Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Dekadencki Zachód na finalnym rozdrożu
Kategoria: Publicystyka   Wtorek, 18 czerwiec 2019 13:05 Autor: Andreas

Dekadencki Zachód na finalnym rozdrożu

Dekadencki Zachód na finalnym rozdrożu Brian Glanz/Flickr/CC BY 2.0

Degrengolada zachodnich struktur nabiera tempa, a wraz z nią globalny chaos. Wizerunek zachodnich przywódców jest tak marny, że zderzają się oni z otwartą wrogością i pogardą ze strony liderów niezależnych państw.

Wizytujący Iran z amerykańskim posłaniem, premier Japonii Abe, spotkał się z niespotykaną dotąd w sferach dyplomacji ripostą gospodarzy, którzy otwarcie stwierdzili, że Trump nie jest osobą godną jakiejkolwiek odpowiedzi:
>https://www.checkpointasia.net/i-dont-consider-trump-a-person-worthy-of-exchanging-messages-with-irans-supreme-leader/

Prezydent Putin stwierdził bez ogródek, że stosunki amerykańsko-rosyjskie pogarszają się dosłownie z godziny na godzinę, a korzystanie z dolara, jako waluty rezerwowej jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa:
>https://news.antiwar.com/2019/06/13/putin-us-russia-relationship-getting-worse-by-the-hour/

Na Ukrainie, w zatoce Perskiej, oraz na morzu Chińskim narasta napięcie i szerzą się akty sabotażu i agresji, które bez jakichkolwiek dowodów składane są na karb adwersarzy Zachodu, czyli Iranu, Rosji i Chin. Przy czym brak jest jakiejkolwiek reakcji ze strony „wolnych i demokratycznych” społeczeństw Zachodu.

Ciekawy przyczynek ilustrujący psyche zachodnich społeczeństw stanowi najnowsza analiza sytuacji w Stanach dokonana przez niezależnych amerykańskich analityków:

>https://russia-insider.com/en/americas-approaching-crack-great-invu-james-howard-kunstler-audio/ri22765

Wbrew pozorom, społeczeństwo amerykańskie jest w znacznie gorszej kondycji niż jego zachodnioeuropejskie odpowiedniki, co mogę sam potwierdzić na podstawie własnej autopsji.

Autorzy wzmiankowanego powyżej felietonu konstatują, że nie tylko tamtejsze „elity”, ale całe społeczeństwo żyje w urojonym świecie. Poddawane jest ono nieustannej indoktrynacji przy pomocy mediów korporacyjnych powtarzających na okrągło niczym nie potwierdzone kłamstwa ze wszystkich dosłownie dziedzin życia.

Ponad połowa obywateli pozbawiona jest jakichkolwiek perspektyw życiowych, chorobliwie otyła ze względów na odżywianie się najgorszej jakości tanim „jadłem”, nadużywająca narkotyków, nie jest już w stanie na żadne ludzkie reakcje. Amerykańska gospodarka i finanse, to jedno wielkie oszustwo zarówno w zakresie wewnętrznym jak i zagranicznym, służące jedynie bogaceniu się wąskiej klasie oligarchów.

Ten stan rzeczy całkowicie umyka uwadze opinii publicznej. Pomimo to, obiektywna rzeczywistość istnieje i jest sprawą krótkiego już czasu, kiedy to da znać o sobie w traumatyczny sposób – stwierdzają autorzy. Przy czym są tu tylko dwie opcje: totalne załamanie się gospodarcze lub wojna nuklearna. Przy czym ta pierwsza jest niewątpliwie lepsza od drugiej. Trudno nie zgodzić się z tym punktem widzenia i z nadzieją oczekiwać pokojowego rozpadu Zachodniego Imperium Zła.

W charakterze post scriptum można tylko zacytować doniesienia agencyjne o podpisanej niedawno deklaracji współpracy militarnej pomiędzy Polską i USA.
U.S. and Poland sign joint defence declaration:
>https://uk.reuters.com/article/uk-usa-poland-defense/u-s-and-poland-sign-joint-defence-declaration-idUKKCN1TD2GF?feedType=RSS&feedName=topNews
Należy podkreślić, że zwiększanie obecności militarnej Stanów na terytorium III RP, to nie tylko dowód zdrady stanu „polskich elit”, ale również świadectwo ich zbrodniczej głupoty.

Źródło: wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Źródło:  drnowopolskiblog.neon24.pl

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 18 czerwiec 2019 12:10
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Dekadencki Zachód na finalnym rozdrożu