Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Morderstwo dziennikarza to prawdopodobnie dzieło cygańskich bandytów
Kategoria: Publicystyka   Wtorek, 16 czerwiec 2015 13:28 Autor: admin

Morderstwo dziennikarza to prawdopodobnie dzieło cygańskich bandytów

Mława Mława foto: Wikimedia Commons/CC

Znowu cygańskie ścierwo rozpleniło się… W sumie to nie od dziś jest znane, że Mława to miasto cyganów.

WSTRZĄSAJĄCA PRAWDA O ŚMIERCI DZIENNIKARZA Z MŁAWY!

Łukasz Misiak (31 l.) został zakatowany w Kręgielni Planeta w Mławie (woj mazowieckie) przez Roma z cygańskiego gangu amatorów sztuk walki. To najprawdopodobniej zemsta za to, że dziennikarz opisywał na swoim portalu wybryki cyganów ćwiczących MMA. Teraz media nabierają wody w usta, żeby nie być posądzanymi o nawoływanie do waśni na tle rasowym.

Według relacji właściciela klubu, z którym rozmawialiśmy, do kręgielni wszedł Rom o ksywie „Milano” i zaatakował dziennikarza. Skatował go do nieprzytomności i wyszedł z klubu. Całe zdarzenie trwało najwyżej dwie minuty. Dziennikarz zmarł w szpitalu.

Morderca jest poszukiwany. Policja zatrzymała jego dwóch znajomych. Policja z Mławy odmawia udzielania informacji i odsyła do Komendy Wojewódzkiej w Radomiu.

W Mławie wiele lat temu doszło do pogromu Cyganów, po tym jak nie chcieli wydać swojego rodaka winnego spowodowania śmiertelnego wypadku. Teraz najwyraźniej i media i władze boją się podobnego scenariusza, dlatego starają się ukryć pochodzenie mordercy.

 

Źródło: sadistic.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Wtorek, 16 czerwiec 2015 15:57
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Morderstwo dziennikarza to prawdopodobnie dzieło cygańskich bandytów