Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Parę prostych pytań o przyszłość Polski
Kategoria: Publicystyka   Wtorek, 06 marzec 2018 09:55 Autor: Andreas

Parę prostych pytań o przyszłość Polski

Parę prostych pytań o przyszłość Polski Łukasz Hejnak/Flickr/CC BY 2.0

Kilka prostych pytań powinien zadać sobie każdy Polak, a mianowicie: dlaczego 28 lat po upadku socjalizmu, Polacy żyją biednie?

Dlaczego polskie społeczeństwo powoli lecz nieuchronnie wymiera? Statystyki są tu nieubłagane. Każdy młody Polak powinien zapytać siebie, czy jego jedyną szansą na życie jest wyjazd na zachód i praca tam?

Dlaczego już teraz poprzez media „rząd polski” daje do zrozumienia że za 20 lat emeryci będą otrzymywać głodową jałmużnę tak zwaną emeryturę w wysokości 300-700 złotych miesięcznie. Warto też zastanowić się czy za te pieniądze w ogóle można będzie przeżyć w kraju w którym prąd, woda i gaz są relatywnie najdroższe w Unii Europejskiej.

Dlaczego podatki w Polsce są tak niesłychanie duże a założenie własnej działalności gospodarczej graniczy z samobójstwem?

Dlaczego każdy pracujący mieszkaniec naszego kraju oddaje państwu w postaci podatków ponad 60% swoich zarobków? Dlaczego resztki polskiej młodzieży uciekają za granicę a do kraju sprowadza się Ukraińców?

Aby odpowiedzieć na te pytania należy spojrzeć wstecz na lata 80 te i początek lat 90 w Polsce, i zastanowić się, skąd się wzięli ci ludzie, którzy obecnie wraz ze swymi dziećmi a niekiedy całymi rodzinami rządzą Polską

Odpowiedź będzie prosta – byli oni wyniesieni do władzy przez zachodnie organizacje, rządy a niekiedy służby. Cała operacja wymiany elit politycznych na początku lat 90-tych była przeprowadzona nader skutecznie i trudno się dziwić że dziś tzw ” elity polityczne” Polski są raczej zarządzającymi niż rządzącymi.

Tylko jak najszybsze odsunięcie tych agentów zachodu od władzy, w najbliższych wyborach mogło by dać jakiekolwiek nadzieje na przyszłość dla Polski. Pod ich rządami Polacy skazani są na unicestwienie bądź w sposób naturalny (wymieranie) bądź w rezultacie wojny która obecnie rządzących tak podnieca.

Tomasz Omański

 

Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 06 marzec 2018 13:48
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Parę prostych pytań o przyszłość Polski