Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Katolicy! Zbojkotujmy Lidla który zakpił z naszej wiary!
Kategoria: Publicystyka   Wtorek, 04 lipiec 2017 10:44 Napisał

Katolicy! Zbojkotujmy Lidla który zakpił z naszej wiary!

Niemiecki Lidl zadrwił z wiary katolickiej. Co prawda jeszcze w Niemczech nie obowiązuje prawo szariatu, ale łatwo można sobie co byłoby wtedy gdyby już tak było. Póki co niby chrześcijańskie partie zagłosowały w Bundestagu za legalizacją związków sodomitów.

Niemiecka sieć handlowa teoretycznie przeprosiła za swój wygłup (tak samo szczerze jak za polskie obozy koncentracyjne), po czym reklamy wycofała, ale sam fakt że komuś taki skandal przyszedł do głowy, mówi za siebie.

image

"Specyfiką naszej komunikacji jest lekki język, często wykorzystujący wspomnianą grę słów czy, jak w tym przypadku, młodzieżowe powiedzenia, dzięki czemu możemy z Wami prowadzić swobodny, bezpośredni dialog. Naszą ofertę chcieliśmy zaprezentować w sposób nieformalny, tak jak często to robimy na naszym profilu. Nie chcieliśmy w ten sposób nikogo urazić. Jak często podkreślamy, opinie naszych Klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego, aby nie budzić wątpliwości co do naszych intencji, zdecydowaliśmy się usunąć post" – stwierdzili przedstawiciele Lidl Polska.

Chcieliście mieć lekki język no to sprawimy wam ciężkie życie - tak powiedzieliby przedstawiciele każdej innej religii. Nie myślę że tak postąpią, mimo wezwania do bojkotu, polscy katolicy.

My pozwalamy pluć na siebie, bezcześcić jak w Powszechnym, obrażać jak przed Pałacem Prezydenckim na miesięcznicach. Jesteśmy gotowi nastawiać nie tylko drugi policzek ale i **** do kopania.

Czy my na prawdę musimy dać się nabierać na wezwania do przestrzegania wartości chrześcijańskie którymi szermuje byle łajza, jak to ostatnio robią łajzy, złodzieje, oszuści i zdrajcy z PeŁo .Czy my chrześcijanie-Polacy nie mamy poczucia  honoru? Czy tylko wystarczy nas formalnie przeprosić za krzywdy. Jak długo będziemy znosić bezczelne opluwanie?

Czasami robiłem  zakupy w Lidlu. Ale właśnie uzgodniliśmy w domu że będziemy omijać to "parszywe" miejsce.

PS. Reklamę do Lidla przygotowała firma Brandweb. Z jej usług korzysta Platforma Obywatelska - co nie dziwi. Ale jej klientami są także np. Polska Razem i  Prawo i Sprawiedliwość. Czy PiS będzie dalej wspierał finansowo takich "sojuszników" tak jak wspierają GW czy TVN agendy rządowe? To nie ten "brand" z jakim powinniśmy współpracować.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(31 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 04 lipiec 2017 11:16
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Katolicy! Zbojkotujmy Lidla który zakpił z naszej wiary!