Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.
Kategoria: Publicystyka   Wtorek, 04 grudzień 2018 09:02 Napisał

Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.

Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego. Kancelaria Premiera/Flickr/Public Domain

Minęły 3 lata od chwili objęcia przez obóz PiS władzy. Z tej okazji głos zabrał premier Mateusz Morawiecki wychwalając osiągnięcia rządzącej Polską ekipy, posiłkował się utartymi frazesami typu; ''Jesteśmy najbardziej prowolnościową ekipą z ostatnich 28 lat. Dajemy tą wolność ludziom'', ''My chcemy żyć na poziomie europejskim, robimy wszystko by tak było'',Z tego co zrobiliśmy możemy być dumni''.

Czyżby panie premierze? Naprawdę pan w to wierzy, czy poczucie wstydu z powodu nieudolności lub co gorsza świadomemu działaniu mającym u podstaw manipulowaniem społeczeństwem którzy wam uwierzyło. Uwierzyło ,że w końcu jest rząd posiadający tyle determinacji by uzdrowić 28 lat zaniedbań, kradzieży majątku narodowego, niezliczonych afer,a nawet zdrady stanu. Jest rząd który sprawi, że przestaniemy być upominani przy każdej nadarzającej się okazji i traktowani jako kraj trzeciego świata, w którym suwerenność jest tylko pustym hasłem na potrzeby doraźnego interesu partyjnego. Polsko powstań z kolan głosiliście i jakże te doniosłe słowa Beaty Szydło zapadły głęboko w pamięć. Tak, Polska potrzebuje wstać z kolan, wiedzą to nieliczni żyjący kombatanci przelewający krew w walce o wolną Polskę, wiedzą to tysiące imigrujących za chlebem rodaków którym wmawiano, że muszą jeszcze więcej pracować by żyć godnie, wiedzą to miliony patriotów cierpiących z powodu oszczerstw rzucanych na Polskę. Panie premierze jest normalnym zjawiskiem, że człowiek lubi chwalić się dokonaniami a porażki usuwa w niepamięć. Jest tylko jedno ale , jest pan odpowiedzialny za Polskę i Polacy mają prawo poznać całą prawdę. Jeśli brakuje odwagi pomogę panu.

1. CETA i GMO przegłosowane 2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary 3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela 4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy 5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza 6. 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa. 7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy 8. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł 9. Brak repolonizacji mediów 10. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców 11. Brak opodatkowania obcych kapitałów 12. Podwyżki podatków 13. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę 14. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3 lata = jak za okupacji 15. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku [od AdminaAJ: te dane są bardzo kontrowersyjne - według analiz obrońców praw zwierząt skala "zysku" jest nieporównywalnie mniejsza, zaś dokonywanie zbrodni na zwierzętach pozostaje faktem] 16. Nadmierne zadłużanie państwa, brak obniżek i likwidacji podatków pit i cit oraz wiele innych 17. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja 18. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są 19. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń 20. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla 21. Przyjmowanie imigrantów z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin 22. Brak reakcji na podpisanie aktu 447, co może Polskę kosztować ponad 300 mld dol. 23. Cały czas odwlekanie ustawy w obronie nienarodzonych dzieci 24. Brak opublikowania aneksu do raportu o likwidacji WSI ! 25. Ponad 2 mln Ukraińców w Polsce 26. Wyjazd z Polski kolejnych tysięcy rodaków za chlebem 27.Ciągłe odwlekanie ulg podatkowych i ZUS-owskich dla przedsiębiorców

 

Źródło: Planeta przemian


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 04 grudzień 2018 11:07
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.
Unable to open file!