Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Wspólny cel Słowian na czas obecny
Kategoria: Publicystyka   Środa, 28 sierpień 2019 18:05 Autor: Andreas

Wspólny cel Słowian na czas obecny

Wspólny cel Słowian na czas obecny Corinna Huber/Flickr/CC BY 2.0

Uwaga wstępna dla tych czytelników, którzy są w stanie odbierać rzeczywistość jedynie w bajkowy, czarno biały sposób. W artykule tym zgodnie z obiektywną rzeczywistością krytykuję obie strony współczesnej globalnej konfrontacji. Nie znajdzie się więc w tej publikacji jedynie dobrej i słusznej „królewny”, ani jedynie złej i obleśnej „czarownicy”. To takie wyzwanie intelektualne dla czytelników.

Oglądanie programów publicystycznych rosyjskiej telewizji „publicznej” jest zawsze źródłem niewyczerpanych informacji. W przeciwieństwie do „wolnych zachodnich mediów” prezentuje ona autentyczne informacje z tego obszaru, poparte bogatym materiałem filmowym. Rosyjscy propagandziści nie muszą robić nic poza rzetelnym przedstawieniem realiów Zachodu, by całkowicie go skompromitować w każdej bez wyjątku dziedzinie. Totalne zakłamanie, bezdenna głupota „przywódców” oraz wszechobecne zło sączące się z każdego wprost zakamarka zachodniego świata, nie wymaga żadnego pokolorowania. Stąd też bierze się w „wolnym świecie” bezwzględny nakaz rugowania obcojęzycznych programów rosyjskich mediów, takich jak RT, Sputnik, itd.

Programy publicystyczne rosyjskich mediów publicznych charakteryzują się „pluralizmem”, który polega na tym, że do udziału w nich zaprasza się przedstawicieli obu stron konfliktu, czyli żydów z Rosji reprezentujących rosyjski punkt widzenia, oraz rosyjskojęzycznych żydów z Zachodu artykułujących tamtejsze „wartości”. Wśród tej grupy, wyróżnia się postać, zapraszanego niekiedy do studia, Jakuba Korejby, reprezentującego „polski” (zachodni) punkt widzenia. Ten młody, postawny, przystojny Polak, wyróżnia się w gronie koślawych żydów. Przy czym jego wizerunek, to jedyna pozytywna strona. Prostytuuje się on w tym gronie przynosząc wstyd nie tylko sobie, ale i wszystkim Polakom, których reprezentuje w oczach wielomilionowej rosyjskiej widowni. A przecież ze swoimi warunkami fizycznymi, mógłby zająć się tradycyjną formą prostytucji, tańcząc na rurze w barach homoseksualistów, lub podstarzałych kobiet. Zarobiłby więcej, mniej wstydu by się najadł ze strony ograniczonej widowni, nie kompromitowałby Polski i Polaków, a na dodatek wniósłby element pozytywu, w postaci autentycznego zadowolenia, które dostarczyłby widowni.

Prawdziwie niepokojącym zjawiskiem, w omawianym obszarze, jest jednak coś innego, a mianowicie gwałtowne narastanie propagandy neo-żydokomunistycznej wśród dyskutantów reprezentujących „rosyjski” punkt widzenia. Ponieważ pisałem o tym w najnowszych publikacjach (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/978222, https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/979226, https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/978980, ), nie będę tu przedłużał tego wątku.

Aby zilustrować stopień zależności rosyjskich mediów od wpływów żydowskich, zacytuję niedawny incydent, który miał miejsce w programie „60 minut” Olgi Skabejewej (RTR). W emisji tej dyskutowano wizytę premiera Izraela Netanjahu na Ukrainie. W pewnym momencie ekspert reprezentujący stronę rosyjską nie wytrzymał i w eterze, na żywo, zwrócił się do ambasady Izraela w Moskwie z prośbą o zaprzestanie zbrojenia Ukrainy przez Izrael. Według słów wspomnianego eksperta, wie on, że ten program jest monitorowany przez ambasadę, więc jego apel natychmiast dotrze do adresata. Warto zastanowić skąd ktoś, kto w danym momencie znajduje się w studio telewizyjnym, wie o fakcie jednoczesnego monitoringu z zupełnie innej lokalizacji? Zapewne stąd, że każdy istotny program rosyjskiej telewizji jest monitorowany przez izraelskich nadzorców.

W tym momencie warto podkreślić, że opisana sytuacja dotyczy światowego mocarstwa, jakim niewątpliwie jest, w znacznym stopniu suwerenna, Rosyjska Federacja.

Jak więc wygląda sytuacja w żydowskiej kolonii pt. III RP?  Każdy centralny urząd, każde ministerstwo, każda stacja telewizyjna, redakcja, czy większy portal internetowy jest „monitorowany” przez hordy „kuratorów” dbających o to by w kraju działy się jedynie słuszne rzeczy! Czyż więc w takiej sytuacji nie najwyższy już czas porzucić bezsensowne jałowe kłótnie i spory wśród wszystkich słowiańskich narodów i zająć się sprawą najpilniejszą, jaką jest oczyszczenie społeczeństw z wszędobylskich agentów wpływu światowego żydostwa? Gdyby to się udało, wszystkie pozostałe spory i różnice niemalże same by się rozwiązały.

 

Źródło: drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 28 sierpień 2019 11:39
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Wspólny cel Słowian na czas obecny