Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Instruktaż  rozkładu społeczeństw
Kategoria: Publicystyka   Poniedziałek, 12 sierpień 2019 16:08 Autor: Andreas

Instruktaż  rozkładu społeczeństw

Instruktaż  rozkładu społeczeństw JD Hancock/Flickr/CC BY 2.0 (3)

Dostrzec zło, to je egzorcyzmować

(Lawrence Durell)

Przypisujący sobie miano wybranych, architekci supremacji nad światem czynią sobie resztę globu poddanym. Wdrożenie to kwestia hierarchizacji, bo świat jakkolwiek  ogromny, wymaga sporej rzeszy przymilnych akolitów. Najlepiej tak samo nikczemnych jak pomysłodawcy wzorujący się na stwierdzeniu, że świat  powstał z chaosu. Zatem chaos należy czynić, by na nim powstała piramida szczęścia i dobrobytu niewielu wybranych zbudowana z krwi i potu tworzących jej podstawę. Przekonanie, że piramidy są niezwykle trwałe zupełnie pomija skalę ofiar niewolniczych budowniczych, bo tak ma być.

Istotnym staje się mechanizm przyśpieszenia osiągnięcia upragnionego stanu chaosu. Zewsząd dobiega poganianie: „Niestety, musimy kończyć, czas nas goni”. Mamy szybciej jeździć, latać, oddawać projekty…to przecież już było Los! Los! Weiter! Weiter! I wcale się nie skończyło. Zakazujący nazizmu, stalinizmu sami go uprawiają świadomie, bo władza upaja.

Widać i słychać  na wszystkich kontynentach podziały lewica – prawica, Tutsi – Hutu, katolik – innowierca, naród – wspólnota. Nie są to pojęcia obojętne. Politycy starają się na wszelkie możliwe sposoby dzielić dbając o staranne pogłębianie takiego stanu rzeczy, który rzesze ludzkie czyni sobie wrogimi. Odpowiednio sterowani, ludzie gotowi są sobie skoczyć do gardeł w imię fundamentalistycznego zacietrzewienia od którego bardzo blisko do krwawej łaźni choćby na podobieństwo jakobińskiej rewolucji we Francji. Ktoś skorzysta, gdy stracą tłumy.

 Przytoczę z obowiązującej współcześnie  doktryny globalistycznej sposób na destabilizację kraju, czyli jak rozbudzić terroryzm: „To bardzo proste. Wystarczy wysłać tam broń, przede wszystkim materiały wybuchowe.  Nauczyć ludzi posługiwania się tą bronią i sporządzania bomb. Następnie zapewnić im środki transportu, mieszkania i domy indywidualne, dokumenty, żywność i wiele innych rzeczy. Zlikwidować w kraju system podsłuchu i obowiązek pracy w określonym przedsiębiorstwie. Zlikwidować też karę śmierci, wprowadzić zachodnią procedurę sądową, poprawić warunki bytowe więźniów. Kiedy to wszystko zostanie wprowadzone, nie braknie ludzi gotowych do podjęcia działalności terrorystycznej. Pierwsze co zrobiłbym, to wstrzymał dostawy do takiego kraju. Może być Azja, Afryka, Ameryka Łacińska.”

Gdy na zachodzie „walczy się” z terroryzmem równocześnie podsycając go, w Rosji stosuje profilaktykę.

W tym kontekście ciekawie przedstawia się kwestia  mieszkańców naszego kraju: ilu cudzoziemców, całych rodzin zamieszkuje dziś na terenach Pomorza, Mazur, Śląska? Gdzie pracują, z czego żyją i po co tu przyjechali? Ile mieszkań, domów wynajmowanych jest cudzoziemcom legendowanym jako studenci dysponujący dużymi pieniędzmi, drogimi samochodami notorycznie prowadzący rozrywkowy tryb życia?

Karę śmierci zniesiono. Wschodni rynek zamknięto. Obowiązku pracy nie ma. Zachodnia procedura sądowa jest. Tylko te podsłuchy i podgląd wszędzie obecne. Poprawkę wnieść należy zważywszy, że instruktaż pisany był w roku 1954.

Miłośnicy posiadania broni przekonują nas, że  Amerykanie są w lepszej sytuacji. Niby pod jakim względem? Pomińmy gospodarczą niewydolność, tryliony zadłużenia, wysokie bezrobocie, bezdomność, najwyższy odsetek więźniów na świecie. Wymyślony przez władze Ameryki terroryzm stał się narzędziem z jednej strony do zastraszania ludzi nawykłych do imprez masowych, z drugiej daje narzędzie stopniowego rozbrajania obywateli. Oto ważkie szczegóły, które nie umknęły nieufnym obserwatorom analizującym tylko jeden przykładowy incydent. Na chłodno, bez emocji, bo emocjami karmione są wszystkie naiwne istoty.

Zdarzenie miało miejsce w biały dzień 3 sierpnia b. r. w sklepie Walmart w El Paso. Według relacji mediów młody człowiek z długą bronią gotową do strzału po przejściu z parkingu do wejścia sklepu  nie zatrzymywany przez nikogo (monitoring, ochrona) oddał serię strzałów zabijając 22 osoby, raniąc 24.

Medialna relacja ukazuje mglisty obraz osobnika (37:19) w charakterystycznych spodniach moro,  specjalnych słuchawkach na uszach i okularach, jako rzekomego sprawcę   masakry. Chwilę później ukazany jest moment aresztowania sprawcy (47:00). Nawet nieostry obraz uwidacznia innego mężczyznę zakutego w kajdanki, zaś w spodniach moro jest stojący za nim żołnierz. Świadkowie w szoku pamiętają strzelaninę, chaos, krew, krzyki. Media pomijają relacje świadków opowiadających, że sprawców było przynajmniej dwóch.

Wszystkie dotychczasowe masakry cywilów mają cechy wspólne: mimo wspaniałych osiągnięć satelitów zdolnych odczytywać tablice rejestracyjne aut, w przypadkach przestępstw o ostrym obrazie nie ma mowy.

Każda masakra interpretowana jest jako wyczyn pojedynczego, niezrównoważonego osobnika. Jednakże relacje  świadków sfilmowane przez osoby postronne potwierdzają, że sprawca nie działał samotnie, a strzały padały z różnych miejsc.

Zastanawia też oglądających interwencję policji i służb medycznych ich niemrawa praca. Działają w okolicznościach dużych strat ludzkich i dalszego zagrożenia życia w konsekwencji ran postrzałowych. Nikomu nie śpieszny się ratować ludzkie życie.

Niepokojące statystyki zdarzeń z wykorzystaniem broni palnej, po których władza natychmiast przystępuje do stopniowego ograniczania wieku, lub rodzaju broni jaką może posiadać obywatel amerykański skłania komentatorów do wniosku, że Trump poszedł na wojnę z rodakami, bo władza sama inspiruje  incydenty gdzie padają ofiary śmiertelne, by dać sobie pretekst do odebrania obywatelom broni. Strach, rozpacz po stracie osoby bliskiej, współczucie sprzyjają  usprawiedliwieniu rozbrojenia starą metodą jankeską „slowly, but surely” (powoli, byle skutecznie). Tyle, że spadnie zainteresowanie sprzętem na rynku wewnętrznym. Nie szkodzi, chętnych do kupna jest pełno na całym świecie nawet pod hasłem: kościół – szkoła, mennica – strzelnica, kolejność nieistotna. Stręczycieli pełno w internecie.

 Zarówno władza świecka jak i kościelna celebruje zło, miast jego wypędzenia.Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 12 sierpień 2019 13:06
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Instruktaż  rozkładu społeczeństw