Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Przyjaciel Polski, Jonny Daniels (4)
Kategoria: Publicystyka   Wtorek, 30 kwiecień 2019 16:01 Autor: Andreas

Przyjaciel Polski, Jonny Daniels (4)

Strona www fundacji JD Strona www fundacji JD www.fromthedepths.org

Przeprasza polski Episkopat. We wspomnianym już oświadczeniu, podpisanym przez bp. Rafała Markowskiego, Przewodniczącego Rady ds. Dialogu Religijnego i Przewodniczącego Komitetu ds. Dialogu z Judaizmem Konferencji Episkopatu Polski, napisano, że jest to „praktyka, która godzi w godność człowieka. W kontekście wydarzeń, które miały miejsce w Pruchniku 19. kwietnia, Kościół jednoznacznie wyraża dezaprobatę wobec praktyk, które godzą w godność człowieka. Kościół katolicki nigdy nie będzie tolerował objawów pogardy do członków jakiegokolwiek narodu, w tym do narodu żydowskiego. W okresie wielkanocnym wspominamy prawdę wiary, że Chrystus oddał życie za zbawienie wszystkich, z czego wynika chrześcijańska postawa szacunku względem każdego człowieka”.

Prokuratura w Jarosławiu postawiona została w gotowości bojowej! Prokurator rejonowa, Agnieszka Kaczorowska zleciła przeprowadzenie czynności wyjaśniających w sprawie piątkowego sądu nad Judaszem z art. 256. Kodeksu Karnego, dotyczącego nawoływania do nienawiści ze względu na narodowość i wyznanie. Głos w sprawie postanowił zabrać nawet Jonny Daniels, a więc wydaje się iż sprawa urosła do rangi problemu narodowego – wszak mowa o przyjacielu naczelnika państwa. „Przy takim gównie zastanawiasz się, jak ludzie zyskują złe imię. Ta odrażająca tradycja musi zostać zakazana”  – grzmi Daniels. Co ciekawe podobna tradycja funkcjonuje w kulturze żydowskiej. Haman był opresyjnym przywódcą, który nastawał na Żydów. „Haman był z rodu Amaleka – był Amalekitą – biblijnym, odwiecznym wrogiem Żydów.” Dzięki zabiegom Estery u króla Persów, Kserksesa, Haman został zabity wraz z całą rodziną. Żydzi dokonali wtedy eksterminacji Amalekitów – wymordowali w Persji 75 000 osób. Czy to przypadkiem nie pierwowzór Holocaustu???

By uczcić to wydarzenie w jakiś ludyczny, odpustowy sposób, powstało żydowskie święto  Purim, podczas którego wieszana jest kukła Hamana. 

http://wiez.com.pl/2019/04/23/palenie-judasza-wieszanie-hamana-o-maskowaniu-zla/

***

Johny Daniels trzyma rękę na pulsie, by lud tubylczy siedział cicho i by roszczenia żydowskie w kwocie biliona złotych zostały dyskretnie realizowane. Rząd Prawa i Sprawiedliwości wie, jaka jest cena, by mógł nadal drenować Polskę i mieć parasol ochronny w postaci baz wojskowych armii amerykańskiej, stacjonującej stale w Polsce. Cenę tę stanowi bezrefleksyjne usługiwanie Amerykanom i spełnianie ich zachcianek! Prezydent USA Donald Trump niebawem może złożyć wizytę w Polsce. Jest zaproszony na obchody, związane z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Amerykanie kładą na stół kilka kluczowych dla Polski spraw, m.in. kwestię wzmocnienia obecności wojskowej USA w kraju i zniesienie wiz. Biały Dom liczy, że znacząco wzrośnie skala wymiany handlowej z Polską; wzrost importu przez nasz kraj surowców energetycznych, a w szczególności gazu skroplonego, ale także ukonkretnione zostaną plany budowy elektrowni jądrowych oraz wielkie kontrakty na zakup amerykańskiej broni: rząd RP w szczególności negocjuje zakup kilkudziesięciu supernowoczesnych myśliwców F-35.

Już 5 proc. amerykańskiego eksportu węgla i ropy trafia do Polski. Tym samym znów suwerenność Polski została postawiona pod znakiem zapytania. Dyskretna okupacja, rząd zgadzający się na wszystko, polityka wasalizacji i uległości jak i pisania historii (pod dyktando) na nowo. 

W obliczu tylu niegodziwości, jakie spotykają nas samych, cieszy twórczość niemieckiego zespołu, grającego ciężką odmianę muzyki, grupy Rammstein. Utwór Detuschland, jak i teledysk, promujący singiel o tej samej nazwie, wzbudziły ogromne protesty władz Niemiec oraz organizacji żydowskich.

https://yandex.com.tr/video/search?filmId=15541674496243392406&text=Rammstein%20Deutschland&path=wizard 

Ów teledysk w artystyczny sposób unaocznia dzisiejszym, niewyedukowanym Niemcom ich niechlubną historię i taki jest jego cel.

Słowa piosenki też są mocne: „Ty, ja, my…”. To ma uświadamiać, kim jest zbiorowość, zwana Deutschland, która miała w hymnie słowa „Deutschland, Deutschland über Alles”. W piosence jest „Allen” – czyli „ponad wszystkimi”, a nie „ponad wszystko”. Niemcy zawsze marzyli, by być wielkimi, choćby poprzez mord, podstęp, inwigilację, czy dymiące krematoryjne kominy. Mityczną Walkirię – Germanię gra w teledysku aktorka kabaretowa, Ruby Commey, która jest czarnoskóra. To profanuje mit Aryjczyków, przypominających, że są spadkobiercami Cesarstwa Rzymskiego, podczas gdy tu Germania jest odzianą w skóry dzikuską, podbitą przez Rzymian. Dalej mamy Germanię, odzianą w zbroję Karola Wielkiego, co też się zgadza, bo pierwszą niemiecką dynastią byli Karolingowie.

Rozpasanie mnichów (kleru), które dało Lutrowi asumpt do reformacji, przedstawione jest w teledysku jako kanibalistyczną orgię. Nagle przenosimy się w lata trzydzieste i dziki świat berlińskiego półświatka, uwielbiającego narkotyki i hazard – tu widzimy brutalną, nieczystą walkę przy użyciu kastetów. Samochód, który kojarzy się ze sceną zabójstwa cesarza Ferdynanda wiezie wesoły korowód, Germania rodzi psa pod nadzorem kleru – scenka z satyrycznej brytyjskiej grafiki, gdzie Germania wydaje na świat Hitlera.

Germania w mundurze SS z opaską na oku nadzoruje autentyczną scenę wieszania żydowskich więźniów w obozie koncentracyjnym a w tle wznosi się nadzieja Hitlera – rakieta V2 i niemieckie ambicje kosmiczne, z których nic nie wyszło. Wcześniej motłoch szalał, paląc na wielkich stosach książki. Wojna się kończy i Germania zostaje rozstrzelana przez ocalonych w pasiakach. Nie mija jednak chwila a zło odradza się pod postacią Niemieckiej Republiki Demokratycznej i państwa koszmaru Stasi. Towarzysze komuniści są równie zakłamani, lud gnębiony fobią podsłuchów i inwigilacji a w komitetach dzikie, alkoholowe rauty. NRD sponsorowało również studenckie „gorące głowy” z zachodniego, przesiąkniętego zgnilizną świata. Baader-Meinhof i w klipie widzimy scenę zamachu na żydowskich sportowców olimpijskich podczas igrzysk w Monachium. 

Rammstein przypomina dzisiejszemu światu – także Żydom i wszystkim, którzy cierpieli z rąk Niemców, że historia tego zgniłego plemienia kołem się toczy i źródłem zła nie było żadne mityczne „plemię Nazistów” a oni sami – ich matki, dziadkowie, ojcowie, ludzie prości i wykształceni. Krew jest wpisana w historię tej nacji!

O tym powinien pamiętać również szanowny Jonny Daniels, przybyły do Polski, by kłamać i mścić się za krzywdy swojego narodu. Na kłamstwie jednak nigdy nie zbuduje się pojednania!

Roman Boryczko,

 kwiecień 2019

 Źródło: Się Myśli


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 30 kwiecień 2019 18:10
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Przyjaciel Polski, Jonny Daniels (4)