Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka „Politico” – to „szmata” i „dziwka”
Kategoria: Publicystyka   Poniedziałek, 26 marzec 2018 08:20 Autor: Andreas

„Politico” – to „szmata” i „dziwka”

„Politico” – to „szmata” i „dziwka” Jim Makos/Flickr/CC BY-ND 2.0

„Ostatnie rosyjskie ekscesy we Wschodniej Gucie w Syrii kładą się cieniem na sportowej megaimprezie, którą organizuje Moskwa. Autokraci nie bez powodu tak bardzo zabiegają o organizację wielkich zawodów sportowych – dają one rozgłos i pozory szacunku, czyli dwie rzeczy, na których desperacko zależy dziś Rosji” – napisał wicedyrektor Human Rights Watch Philippe Bolopion dla POLITICO, a cytuje to Onet.pl. Oto jakie były reakcje czytelników:

Teresa Komorowska, Uniwersytet Śląski w Katowicach:
Artykuły dotyczące Rosji z Politico to przykład hańby dziennikarskiej – oto ze wschodniej Guty wyprowadzono korytarzami około 80 tysięcy cywili i wywieziono ponad 1000 „bojowników” plus 5 tysięcy ich rodzin. Co ma do napisania redaktor – nic, kompletnie nic poza stała frazą, że zginęło kilku czy kilkudziesięciu cywili. A że w tym czasie zbombardowali ci pokojowi terroryści rynek w Damaszku i zginęło 37 osób w chrześcijańskiej dzielnicy już go nie interesuje. I tak dalej i tym podobnie. Przerażająca hipokryzja.

Edward Radzian: To nie dziennikarstwo to polityka, tych którym wszystko wolno tylko nie Rosji – syf

Mac Iłowiecki: Odnoszę wrażenie, ze w ostatnich miesiącach trwa wzmożona propaganda antyrosyjska. I chyba właśnie dlatego, pojawiła sie nagle historia z otruciem brytyjskiego szpiega będącego jednocześnie pułkownikiem GRU. Nie widziałem nigdzie sensownego wyjaśnienia jaki to interes miałaby Rosja w zamachu na tego człowieka, ale widać wyraźnie jak wygodnym pretekstem się to wydarzenie stało do nakładania sankcji różnego rodzaju na Rosję. Wyjaśnia to dlaczego ta próba zabójstwa miała miejsce. Wygląda na to, ze obecna administracja amerykańska postanowiła dążyć do stwarzania jak największych trudności ekonomicznych zarówno Rosji, jak i Chinom, bowiem te dwa kraje sa największym zagrożeniem dla amerykańskiej dominacji świata. Te absurdy wypisywane w „Politico” i „mainstreamowej prasie wolnego świata” przypominają proces oczerniania Saddama Husajna, Kadafiego, Noriegi i wielu innym, z których zawsze robiono monstra przed zbrojną interwencją.

Michał Korybut •Szczecin
: „Ostatnie rosyjskie ekscesy we Wschodniej Gucie w Syrii kładą się cieniem na sportowej mega imprezie, którą organizuje Moskwa”. Po ostrzale prowadzonym z Guty przez dobrych rebeliantów na bazarze w Damaszku zabitych zostało co najmniej 30 cywili. Na szmatławym Onecie nie było o tym wzmianki. Trzeba dbać o reputację .

Adam Laguna. Pracuje w firmie ZUS emerytura; Politico – to największa szmata i dziwka dziennikarska, jaka pojawiła sie w mediach XXI wieku. To franca, która kompromituje i hańbi światowe dziennikarstwo. W tej redakcji zagnieździły się najgorsze elementy dziennikarskich szuj, które brużdżą, mącą i prowokują. Dziennikarze i politycy, którzy działają w tej dziennikarskiej szmacie zasługują na powszechne potępienie i pogardę całego cywilizowanego świata.Źródło: Myśl Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 26 marzec 2018 11:57
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka „Politico” – to „szmata” i „dziwka”