Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Kompromitacja wyborcza nie przeszkadza: Urzędnicy PKW otrzymają 600 tys złotych nagrody
Kategoria: Publicystyka   Czwartek, 27 listopad 2014 15:16 Autor: admin

Kompromitacja wyborcza nie przeszkadza: Urzędnicy PKW otrzymają 600 tys złotych nagrody

Kompromitacja wyborcza nie przeszkadza: Urzędnicy PKW otrzymają 600 tys złotych nagrody foto: Wikimedia Commons/CC

Jeżeli sądzili Państwo, że kompromitacja wokół wyników wyborów, liczenia głosów i możliwości utraty przez Polskę unijnych inwestycji wystarczą by zreformować PKW to się Państwo pomylili.

Okazuje się, że urzędnicy PKLW ani myślą z pokorą znosić konsekwencje swoich decyzji. Zamiast tego przyznają sobie potężne nagrody!

Mimo nieprawidłowości z liczeniami głosów w wyborach samorządowych, a także do Parlamentu Europejskiego, pracownicy Państwowej Komisji Wyborczej otrzymają premię za dobrze wykonaną pracę. Łączna suma tego wynagrodzenia wynosić będzie 600 tys zł.

Ile dokładnie otrzyma każdy urzędnik PKW z naszych podatków? Wyliczenia nie pozostawiają wątpliwości.

Mimo kompromitacji w I turze, PKW nie zajmie się naprawą wadliwego systemu informatycznego. Zamiast tego pracownicy Państwowej Komisji Wyborczej dostaną premię na liczące 400 osób grono statystycznie wypadać będzie po 1700 złotych na głowę.

A nas czeka kolejna tura wyborów. Czy urzędników czekają kolejne premie?

Fakt.pl/ as/Źródło: wGospodarce.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 27 listopad 2014 18:45
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Kompromitacja wyborcza nie przeszkadza: Urzędnicy PKW otrzymają 600 tys złotych nagrody