogłupieni sondażami i propagandą opłacaną  przez Sorosa i zauroczeni wdziękiem KODowników znowu jak w 2007 roku dadzą władzę w ręce nowoczesnej targowicy.

 

Jak myślicie? Kto opłaca organizację takiego "capstrzyku"? Jest to kolejna "spontaniczna" demonstracja. Skąd .Nowoczesna ma pieniądze skoro ma ryj odcięty od budżetowych dotacji? Kijowski organizuje to z pieniędzy zaoszczędzonych na alimentach? Czy te flagi tkane są na domowych krosnach?

Fundację Sorosa już ze swojego terytorium usunęła Rosja, w jej ślad idą Macedonia, Rumunia i Węgry. A w międzyczasie szykowana jest (z polskim śladem) amarantowa rewolucja na Białorusi.

Jaki kolor będzie miał spontaniczny bunt antypisowski szykowany na maj? Błękitny?

Tymczasem facet którego IQ jest niewiele wyższe niż dopuszczalny poziom alkoholu we krwi wzywa do powołania ruchu obywatelskiego pod hasłem "Polska w Europie". 
A gdzie Polska leży według niego? Na Maderze? Gamoń nie wie że ta wyspa to też Europa.

"Europa ma swojego dyrygenta"

Inny gamoń przekonuje, że Polska i Europa mają wspólnego dyrygenta. "Europa ma swojego dyrygenta, polskiego dyrygenta". No to pewnie i jego ciamajdan uważają się za orkiestrę. Tylko co to za orkiestra, w której grają same trąby, fujary i cymbały?

No i trzeba by podkreślić, że ten o którym nabożnie śpiewają to nie dyrygent, ale może pałeczka dyrygenta z Berlina, albo nawet pała, albo bardziej po polsku - palant.

Tak czy inaczej 27 krajów europejskich podpisało lojalkę brukselską.

Stało się to na 60 rocznicę Zjednoczonej Europy. Zawsze to lepiej niż na rocznicę Zjednoczonej Partii Robotniczej, choć różnicy specjalnie nie widać bo w Europie rządzą socjaliści.

PS. Podobno na tym "wiecu" ambasada niemiecka rozdawała znaczki FDJ i paczki czipsów, dlatego przyszło tam tylu "emerytów z SB" (bo teraz mają ciężko).


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 26 marzec 2017 15:19
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka White Tooth Schetyna wezwał rząd do podpisania lojalki